Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
258 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

USB-C Type HDMI Adapter za Laptop

USB-C Type Adapter za Laptop


06 јун 12:55TYPE C ORIGINALNI ADAPTERI ZA SITE VIDOVI LAPTOPI

TYPE C ORIGINALNI ADAPTERI ZA SITE VIDOVI NA LAPTOPI .


1 МКД
или предлог цена
06 јун 10:20Адаптери/полначи за лаптоп

Нови адаптери/ полначи за лаптопи, за секој модел специфично а не уни...


1 МКД
или предлог цена
05 јун 17:29NOVI ZAMENSKI ADAPTERI/POLNACI ZA SITE VIDOVI LAPTOPI

Продавам нови заменски адаптери/полначи за сите видови лаптопи Тести...


1.000 МКД
или предлог цена
05 јун 12:06Apple Adapter 96W

Se prodava apple adapter 96w, funkcionira, bez kabel (mozete da go na...


05 јун 10:11Originalen polnac za laptop - Asus N71 | полнач лаптоп

Adapter za laptop Input: 100-240V Output: 19V - 4,74A Dijametar: 5...


1.500 МКД
или предлог цена
04 јун 17:34ASUS ADAPTER 20V 180W

Се продава половен, исправен адаптер за асус гаминг лаптоп. Се претхо...


04 јун 15:24ADAPTERI,POLNACI ZA SITE VIDOVI LAPTOPI

Originalni polnaci,adapteri za site vidovi laptopi.ceni od 500 den do...


04 јун 10:51Apple Polnac Macbook MagSafe 1

Продавам користен исправен адаптер за макбук. Одговара на повеќе моде...


900 МКД
или предлог цена
04 јун 10:07Polnac/Adapter za laptop Dell Hp Compaq Macbook Lenovo

Продавам користени оргинални полначи за разни марки на лаптопи. Конта...


1.000 МКД
или предлог цена
04 јун 10:05Polnac za laptop Toshiba, Acer..

Се продава почнал за лаптоп. Полначот пасира на повеќе модели на лап...


04 јун 09:35ASUS adapter, polnjac, punjac za laptop

Se prodava Asus adapter 19.5 v 11.8 a 230 w Adapterot e orginale...


4.000 МКД
или предлог цена
03 јун 20:45Полначи за Macbook. Magsafe 1,2 и USB C

-18,5V 4,6A 85W Magsafe 1 за Macbook pro/Air до 2012 година -18,5V 4...


1 МКД
или предлог цена
03 јун 14:53Nov originalen polnac za ASUS

Nov originalen polnac za Asus lap top, 19v - 3,42 A, dzekot e so di...


02 јун 22:41Se prodava originalen polnac za laptot HANTOL

Se prodava originalel polnac za laptop.go nemam samo kableto so e za ...


02 јун 06:23Продавам универзален полнач со повеќе приклучоци

Продавам универзален полнач за лаптоп, одговара на сите типови на лап...


20 €
или предлог цена
01 јун 20:15Adapter Polnac za Laptop Type C 90W - So 6 Meseci Garancija

Novi polnaci za laptop, moze da se koristat za obicen laptop i za Mac...


1.500 МКД
или предлог цена
01 јун 10:49Original polnac za Lenovo 20V, 2.25A

Se prodava Original polnac za Lenovo 20V, 2.25A. Polnacot e ispraven,...


01 јун 09:46Original polnac za Dell 19.5V, 3.34A

Se prodava Original polnac za Dell Laptop 19.5V, 3.34A, priklucok 7.4...


01 јун 09:45Original polnac za Lenovo 19V, 2.25A, priklucok 4.0x1.7mm

Se prodava Original polnac za Lenovo 19V, 2.25A, priklucok 4.0x1.7mm,...


01 јун 09:44Original polnac za Acer Laptop 19V, 3.42A

Se prodava Original polnac za Acer Laptop 19V, 3.42A, priklucok 5.5x1...


01 јун 09:43Adapter za HP 230W

Продаваме оригинален Адаптер/полнач за HP лаптоп или USFF компјутер. ...


1.900 МКД
или предлог цена
31 мај 20:48HP Adapter _polnjac_punjac

Se prodava polnjac HP 32v __2500mA Dva polnjaci ,jacinata e ista ...


800 МКД
или предлог цена
31 мај 17:59LENOVO polnjac (punjac-adapter) za laptoo

Se prodava polnjac za laptop Lenovo 20v_4.5a Polnjacot e Ispraven Moz...


1.000 МКД
или предлог цена
31 мај 17:59Polnjac ,Punjac ,Adapter za laptop HP

Se prodava polnjac za laptop Hp 19V--4.7A Polnjacot e orginal 10...


900 МКД
или предлог цена
31 мај 17:59Polnac za ACER 19V 2.37A

Se prodava polnac za acer 19V 2.37A Vo ispravna sostojba Prakjam ...


500 МКД
или предлог цена
31 мај 13:17Акција на адаптери за лаптопи

Акција на високо квалитетни адаптери за сите видови лаптопи.


899 МКД
или предлог цена
31 мај 09:29Magsafe adapter za Macbook Pro/Air

Magsafe 1&2 adapter za Macbook Pro i Macbook Air… 16,5volti 3,65Am...


30 мај 23:32Laptop polnaci, 12V adapteri, orginalni punjaci адаптери

Продавам полначи за лаптопи: - 1,000ден 19.5V, 2.31A Ф4.5/2.7mm, ком...


150 МКД
или предлог цена
29 мај 17:43Адаптер за лаптоп

цена по договор


По Договор
или предлог цена
29 мај 16:15adapteri za site modeli na llaptopi orginall 100%

orginalni adapteri za site llaptopi orginal ot shvajcarija lenovo del...


29 мај 10:41adapter HP 19.5v...6,1amp.kako nov,original

adapter HP 19.5v...6,1amp.kako nov,original


1.500 МКД
или предлог цена
29 мај 08:18POLNACI--ADAPTERI ZA LAP-TOP

Novi voopshto ne koristeni -(belite ) crniot -ispraven --za vo kamio...


27 мај 07:11Polnac za laptop Macbook Air i MACBOOK

Doneseno od germanijaф Orginal polnac MagSave 60w Power Adapter....


1.800 МКД
или предлог цена
23 мај 19:49microsoft surface adapter ,originalen

microsoft surface adapter ,originalen,swiss


1.900 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.000 МКД
23 мај 13:18Originalni Polnaci i baterii za laptop, Полначи и Батерии

Se prodavaat originalni adapteri polnaci za laptopi HP Replace spa...


2.500 МКД
или предлог цена
22 мај 17:41Polnac za laptop

Se prodava polnac za laptop Acer 19v 4.74A Moze na viber da pisite vo...


21 мај 18:29USB-C to MagSafe 3

USB-C to MagSafe 3 ( L & T ) (Bez Adapter, samo USB) Cena: 25 €


19 мај 20:34MSI POLNAC ADAPTER/Адаптер/Полнач 19V/4.74A

MSI polnac za laptop poloven ispraven 100% ac adapter model lse0202...


900 МКД
или предлог цена
19 мај 18:02Originalni polnaci,adapteri za site vidovi laptopi.ceni od 5

Originalni polnaci,adapteri za site vidovi laptopi.ceni od 500 den do...


18 мај 21:12Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам