Цела Македонија
                   
1021 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TV LED TELEVIZORI -SUPER SOSTOJBA =EXTRA CENA

Se prodava Socuvan TVC LED so ORIGINALNO dalecinski: - - - -...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.500 МКД
30 мај 18:21Промовирано

40'' SAMSUNG J5200 Smart TV with Apps

TV e vo super nova sostojba, mnogu malku koristen . Series Serie...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:16TV LED LCD PLAZMA AUDIO SERVIS DOAGAME NA POVIK

SERVISIRANJE NA SITE VRSTI LED LCD PLAZMA TELEVIZORI.DOAGAME NA POV...


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 21:42TV LED LCD PLAZMA AUDIO SERVIS DOAGAME NA POVIK

SERVISIRANJE NA SITE VRSTI NA LED,LCD ,PLAZMA TELEVIZORI.DOAGAME NA ...


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 21:41Лед ленти за позадинско осветлување

Лед ленти за позадинско осветлување за LG 42LB5700.42LF561V,42LF5610,...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:05Tv Samsung ili baram majstor za Tv

Prodavam televizor Samsung 51cm , so kvar Mesha boi , i pecka Bar...


900 МКД
или предлог цена
Вчера 20:13Otkup na neispravni led televizori

Otkup na neispravni led televizori koj ne uklucuvaat nemaat slika i s...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 18:58Tv

Tv panasonik so ramen ekran


50 €
или предлог цена
Вчера 14:35TV LED LCD PLAZMA AUDIO SERVIS DOAGAME NA POVIK

TV LED LCD PLAZMA AUDIOSERVIS DOAGAME NA POVIK ,SERVISIRAME LED LCD P...


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 13:55TCL 4K HDR TV with Google TV and Game Master

P735 TCL 4K HDR TV with Google TV and Game Master 75” Големина на ...


60.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 12:59Telefunken 40'

Se prodava TV , Telefunken 40' so 1 god garancija na poz. Svetlo.


6.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 12:58Televizor LG

LG FLATRON Tel 070605190


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:49LG 37inch ne e smart

Se prodava 37 inc lcd televizor funkcionalen


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 11:36nov TV Toshiba 55inch smart android 4k UltraHD moze zamena

prodavam nov TV Toshiba 55inch smart android 4k UltraHD moze zamena


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 10:41Продавам smart tv Grundig full hd,wifi

Телевизорот е исправен,32 инчи, со фул хд репродукција, има вифи, пов...


9.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 10:31  НОВ ОГЛАС

OTKUP na LCD LED TV

OTKUP na novi i polovni isklucivo ispravni LCD,LED,Plazma i 3D televi...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 09:50SONY KD-65X80KAEP 65" 4K Ultra HD Smart LED GOOGLE TV

SONY KD-65X80KAEP 65" 4K Ultra HD Smart LED GOOGLE TV UPOTREBUVAN ...


800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 09:49Prodavam Philips Tv 32 inca 3 mes koristrn

Prodavam Tv Philips FHD 32 inca praven za Eu pazar vo Setec e kupen...


6.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.700 МКД
Вчера 09:43TV

Se prodavaat 2 TV cena po 1500 den.ispravni.


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:30Тв,двд,музички систем

Телевизор Beko 51cm 1500ден. Двд LG 1500ден Музички систем LG 5000ден...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:26TV-COLOR-TEST/ТЕСT-PAL/SECAM-GENERA.LEBAND-PG301

КОМПЛЕТНО ИСПРАВЕН ПРОФЕСИОНАЛЕН ТЕСТ ГЕНЕРАТОР ЗА ПРЕЦИЗНО СЕРВИСИРА...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 06:35Ново !!! Заштитници на ТВ екрани

Заштитете го вашиот телевизор од кршење,гребнатини и контакт со течно...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

03 јун 23:56Televizor LG 19LS4D-Z8

Se prodava mnogu zacuvan tv LG vo komplet so originalno dalecinsko. P...


3.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

03 јун 23:12Full HD Televizor Philips LED 3800 series kako nov

Se prodava TV Philips LED Full HD 1080p Smart odlicno socuvan, kako ...


7.990 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
8.000 МКД
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

03 јун 20:23Tv

SamsungA12


5.500 МКД
или предлог цена
03 јун 19:15TV PHILIPS 43PUS7304 ANDROID SMART

Продавам одличен телевизор Philips, 43 инчи(109 см),користен скоро дв...


17.000 МКД
или предлог цена
03 јун 19:15Продавам JVC телевизор

Продавам класичен JVC телевизор, во одлична состојба. Контакт телефон...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

03 јун 18:53Се продава JVC телевизор

Се продава класичен JVC телевизор, кој може да се поврзе со ДВД плеер...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

03 јун 18:52FUEGO 32 SMART TV

Komletno ispraven smart tv wifi youtube


3.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

03 јун 17:47prodavam TELEVIZORI

QUART 70 cm QVADRO 70 cm BEKO 60 cm televizorite se so ramen ekra...


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
03 јун 16:50Se bara ekran za samsung 40 inch tv

Se bara ekran za samsung 40 inch


1 €
или предлог цена
03 јун 16:07se bara ekran za lg tv 55 inchi

se bara ekran za lg tv 55 inchi


1 €
или предлог цена
03 јун 16:07Tелевизор Samsung

Се продава телевизор Samsung 55см со далечинско. Работи без никакви п...


1.700 МКД
или предлог цена
03 јун 14:22Neo - Led Televizor - 43" inci - Android - Evtino

Se prodava Televizor puknat na sredina...mu raboti se


1.500 МКД
или предлог цена
03 јун 14:18ТЕЛЕВИЗОР - samsung

samsung телевизор ( малку користен) телефон - 078 208 160


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

03 јун 11:33TV COLOR SAMSUNG

SE PRODAVA


2.000 МКД
или предлог цена
03 јун 11:12Mini tv rasipan

Mini tv rasipan Ne prakam po kargo


500 МКД
или предлог цена
03 јун 10:45TV PHILIPS 40" (102cm) lcd led

LCD LED TELEVIZOR PHILIPS 40" (102cm) malku koristen, bez dolno posto...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

03 јун 09:25Samsung TV

Se prodava samsung TV 70 cm. Ispravna sostojba.


2.600 МКД
или предлог цена
03 јун 09:14Televizor TCL 2127 Kako Nov

Prodavam Televizor TCL 2127 Kako Nov dosta socuvan. Tel.070 332 189


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

03 јун 08:14SERVIS ZA TV LCD, PLAZMA, CRT, MONITORI, DVD, AUDIO

Servis so povekegodisno inzinersko iskustvo servisira; TV lcd plazma...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

03 јун 07:07Страна 1 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам