Подкатегорија:
                   
29 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SHURE Beta58a GLX-D

Kupen od Thomann.de Prv sopstvenik. Cena: 450 eur. Kontakt: 0705719...


450 €
или предлог цена
13 јун 04:49Промовирано

RAZGLAS 4X300W ZVUCNICI, POJACALO 2X300W,2 MIKSETI

Se prodavaat ZVUCNICI SOLTON 4x300w pojacalo AUDIO POLE climax 600...


800 €
или предлог цена
20 јун 10:04zvucnici

DVATA ZA 1300 EVRA VISOKO KVALITETNI ZVUCNICI OD SCHVEIZ KOJ IMA POTR...


1.300 €
или предлог цена
18 јун 20:25zvucnici

DVATA ZA 850 EWRA VISOKO KVALITETNI DONESENI OD SCHWEZ KOJ IMA POTRBA...


850 €
или предлог цена
18 јун 20:25zvucnici

DVATA ZA 450 EWRA DONESENI OD SCHWEIZ VISOKO KVALITETNI KOJ IMA POTRE...


450 €
или предлог цена
18 јун 20:24Бас RCF + сателит HK AUDIO ( По една кутија само)

Имам само еден бас и само еден сателит Звучниците се фабрички и НЕпр...


380 €
или предлог цена
10 јун 10:03Mikseta I mikrofoni

Se prodava mikseta I dva mikrofoni. Tel:075 362 583...


5.000 МКД
или предлог цена
03 јун 09:17Prodavam zvucki Mc Gee

Prodavam zvucki Mc Gee


5.500 МКД
или предлог цена
29 мај 10:31ELEKTROLITSKI KONDENZATORI ZA POJACALO

Elektrolitski kondenzatori 8 parcina po 10000uf/80/92v.komplet isprav...


2.000 МКД
или предлог цена
25 мај 04:483 kompleta bas binovi

2 kopleta 700w rmc 18 bnc i eden komplet EV. 077559844 - Goran


500 €
или предлог цена
18 ное 15:51Megafon - Razglas za Avtomobil, Kamion, Camec

🎙 Мегафон за Автомобил, Камион, Чамец. Се користи доколку има сообра...


999 МКД
или предлог цена
13 ное 11:38Dynacord F8 реплика

Звучни кутии DYNACORD F8 реплика со B&C звучник и скретница за сатели...


600 €
или предлог цена
21 сеп 05:54Korg volume pedal

Pedaloto e dobro bes problem. Korg.kvp.002 stereo pedal.


5.000 МКД
или предлог цена
15 сеп 15:16Electro Voice ETX activ

Electro voice ETX aktivni kutii portable concert serija so firfase d...


1 €
или предлог цена
14 авг 02:46MARTIN MACH AUDIO M182T

Се продаваат 4 дупли басови марка MARTIN MACH AUDIO M182T во одлична ...


800 €
или предлог цена
13 јул 13:00BAS BINOVI RCF 15 KI 2×500

prodavam bas binovi RCF 15 ki 2× 500 w vo odlicna sostojba .. konta...


1 €
или предлог цена
12 мај 18:18Behringer EuroLive s1800 S Subwoofer 700W

Se Prodava orginalni germanski bass binovi so snaga od 700W-par Ganc ...


300 €
или предлог цена
30 апр 04:15HK PR: 0 15 D

https://hkaudio.com/produkt/pro-15-d/ Prodavam skroz nov, nekorist...


36.000 МКД
или предлог цена
13 ное 23:29HK PR:O 15 D

https://hkaudio.com/produkt/pro-15-d/ Prodavam skroz nov, nekoris...


36.000 МКД
или предлог цена
13 ное 18:20Prodavam razglas komplet

Razglasot e postar model no vo dobra sostojba.


400 €
или предлог цена
27 мај 17:51НОВ РАЗГЛАС MARTIN AUDIO Комплетен професионален систем

НОВ РАЗГЛАСЕН СИСТЕМ - Се продава професионална опрема за озвучување ...


По Договор
или предлог цена
25 фев 16:21Се изнајмува одличен разглас

Се инзајмува одличен разглас за кафичи, кафани, приватни забави, свир...


25 €
или предлог цена
16 дек 00:58Prodavam BOSE Controler

Prodavam BOSE Controler so dva kanali,DAJTE PONUDA


1 €
или предлог цена
14 окт 09:22PRODAVAM RAZGLAS MONTARBO

Prodavam razglas Montarbo vo odlicna sostojba,kompletno ispravno,mozn...


2 МКД
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Опрема за музички инструменти / Разгласи

23 апр 12:02TOP TAN RAZGLASNA OPREMA ZA MNOGU EVTINA CENA UVERETE SE !!!

Zdravo, Se prodava mnogu oprema, ima i novi ipolovni raboti, no ...


15.000 €
или предлог цена
05 мар 02:00EV ZX4

VO ODLICNA SOSTOJBA


800 €
или предлог цена
27 окт 13:00RCF ART 725

ODLICNO SOCUVANI


1.400 €
или предлог цена
27 окт 13:00DYNACORD F150.F5.F8.F9

ODLICNO SOCUVANI


По Договор
или предлог цена
22 окт 13:15FBT HIMAXX 40

ODLICNO SOCUVANI


850 €
или предлог цена
22 окт 13:15EV ZX3-90

ODLICNO SOCUVANI


1.000 €
или предлог цена
22 окт 13:15Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам