Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
747 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Rotel RA-930AX

Vo dobra sistojba.


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Денес 04:01SOUNDCRAFTSMEN pe 2217-R PREAMP-EQ

SOUNDCRAFTSMEN PREAMP-EQUALIZER PE-2217-R vintage предзасилувач. ЕЗО...


370 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 23:42CARVER C4000

Carver C4000 премиум предзасилувач во одлична состојба како нов соврш...


650 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 23:41HITACHI HMA 8500 MK II - mint - ezoterija

HITACHI HMA 8500 MK II - mint - ezoterija video link od pojacaloto...


999 €
или предлог цена
Вчера 23:14DENON PRA-1500 preamp balansirani izlezi, kako nov

DENON PRA-1500 balansirani izlezi, kako nov, edno od najdobrite pretp...


499 €
или предлог цена
Вчера 23:14Hitachi HA 5300 Dynaharmony

Hitachi HA 5300 Dynaharmony , Izuzeten kvalitet. Ima kozmeticki zabe...


299 €
или предлог цена
Вчера 23:14Снагаш USB BLASTER USB 7122

Појачало снагатор да пуштите и одлепите звукот е одличен може за кафа...


300 €
или предлог цена
Вчера 18:27NOVI LAMPI EL 84 ECC 82 PCC 88

NOVI NOS LAMPI IZLEZNI 4KOMADA EL 84, DVE RSD ECC82 I EDNA PCC88 ILI ...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 13:37  НОВ ОГЛАС

Grudnig pojacalo klasa ab

Connection Possibilities for phono, CD, DSR/AUX, tape (in and out), D...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:27DUAL POJACALO SO RADIO

1984 odlicna sostojba,germansko,proizvedeno france 2*35w muzicka snaga


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:17  НОВ ОГЛАС

KENWOOD POJACALO

Se prodava Zvucnicite 8000den. Vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
Вчера 10:30Technics pojacalo resiver i zvucnici CLATRONIC

Pojacaloto voedno e i resiver super socuvano se si raboti na nego. C...


150 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
10.000 €
Вчера 09:16Karaoke stereo pojacalo

Se prodava stereo karaoke pojacalo so priklucok za dva zvucnika, dva ...


2.999 МКД
или предлог цена
16 авг 21:29HARMAN KARDON - PIONEER

HARMAN KARDON - 7000 DEN PIONEER - 6000 DEN por...


1 МКД
или предлог цена
16 авг 21:28RETRO -VINTAZ pojacalo

Pojachalo,vo PREKRASNA sostojba SO prikljuchok ZA dva zvuchnika MNO...


1 €
или предлог цена
16 авг 20:06NAKAMICHI пинови

ПОСЛЕДНА КОЛИЧИНА - ЕКСТРА НАМАЛУВАЊЕ!!! - 24к позлатен банана прикл...


70 МКД
или предлог цена
16 авг 20:06Izlezno pojacalo LENCO FA3431 i tuner ST3131

ispravno


2.000 МКД
или предлог цена
16 авг 19:49POJACALO ZA KOLA

RAZNI POJACALA ZA KOLA cena na samata fotografija -so 10 % popust ...


10 МКД
или предлог цена
16 авг 15:57POJACALO SONY TA F245R

TRANZISTORSKO POJACALO OCUVANO SO FABRICKITE TRANZISTORI SO DALECINSK...


4.000 МКД
или предлог цена
16 авг 15:06Pojacala & Resiveri

Pojacala & Resiveri ceni 50,60,70


По Договор
или предлог цена
16 авг 11:39Prodavam Pojacalo JVC Model A-X2

Pojacalo jvc model a-x2 Vintage model cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
16 авг 11:39Marshall medel 8008

Extra izlezno pojacalo Marshall


200 €
или предлог цена
16 авг 11:04Kupuvam polovna ili neispravna audio oprema

Kupuvam polovna ili neispravna audio oprema za delovi : Pojacala Pr...


1 €
или предлог цена
16 авг 09:03POJACHALO Technics

ispravni fabricka sostojba cena na samata fotografija


10 МКД
или предлог цена
16 авг 07:04Yamaha RX-V571 Home theater receiver 7.2

Во одлична состојба, користен во домашни услови без никаква забелешка...


199 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
219 €
15 авг 20:02Benytone mpa 3040 stereo pojacalo

Odlicno japonsko vintage pojacalo Tranzistorec Original sostojba 2...


69 €
или предлог цена
15 авг 18:33TECHNICS VINTAGE POJACALO SU 7700

Kako novo. Prekrasen vo sekoj pogled.


155 €
или предлог цена
15 авг 18:30Harman Kardon HK 980 - perfektno - kako novo

Prodavam stereo pojacalo harman kardon hk980, vo perfektna sostojba b...


260 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
280 €
15 авг 15:01Cambridge Audio Topaz SR20 - NOV - Perfekten

Prodavam Stereo resiver Cambridge Audio Topaz SR20 mnoogu malku koris...


260 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
280 €
15 авг 15:01Unison Research Unico-Primo

Unison Research Unico-Primo Tech spechs Output power: >80W RMS on ...


750 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
900 €
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

15 авг 14:12VINTAGE Sony stereo amplifier TA 313 od 1978 god. SSSS

1. VINTAGE Sony stereo amplifier TA 313 od 1978 godina Made in Japan,...


85 €
или предлог цена
Студеничани / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

15 авг 09:53Pojacalo Yamaha Ax 870

Pojacaloto e dobro ocuvano komplet ispravno mozi da se proba


350 €
или предлог цена
14 авг 20:17Stereo pojacalo TOSHIBA SB-M37

ispravno vo dobra sostojba


1.800 МКД
или предлог цена
14 авг 19:13POJACALO YAMAHA A 1000

HI END AUDIO, POJACALOTO E VO FABRICKA SOSTOJBA, RABOTI VO A KLASA , ...


340 €
или предлог цена
14 авг 14:22Sony STR-DE185

Sony STR-DE185 FM Stereo receiver,cisti 2x100W na 8 oma.


4.800 МКД
или предлог цена
14 авг 12:30Лампашки засилувачи

Се продаваат нови хај-фај лампашки засилувачи PRESIDENT AUDIO од 2x8W...


500 €
или предлог цена
14 авг 11:59AUDIOFILSKO IZLEZNO POJACALO TECHNICS SE-A800S

ВРВНО АУДИОФИЛСКО ПОЈАЧАЛО СО ВРВЕН ЗВУК, ОД РЕФЕРЕНТНАТА СЕРИЈА НА Т...


140 €
или предлог цена
- 30 % Попуст
200 €
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

14 авг 11:21MARANTZ SR-60 ИЗВОНРЕДЕН РИСИВЕР

MARANTZ STAREO AV RECEIVER, СО ИЗВОНРЕДЕН ЗВУК ВО СТЕРЕО. ВЛЕЗ ИМА И ...


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

14 авг 11:21Prodavam KENWOOD

Prodavam odlicno pojacalo resiver KENWOOD bez nitu edna grepka kako ...


6.800 МКД
или предлог цена
14 авг 10:59Pojacalo Beniton

Prodavam pojacalo Beniton vo izvonredna sostojba od domasna kolekcija...


60 €
или предлог цена
14 авг 10:49Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам