Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
11 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Lance ogrlica so privrzok so logoto na versace zlatna boja

VERSACE реплика огрлица во златна боја. Должина на огрлицата 78cm. ...


750 МКД
или предлог цена
16 јул 09:07PRODAVAM SWAROVSKI LANCE KAKO NOVO

PRODAVAM SWAROVSKI LANCE, MNOGU MALCE NOSENO, BUKVALNO KAKO NOVO. KUP...


5.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Накит / Останато / Ланчиња

02 јун 18:17Versace set privrzok i obetki gratis lance

VERSACE сет - реплика, приврзок и пар обетки во златна боја со гратис...


550 МКД
или предлог цена
12 дек 23:46Set privrzok so obetki so cirkoni, gratis lance

Сет приврзок и обетки во стилот од африканските невести, во златна бо...


450 МКД
или предлог цена
05 дек 12:00Quantum pendant ( ланче против зрачење )

Ланчето е направено од вулкански камен и нуди ефикасна заштита против...


400 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Накит / Останато / Ланчиња

02 дек 12:06ланче-рачна изработка

со епоксидна смола


450 МКД
или предлог цена
29 авг 00:02Ланчиња со природни цветови и епоксидна смола

рачна изработка


400 МКД
или предлог цена
29 авг 00:02Рачно изработен накит

Изработка од епоксидна смола


400 МКД
или предлог цена
29 авг 00:01FABOS ланче обетки

Ланчето е ново, не е воопшто користено, (подарок - не ми се допадна).


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Накит / Останато / Ланчиња

29 јул 21:15kutii

proizvodstvo na kutii za nakit so vase logo kutija za LANCINJA , BEL...


26 МКД
или предлог цена
20 мар 09:41Lance Swarofski

se prodava novo lance Swarovski kupeno 5400 den za mnogu povolna cena...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Накит / Останато / Ланчиња

12 јул 12:47Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам