Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
30 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Panasonic AG HMC 80

Panasonic AG HMC 80 HD 1080x1920 Sostojba kako nova. 2 x Baterii ...


750 €
или предлог цена
27 јун 12:02Panasonic AG-AC 160 5 baterii torbica

Panasonic AG-AC 160 ka 5 Baterii Edna original 5800 mAh I ceriri ...


1.190 €
или предлог цена
27 јун 10:44IZNAJMUVAM KRAN KAMERA

IZNAJMUVAM - PRODAVAM KRANOVI SO PANASONIC AG- AC 120 i PANASONIC AG...


1 €
или предлог цена
23 јун 14:41Kupuvam panasonic camera

Kupuvam panasonic camera Mdh2 do 250evra


1 €
или предлог цена
20 јун 01:45Panasonic AG-UX 90 4k

2 bateri 1 adapter 600 raboteni casovi


1.350 €
или предлог цена
18 јун 00:39Panasonik mdh 2

Se prodava camera panasonik mdh2 so 2 bateri i polnac + cd card 32 gb...


600 €
или предлог цена
13 јун 10:32Panasonic AG-AC30 Full HD

Panasonic AG-AC30 Full HD


950 €
или предлог цена
10 јун 01:19Panasonic MDH2 FULL HD

Mnogu malku koristena kako nova , so 2 baterii slikite se od kamera...


350 €
или предлог цена
06 јун 01:05Povolno Panasonic DVC 62

Prodavam kamera Panasonic DVC 62 vo mnogu do bra sostojba ocuvana I m...


200 €
или предлог цена
02 јун 22:38Povolno Panasonic NV MD 1000

Prodavam digitalna kamera Panasonic NV MD 1000 vo odlicna sostojba k...


170 €
или предлог цена
02 јун 22:38Mx 50

2 mikseti panasonik mx 50


По Договор
или предлог цена
20 мај 06:42Panasonic ac30

Kamerata e vo extra sostojba 2 godini koristena, 2 bateri punjach.


850 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Видео камери - Дигитални / Panasonic

18 мар 16:37Panasonik

Kamerata e kako nova MDH2


1 €
или предлог цена
16 мар 02:56Panasonic DMC-FX33 digitalen fotoaparat

Digitalen fotoaparat lumnix Panasonic za dobra cena se komplet za 200...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Panasonic

28 фев 14:03Panasonic MDH2 + Oprema

Imam dve, ako gi zimate dvete, za 700€ gi davam, ist vaka set so sve ...


400 €
или предлог цена
27 фев 13:31Се продава камера Panasonic MDH2

Се продава камера Panasonic MDH2, FULL HD со полнач и батерија . Ц...


1 €
или предлог цена
18 фев 19:15SNIMANjE VO 4K RAZNI NASTANI

SNIMANjE VO 4K RAZNI NASTANI SO KRAN ILI SAMO SO KAMERA. CENA SO DOGO...


1 €
или предлог цена
26 јан 15:22Se prodava HDD kamera Panasonic SDR-H80

Prodavam nova HDD kamera Panasonic SDR-H80 60gb ,nikogas neupotrebuva...


100 €
или предлог цена
19 дек 07:33Panasonic HD60 & HD 62

Se prodavat dvete kameri (mhd60 & mhd 62),vidlivi znaci od koristenje...


1 €
или предлог цена
26 ное 11:06Camera Panasonik RX 10 vo odlicna sostojba

Prodavam opdlicna camera Panasonik RX 10 so mini VHS kaseti i adapter...


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Видео камери - Дигитални / Panasonic

12 ное 00:37Video kamera Pasnasonik V10 HD

Камкордер Panasonic V10 HD 720p - црно (70x зум, напојување со OIS, с...


По Договор
или предлог цена
26 окт 13:54Kupuvam P2 kartichka za Panasonic

Kupuvam P2 memoriska karta za Panasonic kamera. Cena po dogovor tel. ...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Panasonic

07 окт 16:21panasonic MDH2

Panasonic MDH2 vo super sostojba so original baterija i polnac i tasna


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Panasonic

15 јан 18:15SE IZNAJMUVA-PRODAVA KRAN 5.5M I 7M

Se prodava ili iznajmuva Kran 5m ili 7m Za cenata se dogovarame?? Za...


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Видео камери - Дигитални / Panasonic

09 сеп 18:15Se prodava Panasonic AG-AC 160 camcorder

Panasonic AG-AC160 Koristena 1200 casa. 2 baterii + polnac Za cena ...


1.100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Видео камери - Дигитални / Panasonic

09 сеп 18:14Panasonic Lumix DMC-FZ30

Body type Compact Max resolution 3264 x 2448 Effective pixels 8 meg...


60 €
или предлог цена
02 ное 11:02Panasonic MD9000 digitalna kamera

digitalna video kamera Panasonic MD 9000, mini DV (so mali kaseti) ...


280 €
или предлог цена
25 окт 17:24Kamera Panasonic HC-X1 4k i Fotoaparat Nikon D7200 NOVI

Se Prodava Kamera Panasonic HC - X1 4k i fotoaparat Nikon D7200 so ...


4.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Panasonic

08 јун 18:59SE IZNAJMUVA-PRODAVA KRAN 5.5M I 7M

Se prodava ili iznajmuva Kran 5.5m ili 7m Za cenata se dogovarame?? ...


199 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Видео камери - Дигитални / Panasonic

08 мар 18:40Panasonic HDC-MDH1

se prodavaat dve Panasonic HDC-MDH1 vo odlicna sostojba javete se ...


500 €
или предлог цена
03 авг 18:36Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам