Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
961 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Basovi 12" (30cm) 8 oma 300W novi

Basovi 12" (30cm) 8 oma realni po DIN standard 150W, novi voopsto ne ...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 20:27Woofer za kola Mac Audio 300W 12"

Mac Audio cist woofer za kola vistinski 300W, 12-ka ili 30 cm. Za ...


2.600 МКД
или предлог цена
Денес 20:27SONY ss e21

Vintage (1981 god) Bookshelf zvucnici Sony E21 40w 8oma prekrasen ret...


50 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 19:39PRODABAM ZVUCNICI YAMAHA

PRODAVAM DVA ZVUCNIKA 6 OMA OD 60 DO 100 VATI


2 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 18:05Звучници со кевлар мембрана

Звучници Fenton 125w 8 oma, 6.5 инчи 165 мм ,како нови кратко користе...


2.600 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 15:11Stalki za zvucnici

izberete si metalni stalki za vasite zvucnici. Stalkite se so visina ...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 14:41Denon SC-550S

Denon centralen zvucnik dosta mokjen, potpolno ispaven, nepopravan. ...


2.700 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 14:41Denon SC-F107

Odlicno socuvani, rabotno prekrasni, nov dizajn na Denon model 2011-...


5.900 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 14:41Quadral Argentum SAM 02

Kako novi, bookshelf zvucnici na Quadral i vizuelno i rabotno prekras...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 14:41Prodavam zvucnici Magnat Monitor Supreme 200

Prodavam domasno koristeni zvucnici Magnat Monitor Supreme 200. Kupe...


6.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 14:09Stalci постоље zvucnici звучници

Masivni stalci 8000 denari


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 13:33Jamo SUB360

Description To get the full impact of the sound-tracks of the best mo...


360 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 13:01ROWEN R4

Stereo speaker pair sensational sound and audiophile sound enjoyment ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 13:01KLIPSCH R 12sw, речиси неупотребуван!!!

Se prodava subwoofer Klipsch R 12sw, moze i zamena za REVOX uredi Su...


370 €
или предлог цена
Денес 13:00Zvucnici JBL TI600

Prodavam zvucnici JBL TI600 System type 3-way Enclosure type Bass-r...


260 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 12:10MAGNAT AKTIVEN WUFER. VISOK KVALITET. KAKO NOV.

MAGNAT AKTIVEN WUFER. VISOK KVALITET. KAKO NOV. SWISS.....VIDETE GI S...


2.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.700 МКД
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 11:53MAGNAT. CNTAR. MOK I KVALITET. KAKO NOV.

MAGNAT CENTAR. MOK I KVALITET. SWISS. KAKO NOV....VIDETE GI SITE MOI ...


1.300 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
1.500 МКД
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 11:53SKRETNICA ZA ZVUCNICI AXTON

VRVNA SKRETNICA AXTON TROSISTEMSKA STEREO.


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 11:07  НОВ ОГЛАС

Yamaha HS7 Pair - Одлична Состојба!

Многу малку користени.


24.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 10:43JBL 305p MkII Монитори

JBL 305р MkII монитори Features Patented Image Control Waveguide ...


17.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
18.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 10:04Zvucnici vo ponuda

* Klipsch Synergy F10 8Ω 2x100W.......250€. * Bowers & Wilkins DM601...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 09:09Zvucnici

Prodavam zvucnici vivax Neotvarani Neservisirani Mnogu malku svire...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:26  НОВ ОГЛАС

Jamo d 590

Prodavam jamo d590 zvucnicite se vo odlicna sostojba vizuelno odlicn...


600 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
650 €
Денес 08:14Infinity

Edno parce . mikro 2


40 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
3.000 €
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 06:145.1 SAMSUNG ZVUSNICI

5.1 SAMSUNG ZVUSNICI KOMPLET SO KABLI ISPRAVNI.


3.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 06:10Prodavam Bose Acoustimas 5 /3 serija

Mint sostojba,zacuvani maksimalno so novi mrezicki,ne otvarani. Sate...


1.111.111 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 20:50ITT ZVUCNI KUTII

Germanski 1975 god 8 oma Originalna sostojba Pogodni za lampa, me...


149 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 19:47LG Zvucnici

Sochuvani i ispravni LG zvucnici na 6-Ohm


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 18:50Infinity 61mkll

Prodavam odlicno socuvani infinity zvucnici necepkani sin. 150w muz. ...


260 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
280 €
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 17:46PHILIPS F 9237 zvucnici

Vintage (1983 god) zvucnici PHILIPS F 9237 kompresioni kutii trosiste...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.000 €
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 15:18membrani, namotki i delovi za zvucnici...

konsultirajte se slobodno.........moze I po...KARGO..


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 15:11Prodavam drzaci za zvucnici

Prodavam drzaci za zvucnici Bose, 201 i 301 , originalni, od koi 4 za...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 13:22Sonus Faber Sonetto 2

Se prodavaat Sonus Faber Sonetto 2 zvucnici , kupeni vo Audio Centar ...


1.300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 13:00Magnat Omega 250 subwoofer

Многу добра состојба Мали знаци на абење Целосно функционален До...


15.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 12:51Philips Centar-centralen zvucnik

Ocuvan i ispraven


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:28JBL LS-60

Се продаваат: JBL LS-60 ( synthesis ) висока класа на звучници со вр...


1.600 €
или предлог цена
Вчера 11:36Pioneer Blue Series

Се Продава! Pioneer Blue Series прекрасен сет во добра состојба, цел...


350 €
или предлог цена
Вчера 11:36ZVUCNICI VISATON

OPEN BAFFLE PURE AUDIO, NAJCIST I NAJPRIRODEN ZVUK SE DOBIVA SO OTVOR...


500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 10:40CENTRALEN ZVUCNIK B&W VM1

VRVEN ANGLISKI CENTRALEN ZVUCNIK, MOKEN 100W 8 OMA OSETLIVOST 91 DECI...


20 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 10:31ZVUCNICI SATELITI SONY I SAMSUNG

ODLICNO OCUVANI DVA PARA SATELITI POTPOLNO ISPRAVNI NE SERVISIRANI, M...


20 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 10:29Страна 1 од 25

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам