Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
36 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam CANON XH-A1 i hard disk SONY HVR-DR60

Kamera Canon XH-A1 so 3-CCD chip, Minimum Lux. 0.4 lux (in Manual Mod...


111.111.111 €
или предлог цена
01 дек 11:26Aparat Canon EOS 6DFull Pack+Objektiv EF-50mm-F1-8STM

📸Спецификации за производот Canon EOS 6D📸 20_2_MP_CMOS: CMOS се...


1.200 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Дигитални / Canon

30 ное 14:45DIGITALNA KAMERA GANON MV 500 I

Prodavam Digitalana Kamera - GANON MV 500 I - koristena nogu malku ka...


100 €
или предлог цена
28 ное 18:41Canon XH A1S Професионална одлично сочувана.

Се продава професионална одлично сочувана камера Canon XH A1S поноват...


690 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Дигитални / Canon

27 ное 13:31Canon Legria HF G10 Flash Memory PAL Camcorder

Камкордер кој овозможува сериозна видео продукција: - HD CMOS PRO се...


480 €
или предлог цена
13 ное 20:25Canon 600d

Odi zaedno so: - 1 Baterija - Polnac - 2 (2 objektivi) - 18-55m...


16.000 МКД
или предлог цена
08 окт 22:51Kamera CANON XH-A1

Prodavam kamera CANON XH-A1 vo odlicna sostojba so site priklucoci, b...


11.111.111 €
или предлог цена
28 сеп 14:05Prodavam fotoaparat Canon EOS 1300

Продавам фотоапарат- Canon EOS 1300D + 18-55mm и мемориска картичка о...


15.500 МКД
или предлог цена
28 сеп 08:26Se prodava camera Canon

Se prodava Canon camera, fotoaparat- Sony


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Видео камери - Дигитални / Canon

02 сеп 15:29Canon

Kamerata e nova ne upotrebena vo odlicna sostojba. Mozna e zamena da...


7.000 МКД
или предлог цена
27 авг 10:13Canon 90D

Се продава : - Canon 90D + 18-135mm lens + Battery Grip (2 battery) ...


1.400 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Дигитални / Canon

23 јул 01:44Prodavam Powershot SD1400 IS

Cannon Powershot SD1400 IS Aparatot e kako nov. Bez nikakva grebna...


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Видео камери - Дигитални / Canon

27 јун 09:20Canon eos 1300D

Se prodava dosta dobar aparat,performansi i takvi stvari mozi da se p...


300 €
или предлог цена
24 мај 12:33Canon Rebel SL3

Се продава Canon Rebel SL3. Купен од Америка, од Best Buy. Фотоапар...


290 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Canon

12 апр 00:45Canon G1X PowerShot komplet

Продавам: Canon PowerShot G1X Интелигентен IS-објектив со 4x. Зум ...


160 €
или предлог цена
25 мар 08:15Canon EOS 1100d

Се продава canon eos 1100d фото апарат Во апаратот има 2 батерија екс...


11.000 МКД
или предлог цена
07 мар 13:25Canon Legria FS200

Дигитална камера, како, нова малку употребувана, комплет со приклучоц...


4.900 МКД
или предлог цена
30 јан 09:37Cannon digitalna camera

Kupena pred nekolku godini 700evra,retko koristena...2000x digital zo...


300 €
или предлог цена
13 јан 15:27CANON digitalna camera kako nova

Kamerata e super i e kako nova 2 h snimano so nea ... Tel kontakt Dr...


150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Canon

19 дек 01:39Aparat Canon SX 200is

Aparatot e kako nov vo kutija,so nego si odat site originalni raboti:...


3.000 МКД
или предлог цена
26 ное 09:59Digitalna kamera Canon DC330 48x so site dodatoci

Продавам дигитална камера Canon DC330 со додатоци и тоа комплет со то...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Canon

04 окт 22:10Canon 600D

Prodavam Canon 600D ili T3i , Aparatot e so objektiv 18-135 zoom obje...


350 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Canon

28 сеп 16:18Se prodava Canon DC201 DVD Camcorder

Canon DC201 DVD Camcorder Snima fotografii i audio i video na DVD-...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Canon

22 авг 02:15Video kamera CANON - digitalna MV700

mnogu malku koristena, ispravna so dve baterii, memoriska karticka, p...


200 €
или предлог цена
20 авг 20:38PRODAVAM MONTIRAM VIDEOFONI I CAMERI,I ALARMI

PRODAVAM MONTIRAM ANDROID VIDEOFON SO APLIKACIJA NA MOB TEL VO SEKOE ...


90 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Дигитални / Canon

17 мај 10:18Canon 600D

Se prodava Canon 600D zaedno so kit objektiv Canon EF-S 18–55mm lens...


17.000 МКД
или предлог цена
19 апр 21:23Canon XF100 so 3 baterii i polnac

Se prodava Canon XF100 Professional Camcorder Kamerata e koristena s...


1.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Canon

22 фев 16:25CANON 550D

CANON 550D


15.000 МКД
или предлог цена
07 фев 20:01OBJEKTIV CANON VIDEO LENS 3X ZOOM

PRODAVAM OBJEKTIV CANON VIDEO LENS 3X ZOOM XL 3.4 - 10.2 mm 1:1.8 - 2...


40 €
или предлог цена
29 јан 19:38Se prodava canon legria fs 305 digitalna

Se prodava canon legria fs 305 so memori card socuvana bez baterija


2.000 МКД
или предлог цена
25 окт 07:58Canon Powershot 470 Digitalen FOTOAPARAT+CAMERA

Добро зачуван Canon Фотоапарат/Камера 7 мегапиксели. Во пакетот след...


1.500 МКД
или предлог цена
28 дек 22:49Prodavam камера Canon XM-1 3 CCD

Продавам: -Професионална DV камера Canon XM-1 3CCD -3 батерии Canon...


18.000 МКД
или предлог цена
03 дек 11:07Se prodava objektiv za canon dslr

Pasuva za site canoni dslr


2.500 МКД
или предлог цена
02 дек 13:17CANON

CANON POLNAC SO USB DATA KABEL FOTROLI TORBICKI I DRUGO


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Canon

27 ное 14:35CANON objektiv 80-200mm

CANON objektiv 80- 200mm 1:4,5-5-6 made in japan po povolna cena 079 ...


50 €
или предлог цена
27 ное 10:15Se prodava cena 2000 eur

Od svajcarija javetese na viber +41765966273


2.000 €
или предлог цена
02 јул 00:29Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам