Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
27 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Lance i Obetki novi kompleti nakit (Sterling Silver 925)

Нови кристални комплети: ланче и обетки. Материјал: 925 Sterling Sil...


499 МКД
или предлог цена
12 авг 18:53Se prodava nakit Swarovski

Ostanati modeli od zatvoren dukan za nakit.


1 МКД
или предлог цена
10 авг 23:05Привезоци за накит со сертификат

Ние веруваме дека убавите нешта ни доаѓаат во мали пакувања,затоа сак...


По Договор
или предлог цена
10 авг 16:12Pandora Алки

Ние веруваме дека убавите нешта ни доаѓаат во мали пакувања,затоа сак...


999 МКД
или предлог цена
10 авг 16:12Сребрени алки (925)

Се продаваат сребрени алки со жиг 925. Поседуваат сертификат за квал...


1.599 МКД
или предлог цена
10 авг 16:12SREBREN NAKIT

KOMPLETITE SE SREBRENI 925 OD KOLEKCIJATA NA SARA OF COPENHAGEN I U...


1.199 МКД
или предлог цена
09 авг 15:18Srebreno lance

Srebrenooo lance so kristali novo so garancijaaaa Kontakt 078 433 8...


1.200 МКД
или предлог цена
02 авг 22:05Bizuterija(obetki, Lancinja, prsteni, narukvici)

Se prodava bizuterija na golemo Nad 10 000 parcinja Lancinja, obetki,...


1 €
или предлог цена
02 авг 21:00Unikaten podarok so specialna kutija i ģerdan srebro s925

Unikaten podarok so specialna kutija i ģerdan srebro , kutijata e so ...


1.000 МКД
или предлог цена
01 авг 09:22Se prodava Pandora алка/Се продава Пандора алка

Se prodava nova nenosena Pandora belegzija so zatvorac vo forma na s...


12.000 МКД
или предлог цена
29 јул 13:39SREBREN NAKIT (KOMPLETI LANCE + OBETKI)

RAZUBAVETE GO VASETO TELO SO RACNO IZRABOTENIOT UNIKATEN SREBREN NAKI...


1.300 МКД
или предлог цена
03 јул 12:23SREBRENI BELEGZII P A N D O R A 925

SREBRENI BELEGZII P A N D O R A 925 OD KOLEKCIJATA NA SARA OF COPE...


1.199 МКД
или предлог цена
03 јул 12:23НАКИТ ОД ОРИГИНАЛЕН ПРВОКЛАСЕН РУСКИ КИЛИБАР

Килибарот е полускапоцен камен кој практично е природен аналгетик и д...


1 МКД
или предлог цена
28 јун 07:02Filigranski racno izraboten srebren nakit

НА ПОПУСТ!!!!!! Prodavam novi specijalno racno izraboteni filigransk...


1.300 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Накит / Женски Сребрен накит / Разно

08 мар 02:30EXTRA srebren srevrenii komplet kompleti lance i narakvica

Прекрасен сребрен сет од огрлица и нараквица со змиеста форма. Цена ...


750 МКД
или предлог цена
04 мар 21:50ELEGANTEN POSREBREN SET SO SRCINJA

Елегантен посребрен сет - белезица и ланче. Цена од 890,00 денари.


890 МКД
или предлог цена
21 фев 21:24srebren zenski kolan

Se prodava zenski srebren kolan racna izrabotka star povece od 110 go...


По Договор
или предлог цена
04 фев 20:49ODBERETE UNIKATEN SREBREN NAKIT

PRIMA DONNA silver &pearls od Ohrid Vi nudi prekrasen unikaten srebre...


10 МКД
или предлог цена
05 јан 22:36ODBERETE UNIKATEN SREBREN NAKIT

Pocituvani....odberete unikaten srebren nakit so garantiran kvalitet....


15 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Накит / Женски Сребрен накит / Разно

05 јан 22:35GUESS posrebren set lance i narakvica so privrzok srce

GUESS посребрено ланче со нараквица со приврзок срце со логото на фир...


890 МКД
или предлог цена
13 дек 00:46Prodavam zenski srebren komplet filigrani racna izrabotka, K

Prodavam zenski srebren komplet filigrani racna izrabotka, Kupen od r...


2.500 МКД
или предлог цена
05 ное 05:19Komplet ogrlicai so obetki od tibetsko srebro i kamcinja

Сето ланче со обетки изработен од ТИБЕТСКО СРЕБРО и тиркизни камчиња ...


490 МКД
или предлог цена
18 окт 11:00SREBRENO LANCE

INFORMACII NA TEL 070577553


8.000 МКД
или предлог цена
31 авг 11:48ЖЕНСКИ СРЕБРЕН ПРСТЕН S925

Викторијански женски сребрен прстен со ознака S925 .Големина на прсте...


750 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Накит / Женски Сребрен накит / Прстени

07 јул 17:35Srebreni privezoci

Se prodavaat srebreni privezoci (Tomas Sabo germanski) Info na...


1.111.111 МКД
или предлог цена
28 ное 18:15Nakit Swarovski, Calvin Klein

Prodavam malku koristen nakit Calvin Klein, Bvlgari i Swarovski kompl...


1 €
или предлог цена
09 јул 07:54Сребрен Медалјон со Хороскоски знак Стрелец

Сребрен Медалјон и ланче со Хороскоски знак Стрелец Никогаш не носен...


4.500 МКД
или предлог цена
29 мар 20:38Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам