Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
62 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam nova Guess Unisex narakvica

Prodavam nova ne nosena Guess narakvica moze da bide i maska i zenska...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:38Природни топази / Prirodni topazi

Природни топази - брилијантно обработени (брусени и полирани) благоро...


20 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
1.200 €
Карпош / Скопје

Накит / Останато / Разно

28 мај 12:59Природни небесно сини топази / Prirodni nebesno sini topazi

Природни благородни камења - небесно сини топази: Топаз 1 • бој...


100 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
6.000 €
Карпош / Скопје

Накит / Останато / Разно

28 мај 12:59Природен аметист 19,82 карати/ Priroden ametist 19,82 karati

Природен аметист - ексклузивен благороден камен од 19,82 карати • б...


100 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
6.000 €
Карпош / Скопје

Накит / Останато / Разно

28 мај 12:59Сет / Set SWAROVSKI

100% Оригинал перфект сочуван комплет сет Swarovski, со кристални лан...


9.990 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Накит / Останато / Разно

08 мај 14:24PRODAVAM SWAROVSKI LANCE KAKO NOVO

PRODAVAM SWAROVSKI LANCE, MNOGU MALCE NOSENO, BUKVALNO KAKO NOVO. KUP...


5.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Накит / Останато / Ланчиња

01 мај 13:25Uniseks prsten so oznaki na Versace zlatna boja

Унисекс прстен со ознаки на VERSACE, квалитетна изработка со 18к жиг,...


590 МКД
или предлог цена
13 апр 17:05Prodavam novi manzetni hugo boss

Prodavam novi manzetni hugo boss Tel:072270864


1.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Накит / Останато / Разно

06 апр 09:19кутии за накит

произведуваме кутии за накит во повеќе димензии и бои со ваше лого п...


22 МКД
или предлог цена
03 апр 12:37otkup na zlato srebro silver moneti nakit otkupuvame

otkup odkup na zlatno srebro srebreni i zlatni moneti nakit od cela M...


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Накит / Останато / Разно

02 апр 14:52KILIBAR

Zenski Gerdan od Baltichki KILIBAR tezina nad 20 grama Skoro NOV prek...


1.500 МКД
или предлог цена
30 мар 19:57Narakvica za uramnotezuvanje na 7 cakri so lava kamcinja

Нараквица која делува на урамнотежување на седумте чакри на телото. ...


290 МКД
или предлог цена
28 мар 21:12Луксузен накит изработен со скапоцени камења

КОНТАКТ ПРЕКУ ПОРАКА 1. FACEBOOK : ESTEA DIAMOND https://www.facebo...


1.000 МКД
или предлог цена
23 мар 17:48SWAROVSKI LANCE

Swarovski lance 076 706 213


6.500 МКД
или предлог цена
21 мар 09:58SWAROVSKI PRSTEN

Swarovski prsten 076 706 213


6.500 МКД
или предлог цена
21 мар 09:50Original naocari jaki brendovi

Naocari cena po dogovor


1 €
или предлог цена
13 мар 17:21Komplet alka i prste

Komplet, alka i prsten - 500 denari Za kupuvanje na site 12 kompleta...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Накит / Останато / Разно

19 фев 13:42KOZNI NARAKVICI - КОЖНА БРАЗЛЕТНА

Цена: 270 денари Достава: 100 денари до дома


270 МКД
или предлог цена
30 јан 19:05Quantum pendant ( ланче против зрачење )

Ланчето е направено од вулкански камен и нуди ефикасна заштита против...


400 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Накит / Останато / Ланчиња

23 јан 10:20BVLGARI prsten bela pozlata Swarovski cirkoni 3 reda

Прстен BVLGARI - првокласна реплика, позлатен со бело злато и со три ...


950 МКД
или предлог цена
08 јан 10:56UNIKATNO LANCE SO OBETKI

UNIKATNO LANCE ,RACNO IZRABOTENO SO PRIRODNI KAMCINJA-AHAT,KRISTALI I...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Накит / Останато / Ѓердани

31 дек 07:51Unikatno racno izraboteno lance so kristali i prir.kamenja

UNIKATNO racno izraboreno lance so prirodni kamenja i kristali.moze s...


700 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Накит / Останато / Огрлици

31 дек 07:51TURMALIN ТУРМАЛИН LANCE PRIVEZOK

TURMALIN ТУРМАЛИН LANCE PRIVEZOK Турмалин – ПОВРЗАН СО ОНИЕ РОДЕНИ ...


350 МКД
или предлог цена
28 дек 10:39Рубин кармин сребрен крст

Се продава сребрен крст yu квалитет од Рубин кармин. 5 50 грама. Нем...


400 МКД
или предлог цена
08 дек 15:23Prodavam

Prodavam narakvica marka DYRBERG/KERN srebrena i masivna cena 2500den...


3.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Накит / Останато / Разно

05 дек 06:24Kutii za nakit

Proizvodstvo na kutii za nakit moze da se pecatat so Vase logo prakam...


12 МКД
или предлог цена
02 дек 09:09Kupuvam zlatno lance I prsten

Kupuvam zlatno lance I prsten Ponudete na 075648321 Moze I na viber...


1.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Накит / Останато / Разно

18 ное 21:20CRNI SAFIRI

Crni Safiri na prodazba! Safirite se oval shape i golemina 1 kara...


20 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Накит / Останато / Разно

20 окт 15:08Ланче

Ново Модерно погодно за секој стил најниска цена


350 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Накит / Останато / Ланчиња

10 окт 15:15Otkupuvame Zlato/ Porta Vlae

Единствени во МК за ОТКУП на ЗЛАТО 💍 ВОЛТЕР A&Б Влае ‼️‼️ - Златар...


1.111 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Накит / Останато / Разно

10 окт 12:50Lance i Obetki novi kompleti nakit (Sterling Silver 925)

Нови кристални комплети, составени од ланче и обетки. Материјал: 925...


499 МКД
или предлог цена
24 сеп 11:35RACNO IZRABOTEN NAKIT_UNIKATI

RACNO IZRABOTEN NAKIT


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Накит / Останато / Разно

21 сеп 19:59GUESS narakvica saat so cirkoni

Саат белезица GUESS во сребрена боја со циркони. Цена 950,00 денари.


950 МКД
или предлог цена
24 авг 08:37Lance ogrlica so privrzok so logoto na versace zlatna boja

VERSACE реплика огрлица во златна боја. Должина на огрлицата 78cm. ...


750 МКД
или предлог цена
16 јул 09:07BVLGARI PRSTEN CIRKONI 2 REDA zlatna i srebrena boja

Прстен BVLGARI, реплика втора класа, во сребрена боја, со два реда ци...


590 МКД
или предлог цена
28 јун 09:42Prsteni so skapoceni kamenja

se prodavat prsteni so skapoceni kamenja od site vidovi Rubini plav ...


1 €
или предлог цена
23 јун 16:34Natural BLUE SAFİR

Se prodava BLUE SAFİR 2.12CT Neka se javat samo zainteresirani za ku...


1 €
или предлог цена
11 јун 20:44Natural Red RUBİN

Se prodava Rubin 1.3CT neka se javat samo zainteresirani za kupuvanj...


1 €
или предлог цена
11 јун 20:07BLUE TOPAZ

Se prodava Natural BLUE TOPAZ 6.80 CTS Oval neka se javat samo zain...


1 €
или предлог цена
11 јун 18:41Продавам ланче и обетки

Рачна изработка преубави


800 МКД
или предлог цена
06 јун 16:25Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам