Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
92 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mini Kamera

Mini spionska wifi kamera vo koja stavate sd karticka, i ja konektira...


2 МКД
или предлог цена
Вчера 15:51Mini Spy Kamera

Mini kamera za spionska upotreba koja ja gledate na telefonot od bilo...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:48IP Kamera so WIFI i Lan

Се продава нова WIFI (IP) Камера со аларм. Со помош на оваа камерата...


2.990 МКД
или предлог цена
27 јун 12:322 Wireless камери за видео надзор

Продавам 2 Wireless камери за видео надзор. Праќам по карго. 070-789-...


2.000 МКД
или предлог цена
26 јун 23:09Mini Kameri

kameri koi snimaat vo sd karticka okolu 60 minuti ne prakjam po ka...


500 МКД
или предлог цена
23 јун 12:34stara ruska kamera

neupotrebuvana komplet so site dodatoci za kolekcioneri


4.500 МКД
или предлог цена
23 јун 11:36SMART WIFI KAMERA KAMERI КАМЕРА КАМЕРИ ZA VIDEO NADZOR 3MP

* Најнови ротирачки камери IP WIFI Full HD 3.0 Mega Pixels - (2304px ...


2.850 МКД
или предлог цена
21 јун 11:39Смена 8

Апарат Смена 8


900 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.000 МКД
20 јун 17:15Wifi kameri Imou Dahua

DAHUA Imou Ip Wifi PTZ Ротирачка Камера -2 i 4 MP full HD кристалн...


2.600 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Аналог / Останато

16 јун 23:22NADVORESNA KAMERA KOJA SAMA SNIMA ,SVE VO EDNO KAMERI

Ova e prvata kamera za video nadzor koja vklučuva SVE-VO-EDNO sistem ...


2.800 МКД
или предлог цена
16 јун 13:37Polaroid-express, Durst-kopir M600 , MAMIYA 645

Analogni fotoaparati za kolekcionari . --POLAROID STUDIO expres-m...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Видео камери - Аналог / Останато

13 јун 15:51SPY MINI KAMERA KAMERI HD ZA VIDEO NADZOR

Нови HD мини шпиунски камери за видео надзор со висок квалитет, и шир...


800 МКД
или предлог цена
11 јун 10:21Nadvoresna kamera za videonadzor

Nova ne upotrebena


3.300 МКД
или предлог цена
10 јун 18:22IP WIFI KAMERA KAMERI CAMERA CAMERI ZA VIDEO NADZOR SO ALARM

* Нови модели на ротациони камери IP WIFI Full HD 2.0 Mega Pixels - (...


2.400 МКД
или предлог цена
09 јун 10:12BEZICNA KAMERA KAMERI SMART PTZ ZA VIDEO NADZOR SO ALARM

* Нови ротирачки камери IP WIFI Full-HD 3.0 Megapixels - (2304px * 12...


2.750 МКД
или предлог цена
02 јун 10:45Kameri 2 mega pixell

2 kameri edna nadvoresna edna vnatresna vo kutija novi nekoristeni


1.000 МКД
или предлог цена
02 јун 07:37FOTOAPARAT KIEV KOLEKCIONERSKI

PRODAVAM FOTOAPARAT KIEV KOLEKCIONERSKI DOSTA SOCUVAN


1 €
или предлог цена
02 јун 01:14Video Kamera Amstrad Videomatic VMC 100

Za kolekcioneri: Kamera Amstrad Fidelity - Videomatic VMC 100 - VHSC ...


6.000 МКД
или предлог цена
01 јун 17:23Video nadzor

Monitor 5 inci nov vo kutija so adapter i drzaci i kamera 1mpixel nov...


5.000 МКД
или предлог цена
25 мај 16:36VIDEO NADZOR,ALARMI,VIDEOFONI

PRODAZBA I MONTAZA NA KAMERI ZA VIDEO NADZOR / VIDEONADZOR Голем избо...


20.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Аналог / Останато

11 мај 17:30IP WIFI KAMERI KAMERA 3MP ZA VIDEO NADZOR FULL HD SO ALARM

* Најнови ротирачки камери IP WIFI Full HD 3.0 Mega Pixels - (2304px ...


2.850 МКД
или предлог цена
04 мај 10:14Se prodava kamera vo ispravna sostojba

Se prodava kamera vo ispravna sostojba BLAUPUNKT TVC 323. ...


1 €
или предлог цена
28 апр 22:23Kamera retro

Kamerata e antikvitet.


1.000 МКД
или предлог цена
17 апр 23:32Картица за видео надзор за десктоп комјутер

Нова картица 4 канали.


1.990 МКД
или предлог цена
10 апр 13:09DVR Dahua 16ch 5mp

Dvr Dahua 16 kanalen 5 megapixel bez hdd 1 God Garancija


250 €
или предлог цена
07 апр 21:17Kamera za video nadzor

Raboti bez dvr ured i so nego slika odlicna socuvana kamera


800 МКД
или предлог цена
07 апр 08:048mm kaseta IMATION data tape10GB

Video kaseta za kamkoderi kako na slikata 8mm 10 GB INFO mob. 070 ...


200 МКД
или предлог цена
22 мар 11:36Camera Video 3D DXG

Camera Video 3D DXG Nova 070831819


150 €
или предлог цена
17 мар 13:104 kanalen VIDEO REKORDER (DVR)

prodavam polovni video rekorderi 4 kanalni za analogni kameri bez hd...


1.500 МКД
или предлог цена
14 мар 21:10VHS mini kaseta.

VHS mini kaseta za kamera i slicno.Koristena ispavna.


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Аналог / Останато

06 мар 15:30prodavam nov fotoaparat marka Zenit 12 glanc nov

fotoaparat Zenit 12 so blic nov soliden dojdete ke se uverete aparato...


500 €
или предлог цена
05 мар 13:27Fotoaparat OLYMPUS AZ-300 analogen

Fotoaparat Olympus AZ-300 model od 1990 god. Socuvan max. Moze i zame...


1 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Видео камери - Аналог / Останато

27 фев 09:56КАМЕРИ ЗА ВИДЕО НАДЗОР

Нај ефтината и најквалитетната понуда на безбедносни системи за видео...


99 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Видео камери - Аналог / Останато

05 фев 09:30Canon kamera

Se prodava Canon kamerce, socuvano kako nOvo.


3.000 МКД
или предлог цена
28 јан 19:38Prodavam DVR 8 kanalen

Prodavam 8 kanalen DVR,poloven no perfektno raboti.Na nego moze da se...


3.000 МКД
или предлог цена
27 јан 12:10Kamera za video nadzor

Koristena, ispravna. Manuelno podesuvanje na lekjata i fokusot od 2.8...


300 МКД
или предлог цена
02 јан 17:36Bosch analogna kamera

Koristena, ispravna. Manuelno podesuvanje na lekjata i fokusot od 2.8...


300 МКД
или предлог цена
02 јан 17:31MINI HD SPY KAMERA CAMERA ZA VIDEO NADZOR - 100% NOVI

Нови HD мини шпиунски камери за видео надзор со висок квалитет, и шир...


800 МКД
или предлог цена
28 дек 12:43KAMERI KAMERA USB SPY - КАМЕРИ КАМЕРА ЗА ВИДЕО НАДЗОР

Нови мултифункционални USB скриени камери. Овај тип на скриена камера...


800 МКД
или предлог цена
24 дек 12:23Videonadzor

Vrsam montaza na profesionalen video nadzor od brendot na dahua, hikv...


3 €
или предлог цена
23 дек 19:46Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам