Подкатегорија:
                   
112 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NOVA mikseta i mikrofon za povekje nameni

Mikseta V8(live sound card) i kondenzatorski mikrofon so stalak za po...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 14:00NOVA kompaktna 4-kanalna mikseta so bloutooth...

Nova 4-kanalna pasivna mikseta so mp3 player,Bluetooth,USB,efekt DELA...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:00Daljinski sistem UHF so dva predavatela,dvokanalen,odlicen..

Daljinski profesionalen mikrofon potpolno NOV,voopsto neupotreben,dua...


150 €
или предлог цена
Денес 14:00MIKSETA SOUNDCRAFT NOVA NOVA

10 Kanalna Mikseta Soundcraft Saundkraft Leksikon efekt procesor nova...


430 €
или предлог цена
07 јун 08:36USB Audio Interface Teyun Q-12

USB mikseta: - 16bit/48kHz - 2 microphone/instrument inputs - 48v ...


1.100 МКД
или предлог цена
06 јун 18:47Mikseta i mikrofon za streaming,podcast

Mikseta V8(live sound card) i kondenzatorski mikrofon so stalak za po...


1.500 МКД
или предлог цена
05 јун 14:43STEREO MIXSETA LUX -MX-4200

Kompletno ispravna 4 kanalna + 2 PHONO vleza prikluchok na 3 mikr...


2.800 МКД
или предлог цена
05 јун 07:10Soundcraft ui12

Prodavam nekolkupati koristena digitalna mikseta soundraft ui12. ...


310 €
или предлог цена
04 јун 23:36Soundcraft Ui24R

24-Kanal-Mischpult mit integrierter Stagebox und DSP paralleles Mu...


По Договор
или предлог цена
01 јун 23:04Mozen dogovor, ALTO MIX-140 FX, eftinoooo !!!!!

Prodavam mala mixeta mnogu funkcionalna dobro zacuvana so efekti bez ...


6.800 МКД
или предлог цена
01 јун 17:15Midas Mikseta

Midas m32r odgovaram samo na mobilen cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
31 мај 18:39MIXSETA DYNIMEX //// MIX 9900

Mixsetata e 100 % ispravna postar model --vlez so petki --site vo f...


3.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.300 МКД
30 мај 22:49Stereo mixerPHONIC TURBO 85 vo dobra sostojba

ispravno


1.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 МКД
29 мај 20:35MONARCH MMX820

Професионална миксета со 8 влеза и 3 излеза, исправна


110 €
или предлог цена
28 мај 18:30Dinakord 10-1

Servisirana i 100% ispravna bez nikakvi krcenja,bruenja i slicno.Miks...


800 €
или предлог цена
27 мај 14:56Baram mikseta FBT Personal 242

Baram da kupam mikseta FBT Personal 242,ispravna I dobro socuvana


1 МКД
или предлог цена
23 мај 12:05kineska mikseta 16 kanala so efekti.

zemena od saem nova ja koristam doma poveke info na telefon


200 €
или предлог цена
19 мај 09:04Presonus

Presonus digitalen mixer za poveke info Na tel 078310014


600 €
или предлог цена
19 мај 08:43T.C Electronic M One XL — procesor

se prodava.


150 €
или предлог цена
16 мај 13:24ORGINAL KABEL dap audio 13m

ORGINAL KABEL dap audio 13m


1.200 МКД
или предлог цена
11 мај 07:23LINE 6 X3 PRO

Prodavam line 6 x3 pro


300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
320 €
09 мај 17:42LINE6 BASS POD PRO

prodavam LINE6 BASS POD PRO vo odlicna sostojba donesen od ch


150 €
или предлог цена
09 мај 17:38Mikseta smb

Doneseno od swiss Ispravna sostojba Prakjam po kargo


9.000 МКД
или предлог цена
06 мај 13:53BEHRINGER EURORACK UB1202FX

BEHRINGER EURORACK UB1202FX 12 kanalna suva mikseta vo perfektna s...


150 €
или предлог цена
06 мај 09:31YAMAHA EMX 312sc 2x300w

Se prodava mixeta Yamaha emx312sc vo perfektna sostojba. Mixetata e ...


430 €
или предлог цена
03 мај 12:58Bell MDA 602 mikseta

Se prodava mikseta bell mda602 2x450w RMS Efeekt procesor so dva...


550 €
или предлог цена
03 мај 12:58YAMAHA MG8/2fx Mikseta

Se prodava Mixeta Yamaha MG8/2fx vo prfektna odlicna sostojba , jas s...


9.500 МКД
или предлог цена
03 мај 12:58Alesis Multimix 8 USB mikseta

Se prodava Alesis multimix mixeta bez adapter e mixetata. Mixetata i...


4.500 МКД
или предлог цена
03 мај 12:57Mikseta GEM General Music

Se prosava mixeta kako nova GEM general music kako nova , mixetata e ...


500 €
или предлог цена
03 мај 12:57Mackie 24.8

Profi mikseta solidna za studio I lajf


350 €
или предлог цена
03 мај 11:51Wharfedale Connect аудио Миксети

Wharfedale Connect-502 - 5000 den Wharfedale Con...


5.000 МКД
или предлог цена
02 мај 16:44Mikseta Mackie 24.4 so kofer i PB

Dobro socuvana mikseta Mackie 24.4.2 so kofer I razdelno pole (PatchB...


350 €
или предлог цена
02 мај 15:01MIKSETA YAMAHA MG124c

Prodavam Mikseta Yamaha MG124C. Miksetata e suva polovna vo izvonredn...


100 €
или предлог цена
02 мај 10:13Studiomaster C2S-4 4 Channel USB Compact Mixer

8 inputs 4 mic channels 2 stereo channels 2 band EQ USB record/pl...


7.700 МКД
или предлог цена
28 апр 17:35Studiomaster C2S-2 USB

6 inputs 2 mic channels 2 stereo channels 2 band EQ USB record/pl...


7.400 МКД
или предлог цена
28 апр 17:30Studiomaster VISION 1008 POWERED MIXER

2x500W 8 Channel Powered Mixer 8 channel – 10 input twin studio g...


48.800 МКД
или предлог цена
28 апр 17:15AUDIO / VIDEO PROCESOR VCR-3044

Audio / video mixer made in Germany


800 МКД
или предлог цена
27 апр 06:44Mikseta INKEL PC-1200A

Prodavam zacuvana mikseta INKEL PC-1200A 12 kanalna so pojacalo 2x25...


12.000 МКД
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Опрема за музички инструменти / Миксети

26 апр 23:28Soundcraft Spirit ES mikseta

Se peodava profesionalen model na soudcraft mixeta pogodna za nastani...


240 €
или предлог цена
26 апр 05:31Wharfedale Pro DM5.0S Super Cardioid Dynamic Microphone

VERSATILE DYNAMIC MICS Robust dynamic supercardioid microphones H...


2.150 МКД
или предлог цена
24 апр 15:01Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам