Гевгелија
Подкатегорија:
                   
11 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ANDERSSON R2 RECEIVER 7.1

MOKNO RESIVER POJACALO SO FANTASTICEN ZVUK, PROIZVEDENO VO SVEDSKA 7...


6.990 МКД
или предлог цена
22 јун 12:18Kabel za ozvucenie za kola woofer subwoofer

Se prodava kabel za ozvucenie! Izvaden e od Astra G,zashto mnogu se ...


1.200 МКД
или предлог цена
18 јун 17:49Zvucnici kutija 12'' sirokopojasni 2x150w rms 95db 8ohm

Zvucnici kutija 12'' sirokopojasni 2x250w rms 95db 8 ohm. Edniot bas ...


5.500 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Hi-Fi / Аудио / Звучници

18 јун 11:23JBL CHARGE 3 (Kopija)

Prodavam itno kopija na Jbl Charge 3, zvukot ne e kako na originalot,...


1.290 МКД
или предлог цена
10 мај 10:37Technics Komponenti

Compact disc Player SL-PG380A - 1499den


1.500 МКД
или предлог цена
20 апр 09:01TJUNER SONY

Se prodava tjuner Sony model ST-S100L


2.000 МКД
или предлог цена
23 мар 13:24zvucnici AEG

AEG - LB 4710


8.000 МКД
или предлог цена
19 дек 19:08KARAN KA I 180 Mk I. 2 ×180 w (8 ohm) in class A.

Se prodava audiofilsko ezotericno integralno pojacalo KARAN KA I 180 ...


1 €
или предлог цена
26 сеп 11:52Blutooth BEATS Earphones

Blutooth URBEATS by DR DRE Headphones 810-00009. Kupeni od Amerika 50...


1 МКД
или предлог цена
09 сеп 10:13Zvucnici 15ki

Prodavam zvucnici 15ki_ 400w._marka_ the box 200 Eur


200 €
или предлог цена
30 дек 13:54POVOLNO POJACALO I ZVUCNIK WOOFER

Se prodava HI-FI pojacalo 2X40 W-8oma ili 2X80 W na 4 oma so bas...


200 €
или предлог цена
14 авг 14:37Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам