Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
387 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TAPANI-TAPAN

Izrabotuvam visoko kvalitetni tapani so odlicen ton. repariranje na ...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:43Se prodava pedala Sonor

Kako nova sonor standard pedal,jojo mayer Moze zamena za cinela sol...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
200 €
Вчера 20:32Polovni tapani

Dobosi : metalen i dva drveni . Cena poedinecno : 2000 den. Pedali...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 16:26Gretsch Blackhawk dobosh

Se prodava dobro zachuvan 14 inchen Gretsch Blackhawk dobosh. Gorn...


50 €
или предлог цена
Вчера 10:32Evtini ceni

Novi I polovni raboti za evtini ceni


1 МКД
или предлог цена
Вчера 09:55Elektricni tapani

Novi nekoristeni elektricni tapani Millenium


350 €
или предлог цена
17 мај 18:38Tapani Sonor Novo

Tapani Sonor Novo cisto drvo lakirano


11.111 €
или предлог цена
17 мај 13:27Roland Td11kv tapani Novi

Roland td 11 sempluvani boi .Novi Kontakt na viber


По Договор
или предлог цена
17 мај 13:27TAMA Swingstar bubnjevi / tapani

Se prodavaat odlicni bubnjevi TAMA Swingstar so odlicen ton. Kompl...


499 €
или предлог цена
17 мај 13:22Tapani LUDWIG Breakbeats by Questlove

Se prodavaat tapani ludwig dobro socuvani. https://www.musicstore.co...


250 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 €
17 мај 08:04tarabuka tarabuki tapani

*****SPECIJALNA TOP PONUDA***** Aluminski Tarabuki po 1200 den..Arap...


20 €
или предлог цена
17 мај 00:20Timpanki 6 8

Rototonki. 6 8 10!Timpanki Amati tarabuki arapski tapani fatr...


200 МКД
или предлог цена
16 мај 20:33Nov mehanizam za dobos snare

Nov mehanizam za dobos snare


800 МКД
или предлог цена
16 мај 18:24Prodavam Profesionalni Kubanski Bongo Tapani

Prodavam profesionalni kubanski bongo tapani zaedno so stativ socuvan...


100 €
или предлог цена
16 мај 12:39Dobos Gretsch

Dobosot e skoro nov. Mnogu malce koristen, vo odlicna sostojba


120 €
или предлог цена
13 мај 17:44Bas pedala Gibraltar

Pedalata e vo odlicna sostojba. Mnogu malce koristena


60 €
или предлог цена
13 мај 17:43Rototomka so stalak

Se prodava rototomka so stalak vo odlicna sostojba so evans plastika


120 €
или предлог цена
13 мај 17:43Pearl export tapani

Se prodavat Pearl export tapani odlicno socuvani. so Paiste harver. ...


850 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
1.000 €
13 мај 10:23MAPEX DRUMS Tapani

Se prosavaat Mapex tapani vo perfektna sostojba so novi plastiki REMO...


900 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
1.200 €
13 мај 10:22MAPEX Tapani

Se prodavaat Mapex tapani vo odlicna sostoiba so Paiste harver. TA...


650 €
или предлог цена
- 19 % Попуст
800 €
13 мај 10:21Bongo Bongosi World Beat

Se prodavat originalni Bongi ao futrola, izraboteni od prirodni mater...


4.990 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
5.000 МКД
13 мај 10:21BASIX Gewa tapani

Se prodavaat BASIX Gewa tapani , perfekten set so novi plastiki, pear...


650 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
690 €
13 мај 10:19Elektricni tapani Roland td6v Alesis dm5

Se prodavaat elektricni tapani ALESIS DM5 Tapanite se mnogu socuva...


450 €
или предлог цена
- 18 % Попуст
550 €
13 мај 10:19Sonor timpanki indijanki

Sonor timpanki Indijanki vo TOP sostojba. Timpanka so perfekten ton ...


250 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
280 €
13 мај 10:19DiRiL Jazz custom set

Chineli DiRiL JAZZ CUSTOM 15" hihat 16" crash 18" crash 21" ride ...


1 €
или предлог цена
13 мај 06:51SONOR pedala Force

Se prodava sonor pedala FORCE 3000 serija. Cena 1000den. Se prodava...


1.600 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
1.900 МКД
13 мај 06:51Sonor pedala PROTEC

Odlichno funckionira. Chekanche so 2 glavi. PROTEC serija, od alumin...


1.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.800 МКД
13 мај 06:50Avedis ZILDJIAN

Avedis 16" thin crash Avedis 14" light hi hat Odlichen zvuk. NEMA ut...


300 €
или предлог цена
13 мај 06:50Sonor PHONIC

Sonor Phonic - KAKO NOV LEGENDARNA SERIJA Vkupno 3 seta vo MK, ovoj e...


1 €
или предлог цена
13 мај 06:50Sempler Roland sx

Nov vo kutija I koristeno so ful semplovi


75 €
или предлог цена
12 мај 08:43Prodavam TAMA Starclassic

Prodavam Tama Starclassic vo izvonredna sostojba i extra ton. Kick 22...


1.350 €
или предлог цена
12 мај 07:35Roland V-Drums TD15K elektricni tapani

Elektricni tapani Roland V-Drums TD15K koristeni samo doma, vo odlicn...


950 €
или предлог цена
12 мај 07:08Tapani ddram4 sempler

Modul 130€ padovi Komplet merzt 250€ gumeni padovi Roland 4 parcina 5...


200 €
или предлог цена
11 мај 20:13ELEKTRICEN KAHON

Prodavam racno izraboteni elektricni kahoni od preubavo polno drvo sp...


60 €
или предлог цена
11 мај 17:35Perl mimic pro

Sempler Modul Perl mimic pro td20x Roland sreden so ful setovi


1.000 МКД
или предлог цена
09 мај 12:58Tarabuki tarabuka tapani

*****SPECIJALNA TOP PONUDA***** Aluminski Tarabuki po 1200 den..Arap...


20 €
или предлог цена
09 мај 00:07Akusticni tapani sempleri

Pearl forum komplet drvo ćineli hardver timpanki amati tapani selsk...


400 МКД
или предлог цена
08 мај 13:55Roland td30kv

Komplet el tapani roland td50 ful set Silver td30 I dr


3.000 МКД
или предлог цена
08 мај 13:55Korg pa3x

Korg pa3x so futrola


1.250 €
или предлог цена
08 мај 09:19Prodavam cinela Meinl laser crash 16'

Cinelata e kako nova Oznakata ne se poznavat od poliranje Made in g...


2.999 МКД
или предлог цена
05 мај 15:25Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам