Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
437 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Go pro hero 5 Black edition

Kamerata e kako nova sleduva so kuferce so mnogu dodatoci Isto taka I...


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:14Atomos Ninja 5/Атомос нинџа 5

Prodavam kompletno nova atomos ninja 5 nikogas ne koristena, kupena ...


38.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
40.000 МКД
Вчера 13:46GoPro Hero 4 kamera komplet Go pro 4k

GoPro Hero 4 Extra sostojba ko novo Komplet so dodatocite od slikat...


120 €
или предлог цена
Вчера 13:44  НОВ ОГЛАС

KAMERA

Wifi kamera Noken rezim Spikerfon za komunikacija Senzor za dvizenje...


60 €
или предлог цена
Вчера 12:55GoPro Hero 9

Prodavam GoPro Hero 9 black kamera. Kamerata e isto kako nova, kupen...


450 €
или предлог цена
Вчера 11:37WIFI Saat kamera

Saat so skriena kamera za vnatresna upotreba. Se povrzuva preku wifi ...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:28360° ROTIRACKA WIFI SMART KAMERA 3MP FULL HD

V380 Pro Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA *Нов модел 20...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Вчера 09:11WiFi IP – PTZ nadvoresna kamera 2 MP

WiFi IP – PTZ надворешна камера со вградено IR светло за ноќно гледањ...


1.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

05 јул 21:26Set od 4 ili 8 HD kameri + DVR za video nadzor

Цена: Сет од 4 камери и снимач - 5290 ден. Сет од 8 каме...


5.290 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

05 јул 21:25web kamera

Име на брендот: TISHRICCсертификација: CEMax. Резолуција: 4096x2160 П...


1.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
1.700 МКД
05 јул 14:34GoPro 3 Black Edition

GO PRO 3, BLACK, wifi, 3 baterii, drzac za kaciga, drzac za gradi, za...


100 €
или предлог цена
04 јул 18:08Novi Kameri / Video Nadzor

Rotacioni wifi audio kameri so alarm i nokjna vizija ,koi gi gledate ...


3 МКД
или предлог цена
04 јул 17:38kameri / video nadzor

Wifi mini kameri za spionska upotreba, koi lesno se postavuvaat , bez...


1 МКД
или предлог цена
04 јул 09:06Prodavam GoPro 9 HERO Black

Prodavam GoPro 9 kamera kupena vo Grcija vo juli 2021, seuste pod gar...


430 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
450 €
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

03 јул 20:56KAMERA ( endoscope) kanalizacija cevki Dupki odvodi

Se prodava kamera endoscop za hobi upotreba za pregleduvanje na nedos...


999 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

03 јул 17:27WI-FI PTZ Kamera za Video Nadzor 360°° stepeni

Новa HD високо-квалитетнa ротирачкa камерa за видео надзор со можност...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

03 јул 10:05MINI KAMERI WIFI KAMERA SO GOLEMA BATERIJA HD

NAJMALA WIFI mini kamera so dolga leka, idealna za krienje.Kamerata m...


100 МКД
или предлог цена
03 јул 07:56WIFI KAMERI, KAMERA SOKRIENA VO CASOVNIK, MINI, VIDEONADZOR

www.telefon-spy.com Ova e wifi kamera sokriena vo casovnik. Mnogu...


2.990 МКД
или предлог цена
03 јул 07:56GoPro HERO 9

GoPro HERO 9 BLACK potpolno nova neodpakovana!!! Info 075/249-355 NI...


450 €
или предлог цена
02 јул 22:40Sijalica/Kamera

Kamerata ja navrtuvate vo fasonka, i po konekcijata na wifi preku tel...


3 МКД
или предлог цена
02 јул 15:51Mini Spy Spionska Kamera

Kamerata moze da snima vo karticka od mobilen, i vo isto vreme da ja ...


3.500 МКД
или предлог цена
02 јул 15:41WI -FI KAMERI,CENI REKLAMNI ,1GOD.GARANCIJA

НОВО! Имаме нови модели на Wi-FI камери. Се инсталираат брзо и лесн...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

02 јул 14:17EXTRA CENA NA WF KAMERA

ГОЛЕМА АКЦИЈА НА СИГуРНОСНИ КАМЕРИ!! --- Камерата е идеална за монит...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

02 јул 14:15WI-FI NADVORESNA KAMERA( 1GODINA GARAANCIJA)

НОВО!! Квалитетни WI-FI НАДВОРЕШНИ КАМЕРИ! Лесно и брзо се инсталира...


2.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

02 јул 14:14WI-FI NADVORESNA KAMERA( 1GODINA GARAANCIJA)

НОВО!! Квалитетни WI-FI НАДВОРЕШНИ КАМЕРИ! Лесно и брзо се инсталира...


2.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

02 јул 14:13REKLAMNI CENI NA WI FI KAMERI 1 GOD GARANCIJA

WI-FI kameri so 1 godina garancija ! Se instaliraat lesno i brzo na...


1.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

02 јул 14:12WI FI VNATRESNA KAMERA (1GOD.GARANCIJA)

инсталираат брзо и лесно со апликација на вашиот мобилен телефон или ...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

02 јул 14:11Kamera Wi fi so baterija

Kamera snima na telefon i na karticka se stava na mesta sto ne se dos...


1.300 МКД
или предлог цена
02 јул 12:41KAMERA Wi-fi

Bezbednosna kamera, Snima na micro sd Izvestuva na mobilen za sekoe...


1.990 МКД
или предлог цена
02 јул 12:40MINI SPY KAMERA KAMERI ZA VIDEO NADZOR SPIUNSKA SPIUNSKI

Нови HD мини шпиунски камери за видео надзор со висок квалитет, и шир...


800 МКД
или предлог цена
02 јул 11:46GoPro HERO 6 BLACK

GoPro HERO 6 black Kamerata e 100% ispravna i e vodootporna 32gb ul...


12.000 МКД
или предлог цена
02 јул 10:59WI-FI PTZ Kamera za Video Nadzor 5MP

Новa HD високо-квалитетнa ротирачкa камерa за видео надзор со можност...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

02 јул 09:35Cena po dogovor

Rekorder DN 60 Data Video moze da snima na kompakt I SD Kartica k...


1 €
или предлог цена
01 јул 22:55Prodavam Kamera

Prodavam stara kamera Kontakt telefon: 070-473-585


40 €
или предлог цена
01 јул 21:43TRENDnet TV IP522P ProView MegaPixel PoE Internet Camera

Се продава половна надзорна камера TRENDnet TV IP522P ProView MegaPix...


1.000 МКД
или предлог цена
01 јул 12:16DETEKTOR ZA KAMERI KAMERA BUBICI SKRIENI UREDI GPS SPY

www.telefon-spy.com DETEKTOR ZA KAMERI I SKRIENI UREDI MNOGU OSETLI...


1.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

01 јул 11:54Camera Dahua 2 Mpx

So napojuvannje , adapter Dahua HAC-HDW1200RP HD-CVI camera 2Mpx, IR ...


1.300 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.350 МКД
01 јул 11:27KAMERA KAMERI ZA VO AVTOMOBIL KOLA VIDEO NADZOR - DASH CAM

* Нови камери за видео надзор за во автомобил, продукција на видео сн...


1.200 МКД
или предлог цена
01 јул 11:00SPY MINI KAMERA KAMERI HD ZA VIDEO NADZOR

Нови HD мини шпиунски камери за видео надзор со висок квалитет, и шир...


800 МКД
или предлог цена
01 јул 11:00Продавам GoPro Hero 9 Black

Продавам GoPro Hero 9 Black, камерата е како нова, користена е 5 пати...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

01 јул 08:54Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам