Подкатегорија:
                   
14 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Dalinski Mikrofoni BOSE

Prodavam dalinski VHF mikrofoni Bose vo odlicna sostojba malku korist...


50 €
или предлог цена
11 јун 07:28Sennheiser E604 / 3pack

Mikrofoni za tomovi,dobos i perkusii


370 €
или предлог цена
25 мај 14:14Sennheiser E901

Mikrofon za Ozvucuvanje kick drum i piano.


260 €
или предлог цена
25 мај 14:14Sennheiser G4 ew100 E 945 Vocal set

Sennheiser G4 ew100 E 945 Vocal set Novo


700 €
или предлог цена
25 мај 14:14Sennheiser G4 ew 100 Instrumental

Sennheiser G4 Ew100 / Instrumental set Novo


580 €
или предлог цена
25 мај 14:14bas binovi 1500w

bas binovi 18'' 2x1500w, poveke info na tel, viber mail


500 €
или предлог цена
01 мај 20:08Ozvucuvanje za avtomobil

Ozvucuvanje za avtomobil malku koristen


12.000 МКД
или предлог цена
30 апр 18:28WVNGR - Микрофон класичен

Микрофон за домашна употреба за почетници, класичен не користен како ...


1.000 МКД
или предлог цена
18 авг 18:45Vufer 2x12

Vufer za vo kola vo odlicna sostojba Kenwood e 600w drugiot neznam


5.000 МКД
или предлог цена
29 апр 23:07Karaoke zvucnik 8inc so microfon

Glanz super sostojba pristapna cena 4000 den prakjam kargo


4.000 МКД
или предлог цена
08 мај 15:23BRITEQ BT-250S Professional Moving Head

2 парчиња комплет со држачи. Цената е за парче! Како нови и без нит...


25 јун 14:39Crown XTi 2000 Professional Amplifier

Crown XTi 2000 Power Amplifier Features: Integrated proprietary DS...


25 јун 14:38Proel Bass Woofer Soundcraft MFXi mikser i DB pojacalo

Се продавaaт: - Proel SW115 a 350w rms bass woofer (300eu) - Soundc...


300 €
или предлог цена
16 јун 16:34Crown XTi 2002 Professional Amplifier

Channels 2,Sensitivity 1.4V,Rated Power Output (per channel) 1000W 2Ω...


06 дек 10:11Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам