Подкатегорија:
                   
32 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SVETLO LED SO EFEKTI

7 PARCINA SVETLO LED SO EFEKTI vo tri boi so vgraden mikrofon i podes...


02 јул 12:40Led Par Stage Light Najeftino !!

Novi led par DMX 36led stage ligt , svetlo za scena moze i samostojni...


1.200 МКД
или предлог цена
01 јул 13:30STROBOSKOP LED Trepkac za zabavi i muzicki nastapi

Led Room Strobe 12 LED Svetlo Trepkac Pogoden e za scenski nastapi, ...


999 МКД
или предлог цена
19 јун 12:23Dmx mixer mikseta

Dmx mikser novi. https://www.facebook.com/profile.php?id=10006350736...


60 €
или предлог цена
12 мај 11:26Nova Disko Topka

Nova disko topka donesena od Germanija mnogu kvalitetna standardna go...


4.500 МКД
или предлог цена
27 апр 19:04Acme MOVING HEAD SPOT

Prodavam 4 moving head spot od proizvoditel Acme.


1 €
или предлог цена
20 апр 10:04Led moving head Beam novi!

Led moving head nova kolicina Beam 6 x 15 bee eye Osram led. https:/...


210 €
или предлог цена
15 фев 07:40Led Par DMX 36 led, Najeftino !!

Novi Disko led par DMX 36led moze i samostojni aktivni na zvuk , efek...


1.100 МКД
или предлог цена
01 фев 10:08Music Bluetooth Bulb Muzicka-- LED --disko Sijalica

Лед сијалица во 16 бои + блутут звучник од 3W со прекрасен квалитет н...


По Договор
или предлог цена
13 јан 17:28LE39RGB

Light source: 9*3W UV or RGB LED Source lifetime: 50,000 hours Powe...


06 јан 08:52( -LED - REFLEKTOR-- TREPKAC )vo BOI ZA VO DISKO- KAFICI

VODOOTPOREN LASERSKI PROJEKTOR ZA OSVETLUVANJE I DEKORACIJA NA VASIOT...


По Договор
или предлог цена
02 јан 11:21100W Bubble Machine

Voltage: 110-220V 50/60Hz Power: 100W Lightsource: no Mode...


29 дек 09:1254*3W Par Light- 3-in-1

Light source: 54*3W LED(R12/G18/B18/W6) or RGB 3 in 1 Source lifeti...


29 дек 09:04RGBW 36x12w WASH moving head

RGBW 36x12w WASH moving head


29 дек 08:4936*1.5W LED Flat Par Light 3 in 1 (RGB)

36*1.5W LED Flat Par Light 3 in 1(RGB) Source lifetime: 50,000 hou...


29 дек 08:46Led strobe ,Лед блиц 25w

Prodavam led blicevi 25w rabotat na zvuk odlicni za barovi ,igroteki ...


600 МКД
или предлог цена
18 дек 13:59Digitech efekt za gitara

нов неупотребуван ...


6.000 МКД
или предлог цена
16 окт 17:40Osvetluvanje led reflektori mikseti i stativi

Се продава осветлување Лед рефлектори, миксети и стативи за рефлекто...


По Договор
или предлог цена
28 сеп 13:56ДИСКО СКЕНЕРИ / DISCO SCANNERS

СКЕНЕРИ 2 x Dynamo by ACME 1 x The Winner Комплет исправни со нови...


12 сеп 09:50Svetlosni efekti

Prodavam svetlosni efekti za kafici igroteki mini skener 1500 denari ...


2.000 МКД
или предлог цена
05 сеп 13:59osvetluvanje i ozvucuvanje

Parofesionalna i kompletna tehnicka podrska na site vidovi golemi i m...


29 јул 09:21Disko osvetluvanje NJD

Se prodava disko osvetluvanje NJD Electronics koe reagira na zvuk.


06 мај 07:41LIGHT SHOW

PARTISET SO TRI IZLEZI -ORIGINAL GERMANY


03 мар 21:25Line 6 Pocked POD

Line 6 pocked pod


13 мај 08:19muzicka oprema i osvetluvanje

oprema za osvetluvanje i ozvucuvanje,mikseti,stalki,kabli,reflektori,...


12 мај 23:34osvetluvane i efrkti

se prodava osvetluvanje reflektori dimeri mikseta dim masina i strobo...


12 мај 23:34PRODAVAM LASERI

PRODAVAM TRI LASERI SO RAZLICNI EFEKTI. IMAAT TRI REZIMI NA RABOTA: A...


1 €
или предлог цена
03 мај 13:32ПРОФЕСИОНАЛНО ОСВЕТЛУВАЊЕ

ОСВЕТЛУВАЊЕ - Се продава професионална опрема за осветлување во одлич...


По Договор
или предлог цена
25 фев 16:24Disko topki kugli led svetla rasveta vo zec

Site golemini na disko topki vo zec electronics vo star kapistec Od ...


1 €
или предлог цена
08 ное 00:17LED LIGHT RGB 3in1 54pcs 200W DMX

Emitting Color: Full Range Waterproof: Not Waterproof Life: 60000h ...


29 јун 21:42BRITEQ BT-250S Professional Moving Head

2 парчиња комплет со држачи. Цената е за парче! Како нови и без нит...


25 јун 14:39Dim masina

Dim masina


2.500 МКД
или предлог цена
24 ное 20:29Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам