Подкатегорија:
                   
423 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BUBA BUBICA MIKROFONI NOVI

MIRKOFONITE SE NOVI SO 3,5MM DZEK CENA POVOLNA


400 МКД
или предлог цена
Вчера 23:06AKG D190E

Ekstra povolno, nov AKG D190E komplet so kutija i kabel 5m. Dostav...


3.990 МКД
или предлог цена
Вчера 19:44Daljinsko Senhazer ew100 g2

Dalinsko Senhazer ew500 perfektno Sure slx 4 Akg pilot c544 slusal...


240 €
или предлог цена
Вчера 05:44Mikrofon Beyerdynamic Opus 39S

Se prodava mikrofon, malku vreme koristen, vo ispravna sostojba.


2.500 МКД
или предлог цена
03 авг 15:56Studiski mikrofon komplet so elementi

Studiski mikrofon so drzac, kvaliteten kabel, se strafi na masa so me...


2.200 МКД
или предлог цена
03 авг 10:34Pilotka mikrofon nov

Карактеристики на описот: Моќен и јасен звук во уникатен дизајн Кори...


По Договор
или предлог цена
03 авг 10:03Profesionalen Mikrofon - WEISRE SM-58 Vocal Microphone

Profesionalen mikrofon WEISRE SM 58, namenet za javni performansi , z...


2.800 МКД
или предлог цена
02 авг 19:04SHURE Glavcinja za mikrofon

Prodavam 3 Shure beta 58 glavcinja (kapsuli) za mikrofon odlicen kval...


500 МКД
или предлог цена
02 авг 12:12Shure sm58 Shure565sd

Se prodavat x4 parcinja shure sm58 i uste eden ostanat od modelot na...


100 €
или предлог цена
01 авг 11:48SHURE SM58 L4 made in USA

se prosava origininalen bezzicen mikrofon Shure Sm58 so L4 risiver ...


200 €
или предлог цена
01 авг 11:44Shure wh30

Shure wh30 zicena pilotka (mikrofon) -Znaete za sto se raboti, tie ...


11.000 МКД
или предлог цена
01 авг 11:43Shure beta 87

Se prosava mikrofon Shure beta 87 NOV. kupen od prodavnica od Frankf...


9.500 МКД
или предлог цена
01 авг 11:42Mikrofoni Novi 2 parcinja 4000 denari!!

Se prodavaat dva nekoristeni Mikrofoni novi sum gi dobil na poklon me...


1.600 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.000 МКД
01 авг 09:12Sennheiser ew135 g3

Prodavam socuvan profesionalen mikrofon sennheiser ew135 g3


250 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 €
31 јул 18:12Akg c420 kondenzatorski mikrofon

Prodavam Akg c420 kondenzatorski mikrofon.


3.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
4.000 МКД
31 јул 18:12STALAK ZA MIKROFON

Stalak za mikrofon potpolno nov pakovan bez držač cena 999den. držači...


999 МКД
или предлог цена
31 јул 11:15WIRELESS MIKROFON BEZICEN za Profesionalni nastapi

Prodavam bezicen profesionalen mikrofon marka profi technology Odl...


По Договор
или предлог цена
31 јул 10:18Pilotka Senheizer so AKG fantom

Prodavam pilotka Senheizer so AKG fantom, odlichen zvuk, ja prodavam ...


100 €
или предлог цена
30 јул 13:04SHURE Mikrofoni

Komplet shure mikrofoni


250 €
или предлог цена
30 јул 12:10Se prodava shure PGX 4

Se prodava shure PGX 4 so originalno kuferce i originalni kabli


7.990 МКД
или предлог цена
29 јул 12:40Mikrofon SONY ECMMS907 recording Microphone

Prodavam Sony ecmms907 Stereo od svajcarska e kupen pred edna godin...


50 €
или предлог цена
29 јул 12:37Daljinski mikrofon DUAL CHANNEL...

NOV PROFESIONALEN daljinski mikrofon dual channel(pilotka,bubica i mi...


130 €
или предлог цена
29 јул 12:15NOV daljinski mikrofon SHURE BETA58A

NOV PROFESIONALEN daljinski mikrofon BETA58A so freeboss resiver.Sist...


140 €
или предлог цена
29 јул 12:13Studiski mikrofon komplet so 7 elementi

NOVOGODISEN POPUST!!!!!!!!!!!!!!!!NOV voopsto nekoristen TOP studiski...


50 €
или предлог цена
29 јул 12:12Se prodava Resiver so dva transmitera komplet so pilotki

Se prodava resiver so dva transmitera i dve pilotki so dva nezavisni ...


6.000 МКД
или предлог цена
29 јул 11:33Se prodava

Se prodava ispraven AKG SR60 resiver zaedno so transmiter PT 100 ( po...


80 €
или предлог цена
29 јул 11:33Se prodava daljinsko , transmiter + resiver NUMARK

Se prodava daljinsko , transmiter + resiver ,,NUMARK,,


3.000 МКД
или предлог цена
29 јул 11:33Eftino samo baza AKG SR 40 S !!!!!!!

Prodavam samo baza AKG , SR 40 S , bez adapter , moze dogovor i adap...


1.500 МКД
или предлог цена
28 јул 22:04MIKROFON ZA ( KARAOKE BLUETOOTH ) nov model

Kontakt brojj 078678755 BLUETOOTH MIKROFON ZA KARAOKE -SLOT ZA USB...


По Договор
или предлог цена
28 јул 10:05Rode NT2000

Se prodava kondenzatorski mikrofon Rode NT2000


350 €
или предлог цена
27 јул 22:59Shure SM57

Se prodava mikrofon Shure SM57. Contoured frequency response for cle...


4.500 МКД
или предлог цена
26 јул 21:42Studiski mikrofon Se Electronics Se2200

Mikrofonot e nov koristen e samo 5 pati. https://www.youtube.com/...


13.000 МКД
или предлог цена
26 јул 21:40mikrofon Monacor DM-3000 dinamic studio,nov, vo kutija

mikrofon Monacor DM-3000 dinamic studio microfone,nov, vo kutija,orig...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
26 јул 21:18mikrofon sennheizer evolution E945.non made in germany

mikrofon sennheizer evolution E945.nov, made in germany,so tasnicka,i...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
26 јул 21:12WVNGR - Микрофон класичен

Микрофон за домашна употреба за почетници, класичен не користен како ...


1.000 МКД
или предлог цена
26 јул 20:17Letva za harmonika

Se prodava stopostotno ispravna i mnogu malku koristena letva za harm...


3.000 МКД
или предлог цена
26 јул 18:24Mikrofon bezicen BIEMA kako nov

Odlicen mikrofon


7.000 МКД
или предлог цена
26 јул 14:16WIRELESS SYSTEM MIPRO

Безжични системи, микрофони (бубици) MIPRO Три комплета.


300 €
или предлог цена
25 јул 10:35Mikrofon behringer B2 Pro

Komplet so stalka i drzac Napojuvanje za istiot Mnogu malku koris...


По Договор
или предлог цена
25 јул 07:07Vokalen Mikrofon WEISRE DM 608 - Microphone

Vokalen Dinamicen Mikrofon so odlicen kvalitet i performansi Proizvo...


1.500 МКД
или предлог цена
24 јул 23:12Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам