Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
3084 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kenwood resiver

Prodavam odlicen resiver Kenwood bez nitu Edna mana nema grepka premn...


7.900 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.400 МКД
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Вчера 23:39Prodavam KENWOOD

Prodavam odlicno pojacalo resiver KENWOOD bez nitu edna grepka sviri ...


7.900 МКД
или предлог цена
Вчера 23:39Kenwood KAF-3010R

Kenwood KAF-3010R Одлично сочуван како нов, Оди во комплет + далечи...


По Договор
или предлог цена
Вчера 22:56Harman/Kardon AVR-51

Harman/Kardon AVR-51 Одличен, моќен едно од најдобрите од Harman/Kar...


По Договор
или предлог цена
Вчера 22:56Бас звучници Schneider 10"

Одлично сочувани 92dB 4Ω 70/120W Одличен пријатен бас Погодни за ла...


30 €
или предлог цена
Вчера 22:56Појачало за во кола/ Елипси

Се продава појачало за во кола 200W и 4 елипси (Sony & Kenwood) Појач...


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:39Kupuvam zvucnici Bose Acoustimass 5 series 1

Kupuvam zvucnici Bose Acoustimass 5 series 1, prvite od ovaa serija, ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 19:15  НОВ ОГЛАС

Sharp inilinija so zvucnici i dalecinsko

Rezervirano! Sjajna mini linija. Se naogja vo Vranje Sharp CD Q1...


49 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Вчера 19:04Luxman 007 James Bond

220e Luxman James Bond 007 linija so originalno dalecinsko. DAC 115w...


220 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Вчера 19:03Luxman 1000 so dalecinsko

Sistemot se naogja vo Vranje, Srbija Luxman 1000 MV, PV, D i RA dale...


350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Вчера 19:03Harman Kardon TU980

Продавам радио ресивер Harmаn Kardon TU980. Радиото е како ново, без ...


5.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Вчера 19:03Audio Pro Stereo One CD Risiver

Barajte me na viber +38971596137 Sjajan CD risiver, sa subwoofer izl...


130 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Вчера 19:03Technics Digital Sound Processor SH-GE90 еквилајзер

Продавам Technics Digital Sound Processor SH-GE90 еквилајзер во соврш...


200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 €
Вчера 18:20Bluetooth MP3 usb TF FM Radio player

Moze da se vgradi na muzicki sistemi, pojacala, radia od avtomobil i ...


350 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

Вчера 18:06karaoke Bluetooth avucnik

⭐Блутут Звучник 15 инчен ✅⭐💥🔹️Цена : 4499ден ✅⭐ Лед Светло ...


4.699 МКД
или предлог цена
Вчера 17:13BANG OLUFSEN .VRVEN SISTEM 5500. SO ORIG. DALECINSKO

BANG OLUFSEN BEOMASTER 5500, BEOGRAM CD 5500 I BEOCORD 5500. SO ORIGI...


290 €
или предлог цена
Вчера 17:12PHILIPS FA 901. OD VRVNATA SERIJA 900 NA PHILIPS.

PHILIPS FA 901. ODLICNO POJACALO SO VISOK KVALITET.....VIDETE GI SITE...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:12MISSION FS 1. AKTIVEN WUFER.10INCH BAS.4 SATELITI I CENTAR..

MISSION FS1. RETKA PRILIKA. KAKO NOVI....VIDETI GI SITE MOI OGLASI.


120 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
130 €
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 17:12BANG OLUFSEN BEOSYSTEM 2600. SO AKTIVNI ZVUCN. BEOLAB 2500.

BANG OLUFSEN BEOSYSTEM 2500 VO NASLOVOT E GRESKA SO AKTIVNI ZVUCNICI ...


280 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
350 €
Вчера 17:11Dalinsko marantz

Kontakt viber 078835958


1 €
или предлог цена
Вчера 17:05Radio PLANICA Радио Планица

Старо и добро, исправно и функционално. Може и за колекционери на ант...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 16:35sistem.Bang & Olufsen BeoSound Ouverture,kako novo

sistem.Bang & Olufsen BeoSound Ouverture, ispravno na cd, fm radio , ...


170 €
или предлог цена
Вчера 16:01zasiluvac pojacalo bufer

prodavam pojacalo MAC od 500watti izvaden od kola polacaloto go dava...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:58Prodavam gitarski pojacala 078 209 464

Prodavam gitarski pojacala 078 209 464


1 €
или предлог цена
Вчера 15:40Prodavam NOV0 78 209 464

Prodavam NOV0 SPL500 pojacalo + tjuner + USB = SD/MMC 78 2...


100 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
150 €
Вчера 15:40Prodavam MARANTZ 078 209 464

Prodavam visoko kvalitetni MARANTZ uredi 078 209 464


1 €
или предлог цена
Вчера 15:40Prodavam 078 209 464

Gi prodavam uredite sto se na slikite 078 209 464


1 €
или предлог цена
Вчера 15:40JAMO Cornet 40 ll

Jamo zvusnici vo odlicna sostojba mnogu dobar zvuk 2x90 w


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 15:27Pioneer PD-D9j

Pioneer PD-D9j high-end SA Cd plejer, dva trafoa, legatolink sistem, ...


400 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Вчера 15:21  НОВ ОГЛАС

Evolve2 65 novi

se prodavat novi originalni profesionalni i se samo za profesionalci...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

Вчера 15:07  НОВ ОГЛАС

Zvucnici 8"

Prodavam zvucnici 4ohm 40w 160mm ELAK


10 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
500 €
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 14:48  НОВ ОГЛАС

RESIVER AIWA NSX S22

RADIO POJACALO SO DALECINSKO I ZVUCNICI, ODLICEN ZVUK i KAPACITE SE V...


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Вчера 14:44YAMAHA A 1000

HI END AUDIO POJACALOTO E VO FABRICKA SOSTOJBA, RABOTI VO A KLASA, MN...


350 €
или предлог цена
Вчера 14:07  НОВ ОГЛАС

Stereo sistem YAMAHA R-840 i DVD 840 soi USB i daljinsko

fabricka sostojba od domasna kolekcija, pojacaloto e 130W


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:44RADIO ISKRA SAVICA

RADIOTO E VO TOP SOSTOJBA SVIRI ODLICNO GI FAKA SITE FM STANICI, GRAM...


1.600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Вчера 13:39  НОВ ОГЛАС

Prodavam Vufer Bass Bin RCF i Bass snagator so aktivna skret

Prodavam komplet (snagator i vufer) Bass Bin RCF L15 864 15 incen 200...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:18Infinity Zvucnici

Se prodavaat Infinity zvucnici Odlicno socuvani vadat preubav zvuk mo...


300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 13:00ПИНОВИ ЗА АУДИО/ЗВУЧНИЦИ

БАНАНА ПИНОВИ ЗА АУДИО И ЗВУЧНИЦИ - Изработени од 24к позлата за мак...


80 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
120 МКД
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 13:00Marantz Model 2252

Pojacaloto e izraboteno 1977 Jacinata e 52W na 8Ω po kanal Prekras...


349 €
или предлог цена
Вчера 12:28Yamaha RX-V461

Pojacalo so radio vo stereo mod 5x100W ima optika, HDMI, USB vlez, ...


9.999 МКД
или предлог цена
Вчера 12:28Страна 1 од 78

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам