Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
436 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kamera (kamera za lov, pcelarnici, vikendica)

Ovaa kamera e najpogodna za lovdzii,pcelarnici, vikendica...zatoa sht...


3.490 МКД
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Видео камери - Дигитални / Останато

Вчера 14:23  НОВ ОГЛАС

Fish-Eye леќа за камери

Продавам некористена леќа (објектив) за дигитални камери: Cokin Fish...


28 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Вчера 13:18WI -FI KAMERI,CENI REKLAMNI ,1GOD.GARANCIJA

НОВО! Имаме нови модели на Wi-FI камери. Се инсталираат брзо и лесн...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Вчера 13:03EXTRA CENA NA WF KAMERA

ГОЛЕМА АКЦИЈА НА СИГуРНОСНИ КАМЕРИ!! --- Камерата е идеална за монит...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Вчера 13:01WI-FI NADVORESNA KAMERA( 1GODINA GARAANCIJA)

НОВО!! Квалитетни WI-FI НАДВОРЕШНИ КАМЕРИ! Лесно и брзо се инсталира...


2.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Вчера 13:00WI-FI NADVORESNA KAMERA( 1GODINA GARAANCIJA)

НОВО!! Квалитетни WI-FI НАДВОРЕШНИ КАМЕРИ! Лесно и брзо се инсталира...


2.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Вчера 13:00REKLAMNI CENI NA WI FI KAMERI 1 GOD GARANCIJA

WI-FI kameri so 1 godina garancija ! Se instaliraat lesno i brzo na...


1.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Вчера 12:59WI FI VNATRESNA KAMERA (1GOD.GARANCIJA)

инсталираат брзо и лесно со апликација на вашиот мобилен телефон или ...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Вчера 12:58360° ROTIRACKA WIFI SMART KAMERA 3MP FULL HD

V380 Pro Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA *Нов модел 20...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Вчера 12:33KAMERA ( endoscope) kanalizacija cevki Dupki odvodi

Se prodava kamera endoscop za hobi upotreba za pregleduvanje na nedos...


999 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Вчера 10:03WI-FI PTZ Kamera za Video Nadzor 5MP

Новa HD високо-квалитетнa ротирачкa камерa за видео надзор со можност...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Вчера 10:00WiFi IP – PTZ nadvoresna kamera 2 MP

WiFi IP – PTZ надворешна камера со вградено IR светло за ноќно гледањ...


1.990 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
2.390 МКД
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

27 мај 10:39WIFI KAMERI,SPY KAMERA VO CASOVNIK, MINI, VIDEONADZOR VIFI

www.telefon-spy.com Ova e wifi kamera sokriena vo casovnik. Mnogu...


2.990 МКД
или предлог цена
27 мај 10:06MINI KAMERI,KAMERA SE AKTIVIRA NA DVIZENJE,SNIMA 24 CASA

MINI KAMERA KOJA SE AKTIVIRA NA DVIZENJE RABOTI NA BATERIJA ILI NA ST...


2.000 МКД
или предлог цена
27 мај 10:06kameri / video nadzor

Wifi mini kameri za spionska upotreba, koi lesno se postavuvaat , bez...


1 МКД
или предлог цена
26 мај 21:45Go pro hero 5 Black edition

Kamerata e kako nova sleduva so kuferce so mnogu dodatoci Isto taka I...


11.000 МКД
или предлог цена
26 мај 19:39GoPro Hero 9

Prodavam GoPro Hero 9 black kamera. Kamerata e isto kako nova, kupen...


450 €
или предлог цена
26 мај 18:50LCD ekran za GoPro 3/3+ site modeli

Preden LCD ekran za gopro hero 3 ili 3+ za site modeli, black, silver...


По Договор
или предлог цена
26 мај 12:27KAMERA HD MINI KAMERI SPY ZA VIDEO NADZOR

Нови HD мини шпиунски камери за видео надзор со висок квалитет, и шир...


800 МКД
или предлог цена
26 мај 11:14NADVORESNA KAMERA + WIFI KOJA SAMA SNIMA ,SVE VO EDNO KAMERI

Ova e kamera za video nadzor koja vklučuva SVE-VO-EDNO sistem za bez...


100 МКД
или предлог цена
26 мај 00:08KAMERA

Wifi kamera Noken rezim Spikerfon za komunikacija Senzor za dvizenje...


60 €
или предлог цена
25 мај 14:46Sijalica/Kamera

Kamerata ja navrtuvate vo fasonka, i po konekcijata na wifi preku tel...


3 МКД
или предлог цена
25 мај 11:20Mini Spy Spionska Kamera

Kamerata moze da snima vo karticka od mobilen, i vo isto vreme da ja ...


3.500 МКД
или предлог цена
25 мај 11:20Kameri

Audio wifi kameri za video nadzor, otporni na sekakvi nadvoresni nepo...


1 МКД
или предлог цена
25 мај 11:19MINI SKRIENI SPY KAMERI KAMERA ZA VIDEO NADZOR NOVI

Нови HD мини шпиунски камери за видео надзор со висок квалитет, и шир...


800 МКД
или предлог цена
25 мај 10:34Digitalni Video kameri

wifi kameri so audio - alarm i nokna vizija cena 2600 denari od ...


1 МКД
или предлог цена
24 мај 20:32Video kran

Prodavam nov video kran so dolzina od 7 ili 6 metri. Doaga so elektr...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
950 €
24 мај 11:22GoPro Session

Se prodava GoPro 4 Session so selfie stick sto se prodolzuva, zastitn...


105 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
109 €
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

23 мај 22:18Mini Skrieni Spy Kameri

Novi modeli wifi kameri so pregled preku telefonot od sekoe mesto. C...


3.000 МКД
или предлог цена
23 мај 20:26Cena po dogovor

Rekorder DN 60 Data Video moze da snima na kompakt I SD Kartica k...


1 €
или предлог цена
23 мај 19:51Reolink 810a 4k ip kamera

Nova 4k kamera Image sensor: 1/2.8 inch CMOS sensor. Video resoluti...


90 €
или предлог цена
23 мај 18:24Camera za pratenje

Prodavam camera za pratenje so Wi-Fi ,i aplikacia na telefon.cena3000...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
23 мај 17:48NOVI DODATOCI ZA GOPRO HERO CHEST MOUNT STICK CONTROLER.....

Број за контакт 078738613 NOVI DODATOCI ZA GOPRO HERO CHEST MOUNT...


По Договор
или предлог цена
23 мај 13:57SMART IP WIFI KAMERA KAMERI CAMERA CAMERI ZA VIDEO NADZOR HD

* Нови бежични FULL HD 2MP професионални камери за видео надзор со ре...


2.300 МКД
или предлог цена
23 мај 12:07MINI KAMERI WIFI KAMERA SO GOLEMA BATERIJA HD

NAJMALA WIFI mini kamera so dolga leka, idealna za krienje.Kamerata m...


100 МКД
или предлог цена
22 мај 15:28WIFI KAMERI, KAMERA SOKRIENA VO CASOVNIK, MINI, VIDEONADZOR

www.telefon-spy.com Ova e wifi kamera sokriena vo casovnik. Mnogu...


2.990 МКД
или предлог цена
22 мај 15:27WiFi Kameri 3MP rotacioni,sd-slot,adapter

Se prodavaat kameri za nadzor za nadvoresna montaza isti kako na slik...


2.500 МКД
или предлог цена
22 мај 10:45WIFI Saat kamera

Saat so skriena kamera za vnatresna upotreba. Se povrzuva preku wifi ...


2.500 МКД
или предлог цена
22 мај 10:02VCR 16kanalen made in usa

PELCO MX 4016CD-X


4.000 МКД
или предлог цена
21 мај 22:57ДИГИТАЛНА МИКРО КАМЕРА

Една од најминијатурните камери на пазарот, големина 27Х26Х26мм, совр...


1.000 МКД
или предлог цена
21 мај 13:15Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам