Подкатегорија:
                   
47 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava EH Deluxe Bass Big Muff Pi

Se prodava Electro Harmonix Deluxe Bass Big Muff Pi. Fuzz pedala za b...


6.400 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.500 МКД
Денес 18:08Led Par DMX 54 led

Led Par DMX 54 led RGB W . https://www.facebook.com/profile.php?id=1...


1.500 МКД
или предлог цена
18 сеп 21:40Stalci za mikrofoni Stalki сталки

Сталки за микрофони. Супер состојба. 2 комада. Со gooseneck оп...


3.000 МКД
или предлог цена
16 сеп 17:07Alesis Quadraverb - digitalen efect procesor

Prodavam Alesis Quadraverb - digitalen efect procesor


150 €
или предлог цена
09 сеп 20:03Nov nekoristen kabel Shure 5m xlr

Nov nekoristen kabel Shure 5 METRA DOLZINA


1.000 МКД
или предлог цена
08 сеп 06:48Studiski zvucnici Behringer B2031P

Se Prodava so pojacalo ili bez


15.500 МКД
или предлог цена
01 сеп 10:40Banana kabli novi

Prodavam novi visoko kvalitetni banana kabli. Dolzina 6m. 2komada ...


16 авг 18:29Boss mt-2

Boss mt-2


10 МКД
или предлог цена
11 авг 09:11Presonus Digimax LT 8Ch ADAT made in USA

Prodavam odlicno socuvan 8 channel ADAT interface.Perfekten za extens...


03 авг 03:45M Audio trigger

Funkcionalen, vo se ispraven, malku koristen


8.900 МКД
или предлог цена
01 јун 16:01Line 6 Toneport UX1

*bez zameni 44.1/48 kHz 16-/24-bit recording One 1/4-inch guitar ...


4.200 МКД
или предлог цена
16 мај 11:01DRZACI ZA MIKROFON ZA NA TAPANI

NOVI DRZACI ZA MIKROFON ZA NA TAPANI CENA ZA EDNO PARCE


600 МКД
или предлог цена
06 мај 10:02DRZAC ZA MOBILEN TELEFON ZA NA STALKA

NOVI DRZACI ZA MOBILNI TELEFONI ZA NA STALKA


600 €
или предлог цена
28 апр 21:03BOSS digital recorder MICRO BR...prodavam!

https://www.boss.info/global/products/micro_br/


100 €
или предлог цена
12 апр 19:10Продавам Fishman AFX Chorus

Chorus, za akusticna i elektricna gitara.


12.000 МКД
или предлог цена
12 фев 21:55Rockman sustainor(preamp)

Rockman sustainor e analogen gitarski processor.Gain,Noise gate,susta...


16 јан 07:46Boss BR-1600

Boss BR-1600 Digital recorder u odlicnom stanju, potpuno ispravan sa ...


250 €
или предлог цена
11 дек 14:24ДИСКО СКЕНЕРИ / DISCO SCANNERS

СКЕНЕРИ 2 x Dynamo by ACME 1 x The Winner Комплет исправни со нови...


03 ное 13:21Studiska oprema

Prodavam mnogu malku koristeni potocno vkluceni samo 2-3 pati studisk...


32.000 МКД
или предлог цена
20 окт 21:56Lexicon Alex Digital Effects Processor REVERB

Lexicon Alex Digital Effects Processor reverb effects odlicna sosto...


30 сеп 16:54Roland SDE-1000 DIGITAL DELAY RACK MOUNT

Roland SDE-1000 DIGITAL DELAY RACK MOUNT Odlicna sostojba rack mou...


30 сеп 16:47ANALOGNA PRO 40 KANALNA MIKSETA (MACKIE SR-40.8)

Miksetata e maksimalno socuvana i e rabotena isklucivo vo studio , po...


1 €
или предлог цена
26 сеп 14:04ДВА ШТИМЕРИ ЗА ГИТАРА

STAGG, Автоматски дигитален штимер за гитара и бас, сребрена металик ...


500 МКД
или предлог цена
08 сеп 18:09DOEPFER POCKET DIAL MIDI CONTROLLER

Prodavam DOEPFER POCKET DIAL MIDI CONTROLLER.Vo sosyojba ne različen ...


13.000 МКД
или предлог цена
01 сеп 10:34Audio tehnica m40x

Слушалките се скроз нови не користени ни 30 минути,доаѓаат со оригина...


5.000 МКД
или предлог цена
23 авг 14:11Stalki notarici profesionalni hevi duti

prodavam prfesionalni notarici - robusni so mat boja farbani, skrac p...


1.500 МКД
или предлог цена
19 мај 08:01M-AUDIO AIR 192|4

USB audio interface. За повеќе информации посетете го Skymusic Цен...


8.000 МКД
или предлог цена
23 мар 13:04ALESIS SRP100

STUDIO REFERENCE HEADPHONES. За повеќе информации посетете го Skym...


3.450 МКД
или предлог цена
20 фев 00:20M-AUDIO MIDISPORT 4X4

USB midi interface. Anniversary edition. За повеќе информации п...


5.900 МКД
или предлог цена
15 фев 08:49M-AUDIO AIR 192|8

Audio MIDI interface. За повеќе информации посетете го Skymusic Це...


13.600 МКД
или предлог цена
15 фев 07:06M-AUDIO AIR 192|14

USB audio interface. За повеќе информации посетете го Skymusic Цен...


19.800 МКД
или предлог цена
15 фев 07:04RME BABYFACE - ZVUCNA KARTA

Prodavam Zvcuna Karta - RME BABYFACE ITNO!!!


390 €
или предлог цена
28 јан 23:28Roland MC50

Legendarnio sequencer 16 kanalen zacuvan raboten samo vo studio.


18.000 МКД
или предлог цена
13 дек 21:03NOVI STUDISKI MONITORI KURZWEIL KS-40A

NOVI STUDISKI MONITORI KURZWEIL KS-40A


120 €
или предлог цена
29 ное 14:28STALACI ZA NOTNA KNIGA

NOVI STALACI ZA NOTNA KNIGA


1.200 МКД
или предлог цена
02 окт 19:05YAMAHA CH - 100 stereo chorus Japan

Prodavam Yamaha CH - 100 stereo chorus MIJ.


4.000 МКД
или предлог цена
01 окт 16:23KORG EC5 PEDALA NOV

Korg ec5 pedali nova nekoristena , nikogas ne e stapnata so kondura. ...


3.000 МКД
или предлог цена
23 мај 13:37Studiski akusticni apsorberi

Mnogu kvalitetni apsorberi za akusticki tretman vo studio, dimenzii 1...


1.800 €
или предлог цена
04 мај 08:03Prodavam procesor Yamaha EMP100

Yamaha EMP 100 multi effects processor. Superb unit in first rate co...


6.000 МКД
или предлог цена
03 дек 11:07Prodavam Behringer Edison EX-1

Stereo 3D Processor with Phase Correlation Meter EDISON EX1 The BEH...


6.000 МКД
или предлог цена
25 окт 14:02Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам