Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
230 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Relaksator Joie SANSA 2 in 1

Prodavam relaksator , malku koristen , garancija ima do septemvri 202...


10.000 МКД
или предлог цена
13 мај 11:22



Промовирано

Детско бустер седиште CAM

Продавам детско бустер седиште CAM, за во автомобил, декларирано за в...


800 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
900 МКД
Денес 19:15



Продавам седиште за во кола

Продавам седиште за во кола од 0-20 месеци, сочувано, едноставно и пр...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00



Socuvano dedsko sediste

Prodavam sediste za vo kola malku koristeno tel 076 530 095


1.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.800 МКД
Вчера 22:29



Детско седиште за во кола

Сочувано, две деца пораснати во него, безбедно и евтино.... 070 24 5...


2.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бебешка опрема / Седишта за кола

Вчера 19:12



Sediste za vo kola, kako novo

3 nivoa na podesuvanje ,od 0 do 25 kg


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бебешка опрема / Седишта за кола

Вчера 18:07



TRANSPORTER CHIPOLINO

Prodavam transporter Chipolino vo odlicna sostojba Tel.076 202031


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:15



mn socuvan transporter

prodavam mnogu socuvani 2 transportera od 0 do 13 kg mn kvalitetni i ...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 08:17



Sediste za kola Lorelli

Продавам зачувано детско седиште за во кола Lorelli, од 9 до 18 кг.


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Бебешка опрема / Седишта за кола

Вчера 00:27



Sediste za vo avtomobili

Se prodava mnogu malku koristeno detsko sediste za vo avtomobil. So ...


2.900 МКД
или предлог цена
23 мај 14:09



Детско седиште за кола CHICCO

Се продава Chicco седиште за во кола.Може да се користи за деца од 0-...


3.000 МКД
или предлог цена
23 мај 10:08



Graco stolce

Odlicni stolcinja za deca... Edno rozevo, edno plavo... Koristeni, do...


1.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бебешка опрема / Седишта за кола

23 мај 09:33



Sediste za vo kola

Se prodava sediste za vo kola, vo odlicna sostojba. Cenata ne e fiks...


1.900 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бебешка опрема / Седишта за кола

22 мај 16:57



GRACO 0+ транспортер и седиште за во кола

GRACO 0+ транспортер кој може да се користи и како седиште за во кола...


2.000 МКД
или предлог цена
21 мај 17:51



Transporter

Se prodava transporter vo funkcionalna sostojba


700 МКД
или предлог цена
20 мај 21:10



Транспортер Maxi Cosi - Pebble

Се продава транспортер Maxi Cosi - Pebble добро сочуван. Телефон з...


60 €
или предлог цена
20 мај 21:10



EFTINO SEDISTE ZA VO KOLA

Prodavam sediste za vo kola za dete,koe moze da se koristi i kako tra...


800 МКД
или предлог цена
20 мај 12:31



Prodavam Detsko Sediste

Prodavam fotelja za bebe-do pogolema vozrast ispravna socuvana 35€


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Бебешка опрема / Седишта за кола

20 мај 11:40



Se prodava detsko sediste

Se prodava detsko sediste za deca od 2 do 4 god. Staro 5 god. i e odl...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.500 МКД
18 мај 16:10



Chicco Detsko sediste i transporter za vo kola (2 do 13.5kg)

Se prodava Chicco KeyFit30 Detsko sediste i transporter za vo kola za...


3.000 МКД
или предлог цена
18 мај 14:52



JOIE transporter za vo kola

Se prodava skoro nov transporter Joie kupen od enci menci. Proizvodo...


1.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Бебешка опрема / Седишта за кола

18 мај 14:52



socuvani sedista za kola za bliznaci

prodavam dve sedista za kola chipolino pozelno za bliznaci a moze i p...


1.500 МКД
или предлог цена
18 мај 08:33



Sediste za kola za deca

Prodavam super sediste za deca za vo kola so predna rampa za dodatna ...


4.500 МКД
или предлог цена
18 мај 04:41



Romer Detsko Sediste za Avtomobil

Prodavam detsko sediste Romer maksimalno socuvano. Kontakt mobilen i ...


1.899 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бебешка опрема / Седишта за кола

17 мај 22:32



Detsko Sediste

Se prodava detsko sediste za vo kola do 18kg, vo super sostojba, kako...


2.000 МКД
или предлог цена
17 мај 19:03



KIDDO GTS Sediste za deca

Se prodava mnogu malku koristeno sediste za deca. Pred nekolku meseci...


120 €
или предлог цена
16 мај 15:13



Prodavam detsko sediste

Prodavam upotrebuvano detsko sediste za vo kola a istoto moze da se k...


700 МКД
или предлог цена
16 мај 13:30



Prodavam Bebesko Stolce

Prodavam Bebesko Stolce


1.000 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Бебешка опрема / Седишта за кола

16 мај 12:40



Sedishte za kola

Detsko sedishte za vo kola upotrebeno nekolku pati se prodava celosn...


1.000 МКД
или предлог цена
14 мај 20:48



Sediste Foppapedretti

Se prodava detsko sediste Foppapedretti od 9-36 kgr, isofix, malku ko...


4.500 €
или предлог цена
13 мај 23:32



Детско седиште

Зачувано, без оштетувања.


2.000 МКД
или предлог цена
13 мај 21:12



Transporter

Transporter i sedishte za vo kola Maxi cosi od 0 do 13 kg , od ragjan...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бебешка опрема / Седишта за кола

13 мај 11:02



Transporter i nosilka za bebe

Se prodava nosilka i transporter za bebe,odlicno socuvani... Za bepce...


1.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Бебешка опрема / Седишта за кола

12 мај 00:27



Седиште за во кола

Се продава малку користено седиште за во кола, група 1/2/3 (9 месеци ...


6.000 МКД
или предлог цена
11 мај 08:13



Romer Detsko Sediste Avtomobil

Prodavam detsko sediste Romer vo prekrasna sostojba. Kontakt mobilen ...


1.899 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бебешка опрема / Седишта за кола

09 мај 13:28



Se prodaba transporter Chicco

Se prodava transporter Chicco.Mnogu malku koristen


1.500 МКД
или предлог цена
09 мај 04:09



Transporter za bebe...

Se prodava transporeter za bebe MAXI BEBE .. Mnogu malku koristeno s...


1.000 МКД
или предлог цена
08 мај 22:06



Sedista za kola i transporteri

Cangaroo,Chipolino,Chicco,Free-On detski sedista za kola i transporte...


10 МКД
или предлог цена
08 мај 21:06



Prodavam Chicco detsko sedishte

Prodavam odlicno sochuvano Chicco detsko sedishte za vo kola.


2.500 МКД
или предлог цена
07 мај 20:38



Detsko sediste za vo kola

Se prodava detsko sediste za vo kola vo odlicna sostojba


2.500 МКД
или предлог цена
06 мај 00:38



Sediste za vo kola Bertoni

Sediste za vo kola Bertoni. Ne prajkam po kargo !


1.100 МКД
или предлог цена
05 мај 14:57



Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам