Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
216 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MACKIE CONTROLL (Mackie controler)

ПРОДАВАМ НАЈДОБРИОТ КОНТРОЕР НА СВЕТОТ,,MACKIE CINTROLER,, ВО ПЕРЕФЕК...


Денес 08:49STUDISKI MONITORI YAMAHA NS10M I DYNAUDIO BM5 pasiv

ПРОДАВАМ СТУДИСКИ МОНИТОРИ ,,YAMAHA NS10M,, I ,,DYNAUDIO BM5 pasiv,,...


Денес 08:49STUDIO NE GARAZA ZA PROBI i SNIMANJE BENDOVI

Top uslovi komplet oprema .... Poveke na ..077 590 412


600 МКД
или предлог цена
Вчера 14:42Mandolina

Se prodava mandolina malce koristena Slovenska Melodija Menges


Вчера 13:39Neumann KMS 84 I

Neumann KMS 84 I, vo odlicna top sostojba, kako nov. Odlicen za stu...


17 мај 22:36Germanska stara violina Stainer

Prodavam stara Germanska- Stainer violina od 1900godina, vo odlicna s...


17 мај 17:55KUPUVAM violoncello violoncelo cello

Kupuvam violoncello 4/4 vo bilo kakva sostojba i gudalo futrola.


По Договор
или предлог цена
16 мај 13:52Akai S900 семплер 12-bit

Семплер Akai s900 во одична состојба набавен од полска од сервисер со...


400 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
500 €
15 мај 15:51Muzika za veselbi i pRosLavi

Svirime po svadbi ,krstevki ,rodendeni,na sLavi,imendeni i drugi vese...


По Договор
или предлог цена
14 мај 19:46Violoncelo 4/4

Се продава ново зачувано виолончело 4/4 купено во Австрија. Комплет с...


14 мај 13:43Violina

Se prodavaat 2 violini samo za vistinski meraklii Cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
13 мај 12:30Жици за виолончело

Prodavam zici za celo Thomastic Cena 3000 den. Kontakt tel: 072 23...


3.000 МКД
или предлог цена
12 мај 20:51Ruska Balalajka / Balalaika / Mandolina / Gitara

Odlicno socuvana ruska balalajka, racno naslikana


150 €
или предлог цена
12 мај 09:39Violina 4/4

Se prodava majstorska violina 4/4 075-291-985 So prekrasen zvuk ...


2.000 €
или предлог цена
12 мај 08:46Prodavam Roland MC 303 GrooveBox Synthesizer-Sound Module

Prodavam Roland MC 303 groovebox , sound module with a sequencer (Syn...


15.000 МКД
или предлог цена
11 мај 22:09Dynacord pm 1600, 1

Dynacord pm 1600,1,moze zamena za yamaha emx 5016cf


11 мај 17:03RCF ART 500 2X700 WAT PASIVNI

Prodavam zvucnici rcf orginal art 500 2x700w vo super sostojba jaki i...


11 мај 10:20RACNA IZRABOTKA NA KEMANE - GUSLA SO VRVEN KVALITET

IZRABOTUVAM GUSLI I KEMANE SO POTVRDEN KVALITET RACNA IZRABOTKA ...


По Договор
или предлог цена
10 мај 17:43Stara violina majstorska

Stara violina Violina Violin by Anton Huller Graslitz Bohemia No 188...


199 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
211 €
09 мај 19:51Гитарска Педала Overdrive BAD MONKEY DIGITECH

Малку користена гитарска педала со прекрасен звук и во одлична состој...


2.500 МКД
или предлог цена
08 мај 17:55Dynacord 1202

Dynacoed 1202


08 мај 09:19Pojacalo biema 3p..2x300w

Pojacalo biema 2x300w


08 мај 09:18Prodavam Ukulele

Prodavam ozvuceno Ukulele Mahalo


2 МКД
или предлог цена
06 мај 20:27Zvucna karta ,,RME 9632,, i preamp ,,DBX286S,,

ПРОДАВАМ звучна карта ,,RME 9632,, и студиски преамп (предпојачало) ,...


06 мај 10:58Za klavijaturi

za klavijaturi


3.300 €
или предлог цена
05 мај 23:113?4 stara violina

Prodavam stara skolska violina 3/4 marka Stradivarius Cremona.Violina...


05 мај 19:17Violina

Prodavam Violina Informacii na tel: 071 393320 Lence


3.000 МКД
или предлог цена
03 мај 15:34X stalki

X stalki


2.089 МКД
или предлог цена
03 мај 07:14Torbici za klavijaturi

Torbici za klavijatuti


По Договор
или предлог цена
03 мај 07:12Torbici futroli za muzicki instrumenti

Torbici futroli za muzicki instrumenti,zvucki mikseri,klavijaturi,bub...


По Договор
или предлог цена
03 мај 07:12Се продава Mixer

Се продава


500 €
или предлог цена
02 мај 09:58Mikrofon Shure Beta 58A PGX Bezzichen..

Mikrofonot original i e kupen vo Germanija Skay Music..Vo dobra sosto...


01 мај 21:28Kufer za korg m3 idr.

Kufer da korg m3 i dr .


01 мај 10:31Zici za violina

Se prodavaat zici za violina Imame cel komplet od 500 denari Imame ...


500 МКД
или предлог цена
27 апр 15:16Razglas

Nov razglas - aktivna mikseta BEHRINGER 500 wati i 2 zvucni kutii SKY...


25 апр 21:36DYNACORD D-LITE 12 DINAKORD

Prodavam 4zvucnici DYNACORD d-lite 12 mnogui doneseni od Australia


24 апр 23:16Mandolina Muzicka Naklada Zagreb

Prodavam mandolina Muzicka Naklada Zagreb, ima samo 3 zici, solidno s...


2.000 МКД
или предлог цена
23 апр 21:3115kiplasticni kutiji

15ka plasticni kutiji so rcf bas 854 dobar ton so fotroli


23 апр 19:0312ki plasticni kutiji max 350w

Plasticni kutiji 12ki max 350w so drajver skretnica moze dase proba


23 апр 19:02Sungeri za zvusni kutiji

Sungeri za zvusnici forum i drugi 2 vrsti i po sitno i po krupno


23 апр 19:01Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам