Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
186 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Postari ram memorii ddr2 ddr3

2gb ddr3 x 2 parcinja 512mb ddr2 x 2 parcinja ( 533Mhz i 667Mhz )...


400 МКД
или предлог цена
Денес 13:25Продавам RAM меморија за лаптоп DDR4 Hynix 8GB и 4GB

SK Hynix SODIMM memory type 1 x 4GB 2666MHz = 800 ден. 1 х 4GB 2400...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 12:56DDR2 za laptop ( 3 x 1gb / 1 x 2gb)

za 1gb - 250 denari za 2gb - 400 denari


250 МКД
или предлог цена
Вчера 16:27Prodavam Ram Memorija 2X4GB Kingston

Kako nova e 1 parce , vidi slika Kingston KVR16S11S8/4 Cena 1500 EDN...


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
Вчера 12:454gb Ddr4 ram za laptop

Se prodava 4gb ddr4 ram za laptop. Memorijata e izvadena od laptop i ...


600 МКД
или предлог цена
05 јун 21:30RAM 8GB DDR3 1600 mHz SODIMM 1.5V - nov

Prodavam nova RAM memorija 8GB DDR3 1600 mHz SODIMM SAMSUNG 1 parc...


1.300 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.400 МКД
05 јун 14:574GB Ram Kartici za LapTopi

Se prodavaat novi 4GB i 8GB DDR3 Ram kartici, i toa : zeleni MT 1RX8 ...


600 МКД
или предлог цена
04 јун 18:06Ram memorija za Laptop DDR3 4GB 1600Mhz 4 GB

Se prodavaat 3 ram memorii za laptop na 1333 i 1600 Mhz, so L i bez...


800 МКД
или предлог цена
04 јун 12:33DDR2 RAM 2x 1GB | 667 MHz

Користена РАМ меморија за лаптоп ДДР2. Цена за двете плочки 400мкд


400 МКД
или предлог цена
04 јун 10:06Ram DDR2 2Gb

Се продава рам 2х2Gb за лаптоп DDR2. - 2Gb - 400den. За инфо може на ...


400 МКД
или предлог цена
04 јун 09:35DDR3 4Gb ram

Се продават две рам мемории. - DDR3 2 x 4Gb 12800s 1600Mhz. Една рам ...


800 МКД
или предлог цена
04 јун 09:34Ram memorija ddr 3 za laptop

■Se prodava ram memorija ddr3 4gb. - 4 plocki ■Plockite se ispravni ...


800 МКД
или предлог цена
03 јун 21:03Nova RAM 4GB DDR3L DDR3 1600 mHz SODIMM CRUCIAL

Prodavam NOVA RAM memorija CRUCIAL (by MICRON) 4GB DDR3L 1600 mHz SOD...


690 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
790 МКД
03 јун 14:25Nova RAM memorija Samsung 8GB DDR3 1600 mHz SODIMM

Prodavam nova RAM memorija 8GB DDR3 1600 mHz SODIMM - SAMSUNG 1 pa...


1.400 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
1.600 МКД
03 јун 14:24Crucial DDR4 RAM 16GB - 2x8GB 2666MHz za laptop

Продавам новa меморија за лаптоп. 2x8 GB


2.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
2.400 МКД
01 јун 16:18Samsung 2X4GB DDR4 2400T

2000 denara fiksno


2.000 €
или предлог цена
01 јун 08:49NOV RAM 8GB DDR4

NOV ne otpakuvan RAM 8GB ddr4 ___________________________________...


1.600 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.000 МКД
31 мај 16:47RAM za LAPTOP SODIMM DDR3L 2x4 GB 1600Mhz

Prodavam skoro novi RAM za LAPTOP SODIMM DDR3 2x4 GB 1600Mhz. Koreste...


900 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.000 МКД
31 мај 10:56Се продава Crucial DDR4 RAM меморија 2x16GB (32GB) sodimm

Се продава Crucial DDR4 RAM меморија 2x16GB (32GB) sodimm 2400mhz


3.500 МКД
или предлог цена
30 мај 17:23Se prodava ram memorija za laptopi

Se prodavaat memoriski 4 ram ploci za laptop, malku koristeni i povol...


1.700 МКД
или предлог цена
30 мај 16:10RAM 2x4GB DDR3L SAMSUNG ista serija

Ista serija, podatoci na slikite. Bez zameni


1.500 МКД
или предлог цена
30 мај 15:47Ram Memorija SODIM DDR3 2x2 GB za laptop

Se prodava Ram Memorija SODIM DDR3 4 x 2 GB za laptop, cetiri plocki ...


800 МКД
или предлог цена
30 мај 10:34RAM Memorija za Laptop 16 GB (2x8 GB) marka CRUCIAL

Novo, neupotrebuvano, kupeno vo Amerika, proizvedeno za americki paza...


2.500 МКД
или предлог цена
29 мај 15:59Samsung ddr4 ram 4gb 2666mhz

Samsung ddr4 ram 4gb 2666mhz izvaden od nov laptop poradi nadograba.


1.000 МКД
или предлог цена
29 мај 11:27RAM 2GB DDR2 SoDIMM laptop

Продавам користена РАМ меморија за лаптоп. Цена за двете плочки 800мк...


800 МКД
или предлог цена
26 мај 08:55Ram Memory 8GB DDR3 1600MHz Low Voltage

SODIMM Notebook Memory ELPIDA 8GB DDR3 1600MHz Low Voltage


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
25 мај 14:54Ram memorii za laptop

1. SiliconPower 4GB DDR3 1600mhz - 800 denari 2. Samsung 2GB DDR3 133...


400 МКД
или предлог цена
25 мај 00:16ddr2 2gb ram laptop 6400s dve ram memorii

ddr2 2gb ram laptop 6400s dve ram memorii


700 МКД
или предлог цена
24 мај 23:48RAM MEMORIJA DDR3 Crucial 8GB 1600MHz

2 Parcinja DDR3 8GB 1600Mhz 1.5V i 2 Parcinja DDR3L 8GB 1600Mhz 1.3...


1.800 МКД
или предлог цена
24 мај 14:24RAM MEMORIJA ZA LAPTOP DDR3 4GB Kingston PC3-12800, 1.5V

Memoriite rabotat vo dual channel 1600 mhz 1000 denari parce. Dvete z...


1.000 МКД
или предлог цена
24 мај 14:23RAM 4GB DDR4 x2 | Samsung | 2133MHz

Продавам користени РАМ мемории за лаптоп ДДР4. Цена за двете плочки 1...


1.400 МКД
или предлог цена
24 мај 10:47Ram Memorija DDR3 4GB

Nova neupotrebuvana odgovara na poveketo Laptop kompjuteri Moze i so ...


800 МКД
или предлог цена
24 мај 00:05Ram DDR3 2Gb

Продавам користена рам меморија за лаптоп DDR3 2Gb.


400 МКД
или предлог цена
21 мај 18:2816GB DDR4 3200 SO-DIMM

NOVA!!! Ram memorija za laptop G-Skill 16GB DDR4 3200MHz CL22.


3.000 МКД
или предлог цена
21 мај 14:46Ram Memory DDR4 32 GB 3200 HMz

SODIMM Ram Memory DDR4 32 GB 3200 HMz Рам Меморија


6.000 МКД
или предлог цена
20 мај 13:17Ram Memory DDR4 16 GB 3200 HMz

Ram Memory DDR4 16 GB 3200 HMz


2.500 МКД
или предлог цена
20 мај 13:17Ram Memory 4GB DDR3 za Laptop

SODIMM Ram Memory 4GB DDR3 1600MHz i 1333 Рам Меморија


600 МКД
или предлог цена
20 мај 13:17Kllisre DDR3L 8GB

Se prodava 8gb ram memorija ddr3l low voltage testirana i ispravna ra...


1.500 МКД
или предлог цена
20 мај 11:594GB DDR3 Samsung

Se prodava ram memorija za laptop 4gb samsung. Testirana i ispravna b...


700 МКД
или предлог цена
20 мај 11:59Samsung DDR4 RAM Memorija 4GB 3200MHz PC4 1Rx16

Se prodava Samsung DDR4 3200MHz PC4 1Rx16 ram memorija za laptop kori...


600 МКД
или предлог цена
20 мај 02:00Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам