Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
42 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SLIM KUTII - OPAKOVKI ZA CD

Prodavam opakovki - kutii slim za CD ili DVD diskovi. Kutiite se po...


По Договор
или предлог цена
26 јун 14:34Video nadzor kameri set 5pix

POVTORNO NA AKCIJA!!!!!!!!!!!!!!!! NAJEFTIN PROFESIONALEN VIDEO NADZ...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Останато

26 јун 12:20DIGITALEN --RESIVER -TV ---FULL HD -USB

Digitalni resiveri DVB-T2, FULL HD, Gledajte gi besplatno MK kanalite...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Останато

26 јун 09:43Eminent EM8102 - 320GB disk

- Media player Eminent so 320GB hard disk HDD Kontakt Viber / What...


1.200 МКД
или предлог цена
24 јун 21:20DIGITALEN --RESIVER -TV BOXX---FULL HD -USB

Digitalni resiveri DVB-T2, FULL HD, Gledajte gi besplatno MK kanalite...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Останато

24 јун 18:16DVD VIDEO AUDIO bezzicno povrzuvanje

Prodavam predavatel i priemnik na 2.4Ghz pogoden za bezzicen prenos ...


50 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Останато

23 јун 20:58Prodavam VCR - DVD Toshiba 078 209 464

Prodavam VCR - DVD Toshiba so dalecinsko 078 209 464


3.000 МКД
или предлог цена
23 јун 13:12Univerzalni monitori za vozila

Dva Univerzalni monitori za vozila so usb cd i sd kartica na dvata m...


90 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Останато

17 јун 18:02Се продава ROKU 2

Се продава ROKU 2. Уредот се користи за гледање телевизија преку апли...


1.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Останато

04 јун 09:45Hitachi tjuner

Tjunerot e ispraven


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Останато

01 јун 10:39Digitalen tv resiver

Digitalen tv resiver za mk kanali So wifi i youtube Prakame po ka...


1.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Останато

29 мај 10:49hdmi spliter 2-port ATEN vs-182

hdmi spliter 2-port ATEN vs-182,od swiss. Connects one HDMI A/...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Останато

28 мај 11:58Presnimuvanje od VHS na DVD

Kvalitetno i profesionalno presnimuvanje na vasite privatni video kas...


150 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Останато

18 мај 11:50Spider man miles morales

Odlicno socuvana PS 5


2.800 МКД
или предлог цена
16 мај 15:57Panasonic Adapter za S-VHS-C kaseti

Prodavam Panasonic Adapter za S-VHS-C kaseti, tip VW−TCA7E, vo odlicn...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Останато

13 мај 22:413D naocari

Samsung 3D active, novi neupotrebuvani 2 komada x 500.


500 МКД
или предлог цена
04 мај 12:09DRZACI ZA CEDINJA

prodavam drzaci za cedinja .1golemite 300 denari,2 . malite200 denari


200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Останато

03 мај 18:57Prodavam ured Movie cube S120H 078 209 464

Prodavam ured Movie cube S120H bez dalecinsko 078 209 464


500 МКД
или предлог цена
19 апр 18:20Multiviewer 4 in 1

Prodavam multiviewer sledi 4 uredi istovremeno. Shes multiviewer ...


3.300 МКД
или предлог цена
31 јан 19:53Dalecinsko TOSHIBA za DVD Player

Prodavam dalecinsko za DVD pleer TOSHIBA


250 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Останато

28 дек 17:41Prefrlanje od video kaseta - VHS na DVD MP4 HD

Prefrlanje na vasite stari video kaseta - VHS na DVD ili USB MP4 HD ...


150 МКД
или предлог цена
21 дек 09:57presnimuvam od vhs vhsc 8mm dv na dvd

eden cas 200 denari


200 МКД
или предлог цена
30 ное 14:54prodavam dvd filmovi 10 den parce

so kutija i slika cena 5 den, komplet


2 МКД
или предлог цена
29 ное 09:10Преснимување на ДВД

Најефтино дигитализирање на видео материјали од ВХС, ВХС Ц, мини ДВ, ...


100 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Останато

03 ное 19:59SERVISER ZA DRONOVI

Ptodavam dron dji Phantom 3 se kontakt 078299560 DJOLE


1 €
или предлог цена
13 сеп 23:39Switch Box video Scart RCA

Razdelnik za Video nov


1.000 МКД
или предлог цена
20 авг 19:45HI-FI 3.1> 70W>MULTIMEDIA> SPEAKER SYSTEM>> BLUETOOTH

BLUETOOTH USB SD FM RADIO BIG USB REMOTE USB DISPLAY WITH A...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Останато

11 авг 18:50Cd sarzer Alpine

Izvaden od kia sorento


20 €
или предлог цена
06 јул 12:35HDMI SPLITER

HDMI SPLITER so Poveke vlezovi i eden izlez


700 МКД
или предлог цена
29 мај 23:02PATRIOT media-player

Media pleerot e nov no nema dalecinski upravuvac zatoa cenata e niska...


1.500 МКД
или предлог цена
29 мај 19:03Cd marantz

...


2.000 МКД
или предлог цена
12 јан 19:40SVIDEO S-VIDEO kabel 6 metri

Се продава квалитетен S-VIDEO кабел од 6 метри


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Останато

22 окт 10:41VIDEO AUDIO MIXETA PANASONIC WJ-AVE7

PRODAVAM VIDEO AUDIO MIXETA PANASONIC DIGITAL AV MIXER WJ-AVE7


1 €
или предлог цена
09 сеп 21:29Fiskalen Aparat DUNA Severec

Se prodava nov Fiskalen Aparat DUNA Severec Koristen samo 1 Mesec. ...


6.000 МКД
или предлог цена
26 апр 09:23Prodavam novi Betamax kaseti Sony, Tdk, Maxell beta

Prodavam novi neotpakuvani betamax kaseti: TDK L-750... 2par. Maxel...


5 €
или предлог цена
31 мар 21:02DRZACI ZA CD KUTII - MONTAZNI

Prodavam koristeni montazni plasticni drzaci za CD kutii- opakovki. D...


4 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Останато

22 фев 13:39ANDROID BOX 4GB RAM 32 GB ROM

SMART TV BOX MOZI DA SE VGRADAT LISTI ZA GLEDANJE NA SEKAKVI KANALI M...


3.000 МКД
или предлог цена
10 фев 11:24multimedia po tip na vozilo

Фабричка смарт мултимедија со Андроид или оригиналниот софтвер , за п...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Останато

13 јан 13:45Western Digital C3H media stanica

Telefon 078303053 Prodavam malku koristena media stanica so wifi ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Останато

12 дек 23:07U728, TV Stick Ultra , eftino

Prodavam eftino komplet oprema za presnimuvanje od DVD , VIDEO , TV i...


1 €
или предлог цена
31 јул 11:30Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам