Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
115 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Aiwa gramofon

Gramofonot nema kais i mu fali igla. Motorot si raboti,se drugo e kom...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:03AKAI AP-D210. DD SERVO. DIRECT DRIVE GRAMOFON.

AKAI AP-D210. DIREKT DRIVE. DD SERVO LOCK. SO NOVA IGLA. ODLICEN. SWI...


3.700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

Вчера 09:48SE PRODAVAAT PLOCI SITE ZA 1000 DEN. TOPTAN

SE PRODAVAAT PLOCI SITE ZA 1000 DEN. TOPTAN


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

01 окт 19:50Luxman PD210

071589351 Sveto viber +38971596137 Luxman PD210 so nov belt i nova g...


220 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

01 окт 11:31Gramofon philips avtomatik vo dobra sostojba

raboti


2.500 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
2.800 МКД
Крива Паланка

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

01 окт 11:24GRAMOFONSKO PREDPOJACALO TECH

VRVNO GRAMOFONSKO PREDPOJACALO, IMA VO NEGO I MIKROFONSKO PREDPOJACAL...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

01 окт 11:13Stereo gramofon iskraphone 2006 so zvucnici kako novo

ispravno


2.500 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
2.800 МКД
Крива Паланка

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

30 сеп 19:03Gramofonski glavi Technics Ortofon

Socuvani i ispravni vintage gramofonski MM glavi. Retki na ponuda bil...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

30 сеп 15:23Gramofonski glavi Stanton AT Philips Sanyo

Vintage MM glavi. Koristeni. Ispravni i socuvani. Vidi sliki. Pove...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

30 сеп 15:23Delovi i dodatoci za gramofoni

Racka za Dual 1212/1214, odlicno socuvana, prava, kompletna so teg, s...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

30 сеп 15:22TEAC GRAMOFON /ГРАМОФОН / TURNTABLE

Грамофонот е совршен има нова moving magnet глава и игла Audio Techni...


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

30 сеп 15:06Gramofon / Turntable / Грамофон

RiZ GM-4010 made in Poland celosno ispraven bez grebka na nego so "J"...


80 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
90 €
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

30 сеп 15:06Prodavam vrven gramafon Technics sl-7

Odlicno socuvan . Kako nov . Komplet ispraven. Vrvna glava .


400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

30 сеп 13:35Gramofoni vo www.zec.mk najgolem izbor

Najgolem izbor na geamofoni vo Makedonija ...veke od 3999 denari... ...


3.999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

28 сеп 21:55Linn Axis-basik plus

Linn Axis-basik plus u odlicnom stanju, prodaje se bez glave, slike a...


550 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
600 €
Старо Нагоричане / Куманово

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

28 сеп 19:29Gramofon SANYO TP-1030UM DIRECT DRIVE

Prodavam gramofon SANYO TP-1030UM DIRECT DRIVE odlicno socuvan! Kompl...


150 €
или предлог цена
28 сеп 10:50Prodavam Gramofon Technics Kolekcionerski Model SL-QL1

Prodavam Gramofon Technics Kolekcionerski Model SL-QL1


330 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

28 сеп 10:03JVC QL-A5 Quartz, direct drive!

Odlicno socuvan gramofon od renomiraniot japonski brend JVC QL-A5 Qua...


7.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

28 сеп 09:33Грамофон Crown (Unitra) GS-461

Продавам релативно сочуван и целосно фунцкионален мануелен грамофон с...


3.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

28 сеп 09:25VINTAGE GRAMOFONI

Prodavam: JVC L A11 avtomatski ,gramofon,so belt drive,MADE IN JAPAN...


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

27 сеп 18:24GRAMOFON ROTEL RP 860

ANGLISKI GRAMOFON FULL AUTOMATIC , BELT DRIVE SO PITCH CONTROL STROBO...


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

27 сеп 12:56GRAMOFONSKI LP PLOCI

PLOCITE SE MNOGU OCUVANI OD DOMASNA KOLEKCIJA, SE PRODAVAAT 3000 DEN ...


300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

27 сеп 12:51Gramofon Garrard England 1968

Kako nov Kompleten Ispraven Cena 2000 den


33 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

26 сеп 17:00Prodavam Gramofon Tehnics Direct Drive SL-5

Gramofon Tehniks model sl-5 Soch ispraven Direkt drive 170e


170 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

26 сеп 12:43Грамофон Toshiba Aurex SR-P5F

Продавам зачуван и функционален директ драјв грамофон, со pitch contr...


3.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

26 сеп 09:17Gramofon JVC AL-F350

Сочуван, исправен и целосно функционален грамофон, со нова глава(керт...


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

26 сеп 09:17Prodavam Gramofon Körting P-104

Gramofon kerting direkt drive P-104 ispraven 80e


80 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

24 сеп 09:55Prodavam Gramofon Tehnics SL Q21 Direct Drive

Gramofon tehniks sl q 21 direkt drive ispraven 85e


85 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

24 сеп 09:55Extra gramofon technics sl-l2 direct drive

Extra gramofon technics sl-l2 direct drive Automatic turntable system


150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

23 сеп 17:36Extra technics sl-qd3 gramofon

Extra socuvan gramofon


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

23 сеп 17:35GRAMOFON TESLA NZC 040

ODLICEN GRAMOFON SO STEREO POJACALO I NOVA IGLA, NA POJACALOTO IMA VL...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

23 сеп 13:57igla za gramofon,nova

igla za gramofon,nova


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

19 сеп 13:12PRVA KVADROFONIK PLOCA

REDOK PRIMEROK ZA KOLEKCIONERI KVADROFONIK PLOCA JOHN KEATING, POCETO...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

19 сеп 12:31Thorens TD-320

Thorens TD-320 u dobrom stanju, potpuno funkcionalan, cena je bez gla...


400 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

18 сеп 17:18GRAMAFON I PLOCI

Prodavam gramafon i mnogu ploci


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

17 сеп 19:06REVOX B 795 SO AKG X 15 S

ГРАМОФОН НА STUDER-REVOX MADE IN GERMANY. ОРИГИНАЛНА ГЛАВА И ИГЛА ВО...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

17 сеп 12:11Продавам грамафон со појачало

Грамафон, 3 во едно, грамофон,појачало и звучници, Тоска 20, 2×10вати...


70 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

16 сеп 14:28Pioneer gramofon-direkt drive

Ispraven i ocuvan. Uste so fabricka igla i prospekt.


6.000 МКД
или предлог цена
16 сеп 10:38Numark gramofon

Prodavam Numark TTusb gramofon. Gramofonot e skroz ispraven i zacuv...


4.500 МКД
или предлог цена
14 сеп 10:2410 ml tecnost za cistene gramofonska igla so karbon fiber ce

10 ml tecnost za cistene gramofonska igla so karbon fiber cetkicka


500 МКД
или предлог цена
10 сеп 11:03Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам