Подкатегорија:
                   
187 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BARAM DA KUPAM BATERIJA ZA AKTIVEN ZVUCNIK.

BARAM DA KUPAM BATERIJA ZA AKTIVEN-AKUMULATORSKI(KARAOKE)ZVUCNIK,'MES...


По Договор
или предлог цена
Денес 02:40PRODAVAM KUFER ZA VIOLA.

PRODAVAM KUFER ZA VIOLA.


По Договор
или предлог цена
Денес 02:39NOVATION LAUNCH KEY 25

NOVATION LAUNCH KEY 25 Mnogu malku koristen Socuvan kako nov


5.500 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
6.500 МКД
Вчера 15:32Floppy to USB emulator za KORG,ROLAND,YAMAHA,KURZWEIL ....

Floppy to USB emulator za KORG,ROLAND,YAMAHA,KURZWEIL,TEHNICS,SOLTON,...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:50Kabelcinja za dalinski AKG SHURE SENNHEISER LINE6 THE T.BONE

izrabotuvam sekakov vid na pretvaraci za dalinski. -Pretvaraci od Sh...


600 МКД
или предлог цена
05 јул 18:53Акустични Сунѓери

Се продаваат сунѓери акустични,парчиња 5 со различна димензија и пома...


3.000 МКД
или предлог цена
05 јул 18:30Prodavam 12 Sajli za Sigurnosno Zakacuvanje i sl.

Sajli za sigurnosno zakacuvanje za reflektori i slicno 12 parcinja 50...


50 €
или предлог цена
05 јул 17:31Se prodava

Kutija za instrumenti


5.000 МКД
или предлог цена
05 јул 10:40Gitarski Pedali / Гитарски Педали

Mooer Micro Looper - 4000den TC Electronic The Prophet Digital Del...


По Договор
или предлог цена
05 јул 10:23Mikrofonski stalki

mikrofonski stalki


3 €
или предлог цена
04 јул 20:43Yamaha sustain pedal

Yamaha sustejn pedalja, skoro ne koristena, kako nova. Mozze da se p...


500 МКД
или предлог цена
04 јул 20:07Dalinsko SKYTRONIC + pilotka

Potpolno ispravno Koristeno e na harmonika


5.500 МКД
или предлог цена
04 јул 17:05Pult K&M

Prodavam pult za noti marka K&M,vo odlicna sostojba. Telefon za kont...


2.000 МКД
или предлог цена
04 јул 15:58Prodavam kuferce (aktovka) pogodno za kabli, mikrofoni i dr.

Prodavam kuferce (aktovka) pogodno za kabli, mikrofoni i dr...


1.500 МКД
или предлог цена
04 јул 12:07Futrola za alt saksofon

Dobro socuvana futrola


1.500 МКД
или предлог цена
03 јул 19:29Prodavam gramafon Gemini XL500 ll

Prodavam gramafon vo odlicna sostojba model Gemini XL500 ll Mozna za...


300 €
или предлог цена
03 јул 14:09Kufer za elektricna gitara

Tvrd kufer za elektricna gitara vo odlichna sostojba. Cena po dog...


1 МКД
или предлог цена
03 јул 09:36KUFER ZA KORG PA 5X

Kupher za KORG Pa 5x 61 key


65 €
или предлог цена
02 јул 08:28Profi kufer za sintisajzer i drugi instrumenti.

Kuferot nema nikakvo ostetuvanje, dimenziite se 134sm x 50sm x 18sm. ...


По Договор
или предлог цена
01 јул 10:02Elixir & Ernie Ball Zici (Electric, Acoustic,Bass)

Prodavam zici Elixir & Ernie Ball za elektricna , akusticna i bass gi...


По Договор
или предлог цена
01 јул 05:13Гитарски Процесор Korg AX1500G

Се продава потполно исправен гитарски процесор Korg Tone Works AX150...


7.000 МКД
или предлог цена
30 јун 17:00TRIPOD STALKI

Tripod stalki za zvučnici so težina do 36kg. visina 1.80m. edna = 150...


1.500 МКД
или предлог цена
30 јун 15:55SAX,KLARINET,RISIWER zaedno

Kupher za alt sax,klarinet i risiwer so dalecinsko ,adapter i kabl za...


4.700 МКД
или предлог цена
28 јун 23:43Rowin Dumbler Light/medium Overdrive

Mnogu malku koristen overdrive , zemen da go sporedam so pokvalitetn...


30 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
35 €
28 јун 23:10Stega za klarinet, metalna Oleg Olegature

Stegata e skroz nova i neupeotrebuvana, kupena vo Amerika, americki b...


6.000 МКД
или предлог цена
28 јун 12:43Столче за пијано (Stolce za pijano)

Купено е пред една година од SkyMusic. Без никаква забелешка на него.


2.500 МКД
или предлог цена
28 јун 12:20Tapani bariton indijanki rototonki Sonor

Sonor Tapani indijanki rototnki baritoni


11.111 €
или предлог цена
28 јун 01:13Skretnici Mc Farlow

Skretnici za golemi zvucnici za razglas i svadbi.


1 €
или предлог цена
26 јун 12:07Phonic - Gain Cleaner za elektro - akusticna gitara

Gain Cleaner za elektro - akusticna gitara (ZA POLN LIVE SOUND) Moze...


По Договор
или предлог цена
25 јун 18:35Futrola za sajzer GEWA

Продавам квалитетна футрола за синтисајзер на Гева. Футролата е со ди...


3.000 МКД
или предлог цена
25 јун 09:01Prodavam kufer za sintisajzer

Prodavam kufer za sintisajzer Korg PA 800 Info na telefon 070787489 i...


65 €
или предлог цена
25 јун 08:30Sunger,sungeri,sungjeri za akustika za studio...

Novi neupotrebuvani sungeri za akustika za studio.....Lesno se lepat ...


100 МКД
или предлог цена
24 јун 15:00Roland percussion Sound Module TD-10

Se prodava Roland V-Drums Sound Module TD-10 https://www.roland.co...


14.000 МКД
или предлог цена
24 јун 14:11EMG aktivna elektronika

EMG PRO SA - prewired pickguard + pickups (black) identicen so DG20 D...


220 €
или предлог цена
23 јун 13:05Zici za gitara i buzuki

Novi zici za el.gitara-300den.Pracam po kargo Zicite za buzuki se pr...


300 МКД
или предлог цена
23 јун 13:05Kabel za gitara 10m

Kvaliteten kabel za gitara 10m.


1.000 МКД
или предлог цена
22 јун 15:19Peavey 2 button footswitch

Двонасочен ножен прекинувач Peavey без LED одговара: Peavey Class...


По Договор
или предлог цена
21 јун 09:23Zici za Klasicna gitara!

Profi nylon zici za klasicna gitara! I eden par za mandolina! Moze za...


600 МКД
или предлог цена
17 јун 18:54Mooer Slow Engine

Pedalata e vo odlicna sostojba, malku koristena. Pedalata e klon na B...


2.500 МКД
или предлог цена
14 јун 13:03Blackstar LT Dual

Одлична 2 канлна overdrive/distortion педала. Педалата е во одлична с...


4.800 МКД
или предлог цена
14 јун 13:01Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам