Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
446 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

3 комплети ( bundle ) GoPro HERO9 Black

Се продаваат 3 комплети ( bundle ) GoPro HERO9 Black. Користени ( ст...


700 €
или предлог цена
26 сеп 09:12Промовирано

IP WIFI KAMERA KAMERI ZA VIDEO NADZOR SO ALARM - BEZICNI

* Нови модели на ротациони камери IP WIFI Full HD 2.0 Mega Pixels - (...


2.100 МКД
или предлог цена
03 окт 09:32WI-FI PTZ Kamera za Video Nadzor 360°° stepeni

Новa HD високо-квалитетнa ротирачкa камерa за видео надзор со можност...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

02 окт 20:00Gopro HERO 6 BLACK...CITAJ...

Ne raboti predniot displej,koj pokaziva vreme na snimanje i baterija ...


9.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

02 окт 18:21WIFI KAMERI,SPY KAMERA VO CASOVNIK, MINI, VIDEONADZOR VIFI

www.telefon-spy.com Ova e wifi kamera sokriena vo casovnik. Mnogu...


2.990 МКД
или предлог цена
02 окт 16:25DETEKTOR ZA KAMERI KAMERA BUBICI SKRIENI UREDI GPS SPY

www.telefon-spy.com DETEKTOR ZA KAMERI I SKRIENI UREDI MNOGU OSETLI...


1.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

02 окт 16:23Se prodava streamcam

Se prodava streamcam logitech nova ne otvorena


6.000 МКД
или предлог цена
02 окт 10:58GoPro Hero 9 Black

Se prodava gopro mnogu malku koristen bez nikakvi ostetuvanja i grebn...


380 €
или предлог цена
01 окт 23:52WI-FI PTZ Kamera za Video Nadzor 5MP

Новa HD високо-квалитетнa ротирачкa камерa за видео надзор со можност...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

01 окт 17:27Magnetna mini kamera

ima vgradena baterija na polnenje za okolu eden cas , a moze da se gl...


3 МКД
или предлог цена
01 окт 15:29Gumeni mali Kameri

USB mini kameri koi se gledaat od sekoe mesto na telefonot


3 МКД
или предлог цена
01 окт 15:09Kamera-video nadzor

spy kamera koja se gleda na mobilniot i PC od bilo koe mesto. ● nokj...


3 МКД
или предлог цена
01 окт 14:50NVR i IP kameri so smart tehnologija

Mrezen rekorder i Ip kameri so smart tehnologija koja detektira na sn...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

01 окт 12:45Kameri so dvr 8ch komplet

Kameri so dvr 8ch komplet so 8 kameri so kablovi i adapteri i hard di...


599 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

01 окт 10:56Blackmagic production 4k...BMPC 4k

Se prodava Blackmagic production camera 4k (Bmpc) maksimalno socuvana...


1.150 €
или предлог цена
01 окт 10:37Prodavam Kamera

Prodavam stara kamera Kontakt telefon: 070-473-585


40 €
или предлог цена
30 сеп 21:52МИКРО VD DV КАМЕРА

Минијатурен видео рекордер предвиден и за ноќно снимање, со 6 инфра р...


1.200 МКД
или предлог цена
30 сеп 14:13ДИГИТАЛНА МИКРО КАМЕРА

Една од најминијатурните камери на пазарот, големина 27Х26Х26мм, совр...


1.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 14:12WiFi Kameri 3MP rotacioni,sd-slot,adapter

Se prodavaat kameri za nadzor za nadvoresna montaza isti kako na slik...


2.800 МКД
или предлог цена
30 сеп 06:27NOVI DODATOCI ZA GOPRO HERO CHEST MOUNT STICK CONTROLER.....

Број за контакт 078738613 NOVI DODATOCI ZA GOPRO HERO CHEST MOUNT...


По Договор
или предлог цена
29 сеп 12:06ip camera, kamera, monitoring kamera, wifi camera

Prodavam nova ip camera so hd rezolucija na snimanje(720p) i ima opci...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

28 сеп 14:20KAMERA KAMERI IP WIFI NADVORESNI VODOOTPORNI ZA VIDEO NADZOR

*Можност за надворешна и внатрешна употреба. Водоотпорност IP66. *...


2.300 МКД
или предлог цена
28 сеп 10:45Fish-Eye леќа за камери

Продавам некористена леќа (објектив) за дигитални камери: Cokin Fish...


28 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

26 сеп 18:38Insta360 One RS gopro

Prodavam Insta360 One RS Kamerata e najnov model koj seushte ne se p...


340 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
350 €
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

26 сеп 15:35KAMERA HD MINI KAMERI SPY ZA VIDEO NADZOR

Нови HD мини шпиунски камери за видео надзор со висок квалитет, и шир...


800 МКД
или предлог цена
26 сеп 10:193 комплети ( bundle ) GoPro HERO9 Black

Се продаваат 3 комплети ( bundle ) GoPro HERO9 Black. Користени ( ст...


700 €
или предлог цена
26 сеп 09:12НАЈДОБРИ ВО ОБЛАСТА НА SECURITY SISTEMI !

- Професионални изведби на професионална опрема за видео надзор. #2MP...


100 €
или предлог цена
25 сеп 20:49SMART WIFI NET KAMERA KAMERI ROTIRACKA ZA VIDEO NADZOR 3MP

* Најнови ротирачки камери IP WIFI Full HD 3.0 Mega Pixels - (2304px ...


3.200 МКД
или предлог цена
24 сеп 11:34IP WIFI KAMERA KAMERI ZA VIDEO NADZOR SO ALARM - BEZICNI

* Нови модели на ротациони камери IP WIFI Full HD 2.0 Mega Pixels - (...


2.100 МКД
или предлог цена
24 сеп 11:33VIDEO NADZOR SMART IP WIFI KAMERA KAMERI CAMERA CAMERI FHD

* Најнови ротирачки камери IP WIFI Full HD 3.0 Mega Pixels - (2304px ...


3.200 МКД
или предлог цена
24 сеп 11:33BEZICNI BEZBEDNOSNI IP WIFI KAMERI KAMERA FULL HD SO ALARM

* Нови модели на ротациони камери IP WIFI Full HD 2.0 Mega Pixels - (...


2.600 МКД
или предлог цена
24 сеп 11:33SPY MINI KAMERA KAMERI ZA VIDEO NADZOR SO VGRADENA BATERIJA

Нови HD мини шпиунски камери за видео надзор со висок квалитет, и шир...


800 МКД
или предлог цена
23 сеп 11:09KAMERA KAMERI ZA VO AVTOMOBIL KOLA VIDEO NADZOR - DASH CAM

* Нови камери за видео надзор за во автомобил, продукција на видео сн...


1.200 МКД
или предлог цена
23 сеп 11:09BEZBEDNOSNA KAMERA BEZBEDNOSNI KAMERI VNATRESNI I NADVORESNI

* Најнови ротирачки камери IP WIFI Full HD 3.0 Mega Pixels - (2304px ...


3.200 МКД
или предлог цена
23 сеп 11:09VIDEO NADZOR KAMERI FHD KAMERA IP WIFI 2MP - NOVI

* Нови бежични FULL HD 2MP професионални камери за видео надзор со ре...


2.300 МКД
или предлог цена
23 сеп 11:09SMART IP WIFI KAMERA KAMERI CAMERA CAMERI ZA VIDEO NADZOR HD

* Нови ротирачки камери IP WIFI Full HD 2.0 Mega Pixels - (1920px * 1...


1.600 МКД
или предлог цена
22 сеп 11:26SMART IP WIFI KAMERA KAMERI CAMERA CAMERI ZA VIDEO NADZOR HD

* Нови ротирачки камери IP WIFI Full-HD 3.0 Megapixels - (2304px * 12...


3.100 МКД
или предлог цена
22 сеп 11:26SMART IP WIFI KAMERA KAMERI CAMERA CAMERI ZA VIDEO NADZOR HD

* Најнови ротирачки камери IP WIFI Full HD 3.0 Mega Pixels - (2304px ...


3.200 МКД
или предлог цена
22 сеп 11:26SMART IP WIFI KAMERA KAMERI CAMERA CAMERI ZA VIDEO NADZOR HD

* Нови бежични FULL HD 2MP професионални камери за видео надзор со ре...


2.300 МКД
или предлог цена
22 сеп 11:26Blackmagic Cinema Camera

Blackmagic 2.5K se prodava vo kutija so polnac i stitnik za sonce k...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

21 сеп 19:34KUPUVAM NEISPRAVNI ZOOM CONTROLERI-KONTROLERI ZA KAMERA

KUPUVAM NEISPRAVNI ZOOM CONTROLERI ZA KAMERA BILO KOJA MARKA Tel. 07...


1.111 МКД
или предлог цена
21 сеп 14:56Страна 2 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам