Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
767 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Yamaha R-N500 Network Receiver

Продавам малку употребуван, како нов Yamaha R-N500 Network Receiver с...


22.000 МКД
или предлог цена
27 мај 14:31Промовирано

Queenway AB1-KT88I Integrated Vacuum Tube

Queenway AB1-KT88I Integrated Vacuum Tube Amplifier Psvane KT88*4 32/...


1.900 €
или предлог цена
Денес 07:22Audioquest Rocket 88 2x2,5m

Se prodava zvucnicki kabel 2x2,5m audioquesg rocket 88 povolna cena ...


По Договор
или предлог цена
Денес 07:19SONY TA D507

POJACALOTO E VO ODLICNA KONDICIJA MOKNO E 2X50W NA 6 OMA, NA NEGO IMA...


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 01:29  НОВ ОГЛАС

Pioneer A-109 Direct energy MOS

Pioneer A-109 Direcr Energy MOS Појачало има одличен звук слушано дом...


4.200 МКД
или предлог цена
Денес 00:25Kenwood KA - 3010

Оригинално јапонско појачало звучно одлично 2х60 вати на 8 ома. Може ...


85 €
или предлог цена
Денес 00:25Yamaha RX-V2500 - Magnat Vector Center

Сараунд ресивер Yamaha RX-V2500 со оригинал далечинско и центар звучн...


100 €
или предлог цена
- 60 % Попуст
250 €
Вчера 16:11NAD C326BEE

Tracing its lineage back to the original NAD 3020, an amplifier that ...


12.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 11:16  НОВ ОГЛАС

Yamaha C4 + Yamaha M4

Vo besprekorna originalna tehnicka sostojba so normalni tragovii na ...


500 €
или предлог цена
Вчера 10:06DENON S 5BD surround receiver

Vo originalna odlicna tehnicka i estetska sostojba Denon S-5BD (C...


250 €
или предлог цена
Вчера 10:06Prodavam menuvam Pioneer A602R

Prodavam-menuvam pojacalo Pioneer A602R Pojacaloto ima prijaten de...


7.000 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
8.500 МКД
Вчера 09:02PHILIPS FA 568

Vintage (1987) pojacalo Philips fa 568 tranzistorko 2x60w sin na 8 om...


4.200 €
или предлог цена
Вчера 08:38  НОВ ОГЛАС

Pronajdete idealno pojacalo za Vas

Ponuda na povekje pojacala na edno mesto i sekako mozna proba * Yamah...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 08:00SONY 55ES

Се продава појачало од домашна колекција, исправно.


300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 06:55Kenwood KRF V7030D

Se prodava pojacaloto od naslovot. Zacuvano kako novo.


4.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

28 мај 22:37ONKYO A9511

Prodavam pojacalo vo odlicna sostojba,ONKYO A9511


7.500 МКД
или предлог цена
28 мај 22:36CYRUS V8 S2

Socuvan staklo. Go nemam dalecinskoto. https://www.cyrusaudio.com/pro...


550 €
или предлог цена
28 мај 21:42ROTEL rsx - 1560

Сочуван,исправен (далечинско заменско)


650 €
или предлог цена
28 мај 21:41TECHNICS ST-K808 i SE A808

Се продава комплет појачало и предпојачало со тјунер од домашна колек...


300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

28 мај 18:48CARVER TFM-22

Се продава излезно појачало подеднакво добро за забави и домашна упот...


300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

28 мај 18:45MARANTZ PM-84 i ST-54L

Се продава комплет појачало со тјунер од домашна колекција, исправно....


650 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

28 мај 18:40Yamaha DSP А1092

Продавам аудио видео појачало Yamaha DSP А1092 со оригинал далечинск...


180 €
или предлог цена
28 мај 16:27TEAC A-X800 DC

Се продава: Аудиофилски засилувач TEAC A-X800 DC во одлична состојба...


230 €
или предлог цена
28 мај 16:17Technics SU-8099

ЕДИНСТВЕН! Легендарен и најдобар интегриран засилувач на Technics. О...


800 €
или предлог цена
28 мај 16:17Pioneer A-443 2x60w 8ohm

Tehnicki kompletno ispravno so sitni zabeleski na sasijata, 60w sinus...


5.300 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.500 МКД
28 мај 13:12Denon AVR3803

Prodavam menuvam od najvisokata klasa na Denon AVR3803 saraund reciv...


12.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
15.000 МКД
28 мај 11:24Kupuvam polovna ili neispravna audio oprema

Kupuvam polovna ili neispravna audio oprema za delovi : Pojacala Pr...


1 €
или предлог цена
28 мај 11:22LAMPASKO POJACALO SINGLE END

STEREO DUAL KONCEPT SO DVE TRAFOA IZLEZNI I DVE MREZNI, SO NOVI LAMPI...


150 €
или предлог цена
28 мај 11:02Rotel RC-850

Rotel RC-850 цена 180 евра Rotel предпојачало со вграден phono вле...


180 €
или предлог цена
28 мај 09:38Sony STR-6055 vintage receiver 1971 - stereo resiver

Se prodava Sony STR-6055 vintage resiver od domasna kolekcija, proizv...


250 €
или предлог цена
28 мај 08:31Stereo pojacalo TELETON A-300 fabricka sostojba

ispravno


2.200 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.500 МКД
27 мај 17:40Pojacalo Technics SU-V5

Продавам појачало Technics SU-V5 во одлична состојба Power output:...


150 €
или предлог цена
27 мај 17:22Pojacalo 5.1 BENCH KH02 vo odlicna sostojba

ispravno


2.200 МКД
или предлог цена
27 мај 17:12Harman Kardon avr 151

Avr 151 e resiver od ponovata generacija so visoki performasi, 5 po 7...


7.500 МКД
или предлог цена
27 мај 14:35Yamaha R-N500 Network Receiver

Продавам малку употребуван, како нов Yamaha R-N500 Network Receiver с...


22.000 МКД
или предлог цена
27 мај 14:31Pioneer

Се Продава одличен систем Pioneer во одлична состојба која е добро ви...


350 €
или предлог цена
27 мај 12:52Pioneer F-737 top model

Се продава: Одличен тунер Pioneer F-737 топ модел најдобар во своја...


4.500 МКД
или предлог цена
27 мај 12:52NAD 2155

Се продава одличен аудиофилски засилувач NAD 2155 во добра состојба к...


10.000 МКД
или предлог цена
27 мај 12:51LAMPASKO POJACALO SINGLE END

DUAL MONO INTEGRIRANO POJACALO, ZA ONIE STO SAKAAAT ANALOGEN ZVUK I D...


5.000 МКД
или предлог цена
27 мај 12:33Prodavam Kompresor Limiter Alesis 3630

Prodavam alesis 3630 kompresor limiter ispraven 120 evra


80 €
или предлог цена
27 мај 11:09Prodavam Pojacala

Pojacala public addres 100voltni skoro novi. Axceb-acba m60. Edniot s...


По Договор
или предлог цена
27 мај 11:09Страна 1 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам