Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
22 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Еквилајзери: Kenwood, Eroica и Akai

Kenwood GE-45 исправен - 60€ Eroica TE-707SG исправен - 45€ Akai EA...


1 €
или предлог цена
Денес 08:38Ekvilajzer za vo kola

Prodavam ekvilajzer za vo kola vo ispravna sostojba.Telefon za kontak...


20 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Еквилајзери

30 јун 22:14Pioneer eqvilajzrt gr331

Pioneer equljuajzer dobro ocuvan vintage japan


4.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
5.000 МКД
29 јун 22:08KENWOD eqvilajzer I TECHNIICG

Odlicno ocuvani vintade serii japan visoka klasa


200 €
или предлог цена
29 јун 22:08Prodavam visoko kvalitetni EQ 078 209 464

Prodavam visoko kvalitetni EQ 078 209 464


1 €
или предлог цена
23 јун 13:10Prodavam kvalitetni ekvilajzeri FIKSNO 078 209 464

Prodavam dva ekvilajzeri Marantz EQ551 i JVC SEA R7 Kenwood G110...


1 €
или предлог цена
23 јун 13:04Technics SH-GE90

Kako nov, perfekten, se si funkcionira besprekorno Цената не е фиксн...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Еквилајзери

18 јун 23:51Technics SH-8046 - ekvilajzer

Ispraven. Si raboti se. Slikite se od nego. Cenata e fiksna


6.000 МКД
или предлог цена
10 јун 13:59Pioneer GR-777 — ekvilajzer

Ekvilajzerot e vo prefektna sostojba. Bez grebanici. Funkcionira odli...


9.000 МКД
или предлог цена
06 јун 13:04Vintage stereo graphic equalizer Technics SH-8046 SSSS

1. Vintage stereo graphic equalizer SH-8046, potpolno ispraven i funk...


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Еквилајзери

02 јун 08:54Mini Sony graphic EQ SEH-V5 SSSS

1.Mini Sony EQ SEH-V5 Made in Japan model od 1984 godina, potpolno is...


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Еквилајзери

20 мај 09:37Prodavam vrvni Ekvilajzeri 078 209 464

Prodavam dva ekvilajzeri Marantz EQ551 , JVC SEA R7 i Kenwood G1...


1 €
или предлог цена
10 мај 21:25Bose Black Acoustimass 3 Series 4 Passive 2.1

donesen od swiss vo odlicn sostojba i e mnogu zacuvano prakjam po k...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Еквилајзери

09 мај 01:52pasivni i aktivni loeve l82a

orginal sostojba vrvna firma vrvni zvucnici aktiv pasiv vidi gi site ...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Еквилајзери

08 мај 23:56AKAI Equalizer EA-27. SSSS

1. Stereo equalizer EA-27.........cena 50 eur. (fiksno).


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Еквилајзери

22 апр 06:36Se prodava Marantz EQ551

Grafik ekvilajzer Odlicno socuvan, kako nov


300 €
или предлог цена
02 мар 19:17Pioneer GR-777

Се продава одличен Equalizer Pioneer GR-777 најдобар во својата сериј...


250 €
или предлог цена
30 ное 16:42MARANTZ EQ-551 so original mikrofon EM551 vo mint sostojba

MARANTZ EQ-551 so original mikrofon MARANTZ EM551 vo mint sostojba. K...


360 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Еквилајзери

13 ное 09:52Technics SH-9010

Slikite se od internet, ako ste zainteresirani moze da vi pratam slik...


670 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Еквилајзери

13 сеп 23:39Sherwood EQ-470R Stereo Graphic Equalizer

vo odlicna sostojba site klizaci rabotat besprekorno led diodite site...


120 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Еквилајзери

12 јул 08:28jvc sea 33

prodavam jvc sea 33 equlazier vo odlicna sostojba bes cepkano i sl...


4.500 МКД
или предлог цена
11 јул 10:27Kупувам TECHNICS SH-GE 90 ili 70

Kupuvam socuvan i ispraven ekvilajzer od Technics, 90 ka, 70-ka ili 6...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Еквилајзери

27 јан 21:50Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам