Подкатегорија:
                   
541 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bez zhichen (UHF)za Gitara, Sintisajzer

Se koristi za Konektiranje so Mikseta, na Gitara, Sintisajzer i drugi...


60 €
или предлог цена
02 апр 20:16dynacord c 150 kako novi

Dynacord c 150 kako novi imam 4 parcinja.


По Договор
или предлог цена
01 апр 11:03STALAK ZA ZVUCNICI

NOV STALAK ZA ZVUCNICI ODLICEN MODEL


1.400 МКД
или предлог цена
28 мар 18:45Karaoke zvucnici MESE 15” 800W NOVI

Karaoke zvucnici MESE 15inch 800W. Mnogu mokjni karaoke zvucnici so...


150 €
или предлог цена
27 мар 16:36Комплети озвучувања-звучници и миксети

Продавам во пакет : 1. -звучници EMINENCE 15 inci 2x600 w -звучни...


1 €
или предлог цена
13 мар 19:36ТАПАЦИРАМ ЗВУЧНИ КУТИИ

Обноветеги вашите звучни кутии да изгледаат како нови.Тапацирам секак...


2 МКД
или предлог цена
12 мар 06:11YAMAHA HS-5

NOV STUDISKI MONITOR YAMAHA HS-5 CENA ZA EDEN ZVUCNIK 200 EVRA.


200 €
или предлог цена
10 мар 12:13YAMAHA HS5

NOVI ZVUCNICI STUDISKI MONITORI YAMAHA HS5 CENATA E ZA EDEN ZVUCNIK ...


200 €
или предлог цена
10 мар 11:41Novi Zvucnici - Full range Column Speaker

720 W AES Rated Power


1 €
или предлог цена
08 мар 06:39SOLTON TROSISTEMSKI

OVA E ZVUCKA POSTAR MODEL NO SO ODLICEN TON I JACINA SAMO 8 SE JBL OR...


280 €
или предлог цена
02 мар 20:00Se prodavaat skytec zvucnici

Dragan 078213044


350 €
или предлог цена
02 мар 19:17Dynacord f150

vucnicite se zacuvani moze da se probaat vo sekoe vreme


600 €
или предлог цена
01 мар 20:45DYNACORD FORUM LINE PRODAZBA

PRODAVAM DYNACORD FORUM LINE 4 BASA F-18 SO 4 SATELITI F-12 MOZE I 2 ...


5.900 €
или предлог цена
01 мар 10:33HK Audio LINEAR 3 115 FA

HK Audio LINEAR 3 115 FA - 1200 W Class D Verstärker Два активни зву...


2.200 €
или предлог цена
26 фев 09:57HK Audio LINEAR 3 Bass Power Pack

HK Audio LINEAR 3 Bass Power Pack Активен систем со одлични тонски п...


5.000 €
или предлог цена
26 фев 09:57dvo sistemski kutii 15 so horna i 12 so horna

dvo sistemski kutii 15 so horna i 12 so horna


1 €
или предлог цена
22 фев 09:08zvucnici

NAJNOVI MODELI NA BLUETOOTH ZVUCNICI


3.400 МКД
или предлог цена
16 фев 12:10karaoke zvucnici/караоке звучници

КАРАОКЕ ЗВУЧНИЦИ ЗА СИТЕ ПРОСЛАВИ . ИЗРАДУВАЈТЕ ГИ ВАШИТЕ НАЈМИЛИ МО...


7.990 €
или предлог цена
15 фев 14:10NOV STALAK ZA ZVUCNIK

NOVI STALACI ZA ZVUCNICI SO GOLEMA NOSIVOST


1.400 МКД
или предлог цена
13 фев 09:26JBL Flip 3

Bluetooth Звучник Марка и модел: JBL Flip 3 Јачина: 16W Батерија:...


55 €
или предлог цена
07 фев 11:27Electro-Voice 12ki

za poveke infoo javete see na ovoj broj 075577090 vait


1 €
или предлог цена
06 фев 17:56BELL C2.200 12ki

za poveke info javete se na ovoj broj 075577090


1 МКД
или предлог цена
06 фев 17:55Mikseta lem i dve kutii 12ki

Mikseta lem i dve kutii 12ki


По Договор
или предлог цена
03 фев 09:13Snagator DIGISYNTHETIC DP3200

Snagator DIGISYNTHETIC DP3200 Mozi zamena za mikseta dunacord powerm...


450 €
или предлог цена
03 фев 09:13Prodavam bass 1000 v I satelit 15 ka

Ispravni mnogu dobar zvuk praveni po naracka po svoja mera . vredi d...


200 €
или предлог цена
27 јан 11:29Zvucnici

🎶 ПОНЕСЕТЕ ЈА ЗАБАВАТА КАДЕ И ДА ОДИТЕ 🎶 ВИ ГО ПРЕТСТАВУВАМЕ НАЈДО...


3.199 МКД
или предлог цена
22 јан 11:59ZVUCNIK

‼️Повторно на залиха‼️ ‼️АКЦИСКА ЦЕНА : 1999 Денари‼️ Караоке зву...


1.999 МКД
или предлог цена
22 јан 11:58zvucnici

🎙15 inch 800w со безжичен микрофон ✔ Подржува Bluetooth, USB, AUX, ...


4.999 МКД
или предлог цена
22 јан 11:58звучник

🎙2x8 inch 1600w p.m.p.o со жичен микрофон ✔ Подржува Bluetooth, US...


2.499 МКД
или предлог цена
17 јан 15:41Ozvucuvanje vo odlicna sostojba

Se prodava profesionalno ozvucuvanje vo odlicna sostojba Kontakt:...


1.900 €
или предлог цена
16 јан 21:18Fbt himaxX 60 zamena rcf dynacord

fbt himaxX 60 super sostojba ,poklon navlaki sto ne mora da se vadat,...


По Договор
или предлог цена
07 јан 17:15Kupuvam Goli Basovi

Basovi Pro Novi, moze i edno parce RCF. 18Sound, BMS, B&C, Beyma, EV...


1 €
или предлог цена
05 јан 16:26Electro voice dvx3150 za zx5 dynacord madras

Electro voice dvx3150 15 inci 500w rms 1000w mus. Za electro voice ZX...


25 дек 10:41AVTO RADIO KMM-361SD iPod/USB/SD Digital Media Receiver

Short Body, Mechaless USB receiver 13 Digits LCD display Variable c...


4.080 МКД
или предлог цена
25 дек 09:19AVTO RADIO KENWOOD KMM-357SD

Digital media receiver with SD slot & iPod Direct controle The Kenwo...


4.000 МКД
или предлог цена
25 дек 09:12Kenwood Car Audio KFC-E1764C

3-way 3-speaker system 170mm P.P. Injection Cone Woofer 35mm Midran...


2.160 МКД
или предлог цена
25 дек 09:08KFC-E170P 17cm Component speaker system

Easy to install 17cm 2-Way component Kit Peak input power - 300W R...


3.040 МКД
или предлог цена
25 дек 09:05Kenwood KFC-M1634A 270W Flush Mount Speaker, Set of 2

Peak Power: 270W Rated Input Power: 60W Sensitivity: 88DB at 1M Pe...


2.400 МКД
или предлог цена
25 дек 09:01Kenwood KFC-S1093 Flush Mount Speaker

Specifications 3-way 3-speaker System Speaker Type: Coaxial Peak I...


2.600 МКД
или предлог цена
25 дек 08:58Kenwood KFC-E1062 Car Speaker

Specifications 3-way 3-speaker System Speaker Type: Coaxial Peak I...


1.800 МКД
или предлог цена
25 дек 08:55Страна 6 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам