Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
96 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

disk 2.5" 1tb skoro nov, so i bez montaza

disk 2.5" 1tb skoro nov, so i bez montaza 1400den


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 17:502.5" Hard disk za Laptop 500GB Sata SLIM 500 GB HDD

Se prodava 2.5" Hard disk za Laptop 500GB Sata SLIM , 100% ispraven i...


850 МКД
или предлог цена
Вчера 08:582.5" Hard disk za Laptop 160GB SATA 160 GB

Se prodava 2.5" Hard disk za Laptop 160GB SATA. Hard diskot e 100% zd...


500 МКД
или предлог цена
01 јун 09:46SSD 240GB Adata, skoro novo, 240 GB

Se prodava SSD 240GB Adata, skoro novo, so malku rabotni sati, vidi t...


1.000 МКД
или предлог цена
01 јун 09:432.5" Hard disk za Laptop 500GB Sata 500 GB HDD

Se prodava 2.5" Hard disk za Laptop 500GB Sata. Hard hiskot e 100% is...


850 МКД
или предлог цена
01 јун 09:42Smart disk

Proodavam nov neotvoran smartdisk


1 €
или предлог цена
01 јун 01:10HDD SATA TOSHIBA 500GB SLIM

Se prodava hdd sata TOSHIBA odlicna sostojba


800 МКД
или предлог цена
31 мај 11:11M.2 sata3 256gb ssd Intenso

M.2 sata3 256gb Intenso, ne e koristen


1.500 МКД
или предлог цена
30 мај 14:21hynix ssd 256gb m.2 nvme pcie

hynix ssd 256gb m.2 nvme pcie,so aktiviran windows 10 pro.ZVONETE SAM...


1.400 МКД
или предлог цена
30 мај 13:46Kingston 512Gb NVMe M.2 SSD

Kingston 512Gb NVMe M.2 SSD


1.700 МКД
или предлог цена
- 23 % Попуст
2.200 МКД
30 мај 10:06HDD Hard disk HITACHI 320Gb SATA za Desktop i drugo !

Prodavam: Socuvan i potpolno ispraven hard disk marka Maxtor 6Y080...


800 МКД
или предлог цена
23 мај 22:22NOV SSD Disk 256 GB Western Digital

SSD Disk 256 GB Sata Western Digital NOV. Nekoristen.


1.900 МКД
или предлог цена
22 мај 21:24SSD 512GB SAMSUNG 6Bbps i ram DD3 Sodimm 12800s

Ssd 512 samsung 6.0gbps brzina 1x ram 2gb ddr3 sodim 12800s 1x ram 4g...


1 €
или предлог цена
20 мај 20:08Toshiba HDD 750GB

hdd slim toshiba instaliran windows 10 istitot od slika e cena 800...


800 МКД
или предлог цена
17 мај 07:57Kingston SSD Disk 960GB

Kingston SSD Disk 960GB


4.000 МКД
или предлог цена
15 мај 11:32Hard disk 120GB Toshiba 2.5" SATA HDD

Продавам користен хард диск Тошиба од 120ГБ, за лаптоп. Хард дискот е...


300 МКД
или предлог цена
15 мај 08:41SSD 2.5" 480GB SATA III 6Gb/s

Nov neupotrebuvan i neotpakuvan SSD 2.5" disk. Capacity: 480GB Inte...


2.500 МКД
или предлог цена
13 мај 11:19Kupuvam SSD , prodavam hdd

Kupuvam M2 ssd sose adapter kon pcie Kupuvam adapter kon pcie s...


700 МКД
или предлог цена
13 мај 08:43Samsung M2 1TB SSD 970 EVO PLUS

Nov nekoristen Samsung M2 1TB SSD


4.900 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.000 МКД
12 мај 10:00seagate 500 gb slim hdd

seagate 500 gb slim hdd


700 МКД
или предлог цена
09 мај 11:05SSD 1TB 500GB 120GB

2.5inch Solid State Drive SATA III 6Gb/s Novi SSD diskovi (Netac, To...


1 МКД
или предлог цена
09 мај 09:29HGST TravelStar 5K1000 HTS541075A9E680 750 GB 2.5" SATA II

HGST TravelStar 5K1000 HTS541075A9E680 750 GB 2.5" SATA II Laptop Har...


900 МКД
или предлог цена
07 мај 19:33A-Data 256GB SSD М.2

Купена 2100 денари од Сетек по грешка, гаранција 2 год и 8 месеци, со...


1.600 МКД
или предлог цена
05 мај 01:15HARD DISK 500 gb

HARD DISK 500 GB, едно парче, може да се проба во преносна кутија. Ди...


1.200 МКД
или предлог цена
29 апр 15:28HDD 1TB за лаптоп

нов некористен 1ТВ HDD за лаптоп


2.000 МКД
или предлог цена
26 апр 17:09HDD 2.5" IDE 160GB Samsung za laptop

Продавам користен Самсунг ИДЕ хард диск за лаптоп, model HM160HC. Хар...


900 МКД
или предлог цена
25 апр 00:292.5" Hard disk za Laptop 1ТB Sata

Исправен, тестиран , без bad сектори.


700 МКД
или предлог цена
17 апр 00:43SSD OEM SK Hynix 256GB M.2 PCI-e NVME

Продавам SSD OEM SK Hynix 256GB M.2 PCI-e NVME (30mm 2230 Form Factor...


1.500 МКД
или предлог цена
15 апр 08:40Hard disk

2,5 inc.hard diskovi od 500 gb


500 МКД
или предлог цена
14 апр 19:35Hdd 2TB nov

Moze so montaza


77 €
или предлог цена
09 апр 19:15Nov SSD 2TB

Se prodava nov SSD so kaoacitet od 2TB so brizini R/W 550/520 MB/s


7.000 МКД
или предлог цена
08 апр 12:41SSD za MacBook Pro/‎MacBook Air/iMac

128GB SSD NVMe- 1100Den (3x Dostapni) 256GB SSD M.2- 2200Den (1 Dosta...


1.200 МКД
или предлог цена
06 апр 14:03mSATA SSD!

Provereni i 100% vo rabotna sostojba bez pojava na loshi sektori. Ce...


700 МКД
или предлог цена
06 апр 14:03Hard disk ssd m2 256 gb

Micron 256 gb


2.000 МКД
или предлог цена
24 мар 01:44Hard diskovi za laptop HDD 2.5

Site diskovi se bez bad sectori moze i proverka bez nikakov problem ...


1.000 МКД
или предлог цена
18 мар 08:11HDD 500giga Novi

HDD 500giga Novi


1.200 МКД
или предлог цена
14 мар 16:57Nov Samsung 970 EVO plus NVMe M.2 500GB

Hitno prodavam nov SSD 500GB Samsung 970 EVO plus NVMe M.2 Diskot e ...


4.000 МКД
или предлог цена
11 мар 09:56Seagate 500 GB HDD

нов хард диск, Seagate 500 GB HDD


1.800 МКД
или предлог цена
27 фев 12:35HARD DISK ZA LAPTOP 1000GB,30 rabotni dena

Gratis montaza i instalacija pp zelba


1.400 МКД
или предлог цена
16 фев 09:50SSD INTEL 120GB skroz novo

se prodava SSD INTEL 120GB skroz novo isprakjam i po kargo


800 МКД
или предлог цена
02 фев 20:32Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам