Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
595 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ELEKTRONIKA EM-26 synth/vocoder

Najretkiot analogen sovetski synth/vocoder Elektronika EM-26 se proda...


400 €
или предлог цена
23 сеп 19:12Piano Sauter S-118 Пијано Пиано Пијанино Pijano Pijanino

Пијанино SAUTER S-118 Premium Upright Piano (Made in Germany) Цена...


2.999 €
или предлог цена
22 сеп 19:13KORG MICROARRANGER FULL

Korg microarranger super sostojba


470 €
или предлог цена
22 сеп 17:35KORG PA600 KORG PA 600 NOV

Korg pa 600 Korg pa600 sintisajzer aranzer so dobar set vo nego sprem...


800 €
или предлог цена
22 сеп 17:35KORG KRONOS 1 3gb STAKLO

Korg Kronos 1 3gb Kupen od Melbourne Australia februari 2020 od magac...


1.850 €
или предлог цена
22 сеп 17:34Prodavam Sintisajzer Tehnics sx-KN501

Sitisajzer tehniks sx kn 501 ispraven sochuvan 170e.


150 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
170 €
22 сеп 10:35Yamaha sajzer

Odlicen sjzer za pocetnicimarka Yamaha 075-291-985


100 €
или предлог цена
22 сеп 08:17Yamaha psr-5700

Sintisajzer Yamaha psr-5700


130 €
или предлог цена
21 сеп 18:35Keyboard LP6210C

Keyboard LP6210C Kontakt na: 070364255


3.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 21:06KURZWEIL K-2000V3

KURZWEIL K-2000V3 kako nov,64mb pe ram so kufer. 070621298


350 €
или предлог цена
19 сеп 09:33Yamaha Grand Piano

Yamaha Grand Piano np30. Vo odlicna sostojba so edna sustain pedala. ...


12.000 МКД
или предлог цена
18 сеп 19:58Pijano PETROF

Pijanoto ne e koristeno, isto e kako novo vo fabricna sostojba origin...


1.500 €
или предлог цена
18 сеп 12:03Rammemori korg 256

Orginalni rammemori korg exb 256


100 €
или предлог цена
18 сеп 11:09Korg x5

Socuvan so torbica


150 €
или предлог цена
17 сеп 16:58Roland g 800

Top odlicen


250 €
или предлог цена
17 сеп 16:58zici za gitara, klasicna, akusticna, elektricna жици

Poveketo se 190, I'ma I 450, 800 denari.


190 МКД
или предлог цена
16 сеп 22:25Yamaha PSR F51 kako nov.

Malku koristen.


6.500 МКД
или предлог цена
16 сеп 08:39Пијанино Petrof

Се продава пијанино Petrof во одлична состојба. Прв сопственик.


1.500 €
или предлог цена
14 сеп 14:57SINTISAYZER--USB EMULATOR

USB emulator za sintisayzeri --2600-- lesno se montira -na mestoto ...


2.600 МКД
или предлог цена
14 сеп 07:44КЛАВИРШТИМЕР - Техничар

Клавирштимер - техничар нуди услуги во вашите домови со одличен квали...


1 €
или предлог цена
13 сеп 19:33C. BECHSTEIN B-116 Piano Klavir Пиано Пијано Пијанино Клавир

C. BECHSTEIN B-116 Premium Upright Piano Made in Germany Цена: 5.9...


5.999 €
или предлог цена
13 сеп 15:21Пијанино Беларус

Пијанино Беларус во одлична состојба


600 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
650 €
12 сеп 19:15Пијанино антиквитет

Пијанино антиквитет старо повеќе од 100 г.


По Договор
или предлог цена
11 сеп 19:33Pijano Riga

Se prodava pijano Riga, Racna izrabotka, izraboteno vo Litvanija. Pij...


1.000 €
или предлог цена
11 сеп 13:34Korg Kross 2

Kako nov! Koristen pretezno vo domasni uslovi. Prv sopstvenik. Celosn...


450 €
или предлог цена
11 сеп 01:22PIANO RIGER

Počituvani, prodavam mnogu sočuvano piano. Povelete i uverete se. Vi ...


1.100 €
или предлог цена
10 сеп 20:08Piano PETROF Р-108 Pijano Klavir Пиано Пијано Пијанино

PETROF P-108 ✔️ Upright Piano Modern ✔️ 88 клавиши, 3 педали, ✔️...


2.499 €
или предлог цена
09 сеп 20:49Piano Rösler Пијано Пиано Пијанино Pijano Pijanino

RÖSLER R-109 Upright Piano 3 педали, орев сатен Цена: 1.799,- евра ...


1.799 €
или предлог цена
09 сеп 20:25Phat Boy - midi kontroler

www.keyfax.com/keyfax/phatboy/phatcompat.html Na oficijalniot webs...


По Договор
или предлог цена
08 сеп 12:40Sintisajzer YAMAHA

Ispraven za pocetnici. made in japan ne e cina


1 €
или предлог цена
07 сеп 16:37Sintisajzer Technics

Prodavam sintisajzer Technics KN 800, 077 790 226 kosta


130 €
или предлог цена
07 сеп 14:36Sintisajzer za pocetnici top forma

Prodavam sintisajzer za pocetnici raboti bezprekorno vo top forma. Si...


550 МКД
или предлог цена
06 сеп 13:09SINTISAYZER Technics KN 1000

Dobro sochuvan --ispraven do posledno kopche mnogu ritmovi --- i bo...


8.200 МКД
или предлог цена
05 сеп 07:04SINTISAJZER YAMAHA DSR1000

Ispraven socuvan


300 €
или предлог цена
03 сеп 12:24SINTISAYZER ALGENTONE--DM-280

Ispraven do posledno kopche 4 -oktavi so vgradeni zvuchnici rab...


2.000 МКД
или предлог цена
01 сеп 15:58SINTISAJZER KORG-TR - HARMONIKA HOHNER VERDI-5

Harmonika HOHNER VERDI-5,kako nova ne svirena.120 basa,11 registri+st...


По Договор
или предлог цена
01 сеп 14:29Se prodava sintisajzer

Se prodava sintisajzer raboti na baterii. Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
01 сеп 14:17KORG PA3X 256 RAM

Prodavam Korg-Pa3X 256 Ram , vo besprekorna sostojba!! moze da se vid...


1.150 €
или предлог цена
28 авг 20:25Casio CTK-3200

Se prodava klavijatura Casio, koristena vo domasni uslovi.


9.000 МКД
или предлог цена
25 авг 14:04Piano Ukraina

Piano Ukraina, odlična sostojba


2.500 €
или предлог цена
24 авг 19:37Страна 2 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам