Цела Македонија
                   
645 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Нов некористен мини компјутер Beelink T4

Продавам одличен нов некористен мини компјутер Beelink T4 со инсталир...


5.900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Денес 13:13naponuvanje na deskop kompjuter

Se prodava dve elektro napojuvanje na komjurt Deskop.Eden e nov 800 ...


800 МКД
или предлог цена
Струга

Останато

Денес 13:00SERVIS ZA LAPTOP I KOMPJUTERI (NAJEFTIN I NAJDOBAR)

VI NUDIME BRZ,EFTIN I NAJDOBAR SERVIS NA VASITE KOMPJUTERI.POKRAJ SER...


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Денес 10:17DRZAC ZA KOMPIJUTER

Dva novi drzaci za kompijuter moze i za televizor


20 €
или предлог цена
Гостивар

Останато

Денес 09:40Servis / Popravka na Laptopi

Vrsam sekakov servis na laptop kompjuteri ( popravka na maticni ploci...


500 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Денес 05:23ruter

se prodava WIFI ruter Acer kupen pred edna god od tehno market


1.400 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Вчера 22:19СЕ ПРОДАВА РУТЕР TP-LINK!

-Se prodava Ruter TP-LINK Model NO. WR841N! NOV. -TEL: 078-620-146 ...


1 МКД
или предлог цена
Кочани

Останато

Вчера 18:16Ryzen 5 3400G

Extra procesor


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 16:58Ruteri

Ruteri Eden glaven dvata sporedni Tel: 076707805


12.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

Вчера 16:34HP USB-C Universal Dock

Се продава нов и некористен ХП Докинг


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 11:30ХП Докинг, HP Docking, HP Dock Station

Се продава нов и некористен ХП Докинг Г2 Тандерболт.


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 11:30HP Docking Station G2

Се продава нов и некористен ХП Докинг Г2.


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 11:30Servis, Instalacija, Formatiranje na Windows Xp, 7,8,10

Vrsam Instalacija, Preinstalacija, Formatiranje na Windows Xp, Vista...


400 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Вчера 08:58Formatiranje i preinstalacija na vasiot laptop i kompjuter

- Instaliranje na licenciran Windows 10 - Instaliranje na licencira...


400 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Вчера 07:33Servis za laptopi i kompjuteri

1.Profesionalna instalacija ,preinstalacija, servis i odrzuvanje na v...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

01 јун 22:32SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI

Vrshime profesionalen servis na desktop i laptop kompjuteri (Hardware...


599 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

01 јун 14:53PREINSTALACIJA I SERVISZA KOMPJUTERI I LAPTOPOVIEKSTRA CENA

Preinstalacija i servis na kompjuteri i laptopovi na lice mesto. Ima...


300 МКД
или предлог цена
Тетово

Останато

01 јун 14:16NAJNOVI MAPI ZA AUDI 2022 GODINA EKSTRA CENI

SE PRODAVAAT NAJNOVI MAPI ZA NAVIGACII ZA AUDI 2022 GODINA ZA CELA EV...


700 МКД
или предлог цена
Тетово

Останато

01 јун 14:16Serviz za Kompjuteri

▪️▪️▪️ НЕ ЛУТАЈ, НИЕ ИМАМЕ РЕШЕНИЕ ▪️▪️▪️ ✅Професионален и брз сер...


300 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Останато

01 јун 13:47Сервис за персонални компјутери и лаптопи

🔷Ви се расипа лаптопот? 🔷Не се вклучува Вашиот компјутер? 🔷Не мо...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Останато

01 јун 13:47Formatiranje i Instaliranje na Windows

Вршиме професионално форматирање на вашиот уред, инсталирање и активи...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

01 јун 12:42Cuvar ya ovci kravi konji

Se prodava Cuvar ya ovci Kravi konji so struja .MALKU E UPOTREBEN RAB...


3.000 МКД
или предлог цена
Струга

Останато

01 јун 12:42laptop lenovo g500 500 gig hardisk 4 gig ram

ispraven bez niedna mana


100 €
или предлог цена
Куманово

Останато

01 јун 12:14laptop asus k53

ispravna sostojba 500 gig hardisk 4 gig ram


5.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

01 јун 12:14laptop lenovo g50-30

windovs 10 hard disk 500 giga 4 giga ram


8.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

01 јун 12:13LAN Splitter Adapter 1 to 2 Dual Female Port

Prodavam novi LAN spliter adapter 2 vo 1 Network Rj45 Cable Port Net...


400 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

01 јун 09:37Rfid Nfc Card Copier Reader Writer Duplicator

Идеално е за оние што сакаат да направат копија од сопствената картич...


2.300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

01 јун 00:05Otkup na Pc,laptop,TV

Otkupuvam pretezno neispravni Laptopi TV lcd,led Smartfoni Tableti I...


10 €
или предлог цена
Битола

Останато

31 мај 22:39Se prodava pecatar

Se prodava pecatar


1 €
или предлог цена
Битола

Останато

31 мај 21:54држач за концепт - Desktop Copy Holder

ПРОДАВАМ НОВ држач за концепт-Desktop Copy Holder


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

31 мај 21:03Prodavam profesionalen laminator za hartija

Prodavam profesionalen laminator za hartija f350 a. ***gratis folij...


1.700 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

31 мај 17:51UPS Line-interactive 1000VA / 600W GIOTTO BORRI

UPS Giotto - непрекинато напојување: • Line-interactive технологија, ...


7.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

31 мај 17:14Kuciste 6 komada Kompjuteri dual core so igri komplet

Instalirani razni Hitovi Counter Strike MK Cs 1.6 need for speed call...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Останато

31 мај 17:03Инсталација, преинсталација на Windows

Инсталација, преинсталација на Windows. Инсталација на Office пакет. ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

31 мај 15:45Commodore 64

Se prodava zacuvan i ispraven Commodore 64


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

31 мај 15:23Сервис на компјутери Servis na kompjuteri kompjuter

Сервисирање и одржување на комјутери и оперативни системи чистење од ...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

31 мај 13:32TONER DO VASIOT DOM BESPLATNA DOSTAVA - SKOPJE

Имате потреба од тонер за вашиот принтер. Направете нарачка ние ви г...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

31 мај 11:43Servis za kompjuteri

Servis za kompjuteri vi nudi: - Preinstaliranje na Windows 11,10, ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

31 мај 09:54Monitori

Se prodavat povolni monitori i stampaci site se ispravni Cena na pa...


1.200 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

31 мај 09:40Интервенирам веднаш

Инсталација и преинсталација на Windows XP, Win 7, Win 8, Win 10 i Wi...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

31 мај 06:48Страна 1 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам