Подкатегорија:
                   
194 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MASKI ZENSKI KONEKTOR ZA ZVUCNIK PROFESSIONAL

Se prodavaat maski zenski par 300 den Nema posebno !! Imam poveke par...


300 МКД
или предлог цена
10 ное 15:48Lentas koturas

Kupuvam dvokanalen lentas socuvan


1 €
или предлог цена
09 ное 11:25PIFLI ZA KLARINET

Nabaveni vo Slovenija. Mnogu malku koristeni, od edna nedela do mesec...


700 МКД
или предлог цена
04 ное 07:53Zici za bas gitara

Novi, neupotrebeni


900 МКД
или предлог цена
30 окт 09:06Мрежа за звучни кутии

Мрежата е алуминиумска ( НЕ рѓосува и е полесна од металната), отворо...


38 €
или предлог цена
28 окт 11:35АДАПТЕРИ ЗА ПРОДОЛЖУВАЊЕ НА КАБЛИ

Адаптери за спојување и продолжување на кабли со спикони... 2 парчиња...


450 МКД
или предлог цена
23 окт 12:07Roland Sekuencer MC-50 mk2(midi recorder)

Roland Sekvencer MC-50 mk 2 (kako nov, prv kupuvach so kniga ) 8 trac...


200 €
или предлог цена
21 окт 19:28Piski (trski) za sax RIYIN

Prodavam piski za saxophone (saksafon) RIYIN - 2 (1/2) Cenata 150 de...


1.000 МКД
или предлог цена
12 окт 13:33Piski (trski) za saksofon 2.5

Prodavam piski za saxophone (saksafon) HOMELAND - 2.5 Cenata 150 den...


1.000 МКД
или предлог цена
12 окт 13:33Stimer za gitara, bas, violina, prim i dr. zicani instr.

Novi stimeri za elektricna i akusticna gitara, el. bas gitara, violin...


500 МКД
или предлог цена
03 окт 17:50Zici za violina

Zici za violina 150 den parce


150 МКД
или предлог цена
03 окт 08:08SKRETNICA ZA ZVUCNIK BC 3003B

Trosistemska skretnica nova 4 parcina 990 den edno parce


990 МКД
или предлог цена
27 сеп 16:25RCA, 6.35 Mono/Stereo Jack, Speakon, XLR

RCA (model 1) - 50den RCA (model 2) - 300den 6.35 (mono) - 150den 6.3...


130 МКД
или предлог цена
25 сеп 18:02Tasker XLR Mini Jack (male/female) Kanoni

- Tasker 3PIN XLR Mini Jack (male/female) - 4 PIN XLR Mini Jack (mal...


250 МКД
или предлог цена
15 сеп 14:35Activna skretnica Behringer CX2310

Prodavam Activna skretnica Behringer CX2310


5.000 МКД
или предлог цена
02 сеп 14:19Horni RCF & Dynacord

Dynacord - 900 ден RCF (mala) - 800 ден RCF (golema) - 1200 ден LORD...


800 МКД
или предлог цена
29 авг 15:15Boss GT 100 processor + bag(Thomann)

Во перфектна кондиција и на изглед и на перформанс.


500 €
или предлог цена
03 јул 02:15Behringer TM300 gitarska pedala

Продавам еднаш користена педала Behringer TM300. Функционира, нема о...


1.200 МКД
или предлог цена
02 јун 11:29Kupuvam kufer za klasicna gitara ili zamena

Mozi i zamena za mandolina,prim,gitara aspirator nov za v kujna.Tvrd ...


1 €
или предлог цена
29 мај 08:50Klarinet

Se prodava Cekoslovacki klarinet so kufer, "Special Amati Krasive" ce...


1 €
или предлог цена
25 мај 19:04Zoom 2100 Multi FX System

FX Procesor za Gitara Zoom 2100


4.499 МКД
или предлог цена
02 апр 11:32VOX LIL' LOOPER

МУЛТИ-ЕФЕКТ ГИТАРСКА ПЕДАЛА За повеќе информации посетете го Skymu...


8.400 МКД
или предлог цена
23 мар 13:03VOX STOMPLAB 2G/2B

За повеќе информации посетете го Skymusic Центарот во ГТЦ на приземје...


4.650 МКД
или предлог цена
23 мар 12:44VOX STOMPLAB 1G/1B

За повеќе информации посетете го Skymusic Центарот во ГТЦ на приземје...


3.700 МКД
или предлог цена
23 мар 12:42NEUTRIK NP2X (MONO) Конектор

LORD AUDIO


300 МКД
или предлог цена
28 фев 20:40Piski za klarinet

Piski Vandoren 2,5


200 МКД
или предлог цена
26 фев 07:33M-AUDIO EX-P

UNIVERSAL EXPRESSION CONTROLLEE PEDAL. За повеќе информации посете...


1.900 МКД
или предлог цена
15 фев 12:18TAPANI-DELOVI

Polovni delovi za tapani Stegaci za timpani 16 1200den Stegaci z...


1.200 МКД
или предлог цена
12 фев 10:20ЕЛЕКТРОНСКИ ШТИМЕР

Како за почетници така и за професионалци... Поконкретно за што се р...


500 МКД
или предлог цена
03 фев 19:28Kingston Fles karticka 512 MB

prodavam Flash ( memoriska ) karticka od 512mb marka Kingston, odgova...


1 МКД
или предлог цена
25 јан 20:26Boss DS1 pedala - distorzija so mod za mid boost

DS1 so vgraden switch mod koj dava boost na mid range frekfencija i p...


50 €
или предлог цена
23 ное 13:36Par magneti za gitara

Se prodavaat magneti za gitara . Baraj te go ДУШКО 077 626 240


50 €
или предлог цена
26 окт 15:58Neutrik bananki

Novi neotpakuvani


250 МКД
или предлог цена
25 окт 18:53НОТЕН ПУЛТ K&M

За повеќе информации посетете го Skymusic Центарот во ГТЦ на приземје...


1.620 МКД
или предлог цена
20 окт 21:59KUFER ZA ELEKTRICNA GITARA

Kufer za elektricna gitara izraboten od cvrst materijal a lesen i mak...


3.300 МКД
или предлог цена
29 сеп 23:08KUFER ZA KORG PA-4X,PA -3X,CRONOS

Kufer za KORG modelite PA-4X,PA-3X,CRONOS,M3,PA-900,nov,neupotrebuvan


65 €
или предлог цена
29 сеп 22:51Клучеви за гитара GIBSON LES PAUL

Нови и оригинални клучеви за GIBSON LES PAUL STANDARD и Deluxe.


100 €
или предлог цена
29 сеп 22:05STALKA ZA DVE KLAVIJATURI

STALKA ZA DVE KLAVIJATURI NOVA NE KORISTENA! Tel 076 440 207


6.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 10:02Mrezi za Zvucnici i Platno

600x700 (Krugovi) - 1.100 ден 600x600 (Kocki) - 900 ден 523 X 744 (Ko...


900 МКД
или предлог цена
06 сеп 19:45Zici za violina, жици за виолина 4/4

Нови жици за виолина. Комплет


800 МКД
или предлог цена
31 авг 14:58Страна 4 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам