Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
123 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

DELL docking station D1000 nov neotpakuvan stanica

Продавам неотпакуван DELL docking station D1000 Supports up to 2 D...


7.900 МКД
или предлог цена
Вчера 18:06Комјутерска камера (PC Kamera)

Комјутерска камера на USB.


500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:37Caddy/Кеди за лаптоп 9.5 и 12 мм

Нови Caddy/Кеди за лаптоп 9.5 и 12 мм


500 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 МКД
28 мај 18:28Docking station DELL

Продавам два нови docking station Dell Dock – WD19S 130W type C компл...


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

28 мај 14:38Sekakvi Delovi za LapTopi za postari i novi modeli

Delovi za LapTopi za postari i novi modeli prasajte sto vi treba ras...


1.000 МКД
или предлог цена
26 мај 11:40Procesori Za lap top

Intel Core i7-740QM i7 740QM SLBQG 1.7 GHz Quad-Core Eight-Thread CPU...


4.000 МКД
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

23 мај 19:49Torba za laptop SAMSONiTE

skoro nova torba za laptop samsonite bez tragi na koristenje so mnogu...


1.700 МКД
или предлог цена
22 мај 17:58Caddy/Кеди за лаптоп 9.5 и 12.7 мм

Нови Caddy/Кеди за лаптоп 9.5 и 12.7 мм


500 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 МКД
21 мај 15:42Procesor Intel Pentium P6100

Zaradi nadgradba na kompjuter, prodavam ispraven procesor Intel Penti...


400 МКД
или предлог цена
18 мај 17:24Acer Aspire One ZG5 site delovi osven ekran

gi imam site delovi osven ekran


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

10 мај 14:41Ram memorii za laptop i harddisk HDD

Prodavam HDD za laptopi ram memorii za laptop


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

10 мај 14:41Microsoft Surface Slim Pen 2

Dve novi neotpakovani Microsoft Surface Slim Pen 2.


70 €
или предлог цена
10 мај 12:42Intel Core 2 Duo T5250 2 x 1.5 GHz i kuler

Prodavam procesor Intel Core 2 Duo T5250 + kuler. Kontaktirajte me...


15 €
или предлог цена
09 мај 10:58MASICKA ZA TABLET ILI LAP-TOP ZA NA KREVET NOVA

Prodavam NOVA masicka za tablet ili lap-top za na krevet so drzac z...


500 МКД
или предлог цена
08 мај 11:01Delovi za laptop | Делови за лаптоп | Dell Sony Lenovo Asus

Имам делови за лаптопи наведени на листата. Контакт по вибер или теле...


300 МКД
или предлог цена
07 мај 21:37TASTATURI ZA SITE MODELI POLOVNI i NOVI

kontakt 076 777 797


По Договор
или предлог цена
06 мај 08:48Procesor za Laptop i3-3110m, 2.4Ggz, treta generacija

Se prodava Procesor za Laptop i3-3110m, 2.4Ggz. Moze i so moja montaz...


800 МКД
или предлог цена
04 мај 14:22Dodatna kutija za hard disk/ssd za laptop

Se prodava dodatna kutija za hard disk/ssd za laptop za na mestoto na...


400 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

03 мај 22:10Otkluchuvanje MacBook iCloud

iMac Pro Mac Mini MacBook Air MacBook Pro


120 €
или предлог цена
01 мај 09:28HP CD citach za laptop

Se prodava CD citach za laptop ispraven i malce koristen Isprakjam i...


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

25 апр 21:22Digitus docking station 12"

12" Docking Station, USB-C, 11 Ports, silver 3x video,1x USB-C, 3x US...


99 €
или предлог цена
23 апр 21:07Lenovo docking station port replicator

Продавам користена докинг станица за Леново. Одговара на повеќе модел...


2.100 МКД
или предлог цена
20 апр 14:15TOSHIBA laptop za delovi /TOSHIBA лаптоп за делови

Продавам половен лаптоп - TOSHIBA за делови. Лаптопот има добар екр...


1.000 МКД
или предлог цена
15 апр 23:11Заштита на порти против прашина 16пар. (USB, RJ45, HDMI...)

Продавам заштитници на порти против прашина. Имам три бои, црна бела...


100 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

11 апр 13:59Delovi za Lenovo Thinkpad Yoga 460

Sve e ispravno Sjrsen e ekranot i tacot SAMO NA DELOVI SE PRODAVA!!!!


7 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

05 апр 11:01Lenovo Dock OneLink+

Lenovo Dock Stanica - OneLink+ https://support.lenovo.com/mk/en/so...


1.500 МКД
или предлог цена
05 апр 09:55Комплет (пластики) шасии за повеќе модели на лаптопи

Продавам комплет (пластики) шасии за повеќе модели на лаптопи Без ...


1 €
или предлог цена
31 мар 23:23Delovi Laptop Desktop Kompjuter

2x Tastaturi za Laptop Asus modeli kompatibilni so K50 - 1000den -...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

31 мар 14:21Делови за секаков вид на лаптоп

Се продаваат делови за голем број на преносни уреди (HP, Dell, Apple,...


1 €
или предлог цена
28 мар 20:50Delovi za laptop od slednite marki na slikata

Se prodavaa za delovi komplet ili posebno


5 €
или предлог цена
25 мар 18:02HARD DISK CADDY ZA DELL LATITUDE POVEKE MODELI

HARD DISK CADDY ZA DELL LATITUDE SLEDNIVE MODELI E6400 E6410 E6330...


1 МКД
или предлог цена
24 мар 12:50Dell Latitude D620, D630 vnatresen zvucnik

Kupen pred 2 godini, ama nikogash ne go instalirav. Laptopot go nemam...


350 МКД
или предлог цена
24 мар 08:43Wifi kartcka za laptop

Se prodavaat wifi karticki za laptop: malite po 300den golemite po...


200 МКД
или предлог цена
21 мар 06:28Nov SSD

Prodavam nov ssd: 120GB - 1100den 180GB - 1700den 240GB - 1800den ...


1 МКД
или предлог цена
14 мар 12:45Wifi antena Intel dual band AC8265NGW

Prodavam wifi antena za laptop Intel AC 8265 dual band 867Mbps plus B...


800 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

09 мар 10:28Siig FireWire Express картица за лаптоп за firewire

Во одлична состојба ретко користена има два Firewire портови.


4.000 МКД
или предлог цена
07 мар 16:09Nov SSD 120GB

Prodavam nov, neotpakuvan 2.5inch SATA III SSD: 120GB - 1100den 180...


1 МКД
или предлог цена
06 мар 15:56Asus Eee 900

Se prodavaza delovi Asus Eee 900 celosno ne se deli


1.500 МКД
или предлог цена
06 мар 14:11Dvd CD RW Rom i rezaci za Laptop Ide i Sata

Se prodavaat polovni no ispravni dvd citaci i rezaci za laptop. Cena ...


300 МКД
или предлог цена
05 мар 09:12Plastiki i tastatura DELL INSPIRON M5030

Plastikite i tastaturata se vo top sostojba. Plastiki 2000 denari T...


2.500 МКД
или предлог цена
02 мар 19:03Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам