Подкатегорија:
                   
555 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Dynacord, Ev, Rcf, FBT, FX12.... POVOLNO

Prodavam zvuchnici po mnogu povolni ceni. *** IMAM I PRAVENI KUTII Z...


1 €
или предлог цена
06 апр 11:33Промовирано

Sateliti - zvucnici

ITNOO SE PRODAVA OZVUCHUVANJE


1 €
или предлог цена
19 мар 10:01Промовирано

Basovi dynacord f 8

Basovi dynacord f8 18 dva po 1000w


По Договор
или предлог цена
Денес 19:59FBT max6

Prodavam FBT max 6 dva po 700w


800 €
или предлог цена
Денес 19:03Звучници,озвучување

Ozvucuvanje,zvucnici profesionalni Озвучување,звучници Behringer,z...


900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
950 €
Денес 17:37RCF horni PEAVEY visokotonec bas basovi skretnici

PRVO PROCITAJ UBAVO ! PRVO PROCITAJ UBAVO ! SE E NOVO 1... 12...


330 €
или предлог цена
Денес 17:34Dynacord d12 skoro novi

Dynacord d12 vo top sostojba od instalacija .kako novi 8 parcinja.pre...


1.000 €
или предлог цена
Денес 17:11Rcf l18s801 par za fx20 dynacord forum electro voice

Top sostojba par 18ki rcf l18s801.


По Договор
или предлог цена
Денес 17:10Dynacord xa2 forum kutii

Komplet xa2 sistem kako nov.


По Договор
или предлог цена
Денес 17:10FBT max 6

Odlični zvučki


600 €
или предлог цена
Денес 15:12  НОВ ОГЛАС

Продавам комплети за озвучување

Продавам: Dynacord PowerMate 1 2 x 500W ДВА ЕФЕКТА Dynacord PSX850 ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 15:02PRODAVAM Drajveri B&C de 250

Prodavam Drajveri B&C de 250 cena 190evra za dvata


95 €
или предлог цена
Денес 14:55B&C PS100 700RMS (2комада)

Се продават два комада B&C PS100 8ohm (700w RMS) Басовите се во екст...


180 €
или предлог цена
Денес 12:00YAMAHA HS-5 Active Studio Monitor Speaker

NOV YAMAHA HS-5 Active Studio Monitor Speaker Imame crn i bel zvucni...


200 €
или предлог цена
Денес 11:39Basovi 18 ''"

basovi so gsp rms 300w


250 €
или предлог цена
Денес 10:16Fabricki originalni zv kutii

Biema 4 15ki i 2 dupli 18ki ne servisirani snazni za diskoteki


2.400 €
или предлог цена
Вчера 18:18JBL VRX

Prodavam skoro novo ozvucuvanje jbl vrx 4 sateliti i 4 basa pasivni. ...


5.500 €
или предлог цена
- 21 % Попуст
7.000 €
Вчера 16:09Prodava Eminence speakers bass 15 inch

Se Prodava dva Eminence zvucnici bass 15 inch po 500 w dobro socuvani...


470 €
или предлог цена
Вчера 13:14zvucnici BW -peavey 15", celestion 12" / mix.ROSS- usa

-"HARTKE"TrancientAttack-Transporter HS115BT 150w/8ohm bass box,...


1 €
или предлог цена
29 мај 22:36JBL M Series par zvucnici

Prodavam dve pasivni zvucnici od naj kvalitetnite na JBL M Series, zd...


550 €
или предлог цена
29 мај 21:55Se prodavaat sateliti i centar

Se prodavaat dva sateliti i centar VTREK vo odlicna sotojba premnogu ...


3.000 МКД
или предлог цена
29 мај 19:54Se prodava woofer pioneer 12"

Woofer pioneer 12" komplet so kutija fabricna wooferot e kako nov kor...


3.000 МКД
или предлог цена
29 мај 19:54KARAOKE ZVUCNIK NJOY 15-2U AntiX 15 inc EKSTRA MODEL

Караоке звучник NJOY15- 2U AntX Квалитетен караоке звучник RMS-100W ...


14.000 МКД
или предлог цена
29 мај 16:53Prodavam snagator 2 po 600w rms

Prodavam snagator vo ekstra sostojba pohoden sa sekakva namena prilic...


16.500 МКД
или предлог цена
28 мај 23:18NOVI ZVUCNICI - DYNACORD F-150

PRODAVAM 4-NOVI ZVUCNICI ZVUCNICITE SE KOPIJA NA F-150 SO KOMPONE...


1 €
или предлог цена
28 мај 23:15Digisynthetic DP3200 2 komada

Prodavam 2 pojacala digisynthetic vo odlicno stanje Skretnica Behri...


800 €
или предлог цена
28 мај 11:51B&C zvucnici, ozvucuvanje, audio, aktivni zvucnici

Poradi promena na sistemot gi prodavame slednive: 1. Active Subwoofer...


300 €
или предлог цена
27 мај 23:28B&C 10MD26-8 zvucnici drajveri

Se prodavaat 2 komada drajveri: B&C 10MD26-8 100€ Komad. Odlicna s...


100 €
или предлог цена
27 мај 23:28B&C 6PE13-8 zvucnici, drajveri

Se prodavaat 8 komada drajveri nekoristeni novi fabricki zapakuvani: ...


50 €
или предлог цена
27 мај 23:28Vufer i pojacalo

Kenwood e kupen od tehnomarket cisto nov ekstra cena za kesh moze i k...


1 €
или предлог цена
27 мај 22:58ZVUCNICI RAZNI EVTINI I KVALITETNI LD

PRODAVAM ZVUCNICI EI NIS DEMONTIRANI OD RADIA I TELEVIZORI . CE...


100 МКД
или предлог цена
27 мај 22:10Izdavam ragzlas

Рентам опрема dinakord За секаква намена Кафичи Ресторани Приват...


1 €
или предлог цена
27 мај 16:25Ozvucenje pojacalo subwoofer

Pojacalo magnat 1000w i subwoofer sony xplod 1200w-10ka so kabli-pino...


100 €
или предлог цена
27 мај 10:32Zvucnici 18" Fane Proffesional

Zvucnici 18" Fane Proffesional, 800W, 8 oma, upotrebuvani, ispravni


250 €
или предлог цена
26 мај 20:07Zvucnici Eminence Sigma Pro 18A

Zvucnici Eminence Sigma Pro 18A, 1500 W, 8 oma, upotrebuvani, ispravni


400 €
или предлог цена
26 мај 20:05Zvucnici 18" Eminence Kappa 18

Zvučnici Eminence Kappa 18", 800 W, 8 oma, koristeni, ispravni


350 €
или предлог цена
26 мај 20:03ZVUCNICI OBERTON 12ki

Oberton 12ki, dva po 300 vati RMS.NEPREMOTUVANI,ODLICNI.cena 370 eur....


370 €
или предлог цена
26 мај 18:14BASOVI RCF 18ki

Se prodavaat basovi RCF 18ki,model "PFR 180 SW" fabricki kutii,vo k...


1 €
или предлог цена
26 мај 18:14Dynacorr f 150

Dynacord f150


По Договор
или предлог цена
26 мај 11:56Izrabotka na kutii za zvucnici

Izrabotuvam sekakov vid na kutii za zvucnici i od poznatite marki rcf...


1 €
или предлог цена
25 мај 23:18Izrabotka na kuti z zvucnici

Izrabotuvam sekakov vid na kutii za zvucnici od razlicni vidovi iveri...


1 €
или предлог цена
25 мај 23:17PONUDETE PRAZNI PLASTICNI KUTI

PONUDETE PRAZNI PLASTICNI KUTI 12inch KUTIA 15inch KUTIA KONTAK...


2 €
или предлог цена
24 мај 16:31Страна 1 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам