Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
91 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Медицински кревет со медицински душек

Се продава медицински кревет комплет со медицински душек. Наменет е з...


14.000 МКД
или предлог цена
Вчера 06:52Boca za kislorod

Prodavam


1 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
100 €
Ѓорче Петров / Скопје

Медицински материјали / Останато

29 јан 16:59Prodavam antidekubiten dusek

Dusekot e so branovi;so kompresor za duvanje,neupotreben,nov


6.000 МКД
или предлог цена
29 јан 13:52SE PRODAVAT TOPLOMERI

Seprodavat Toplomeri novi odlicni za merenje na telesna temperatura c...


1.000 МКД
или предлог цена
29 јан 09:17Prodavam lumbalno pernice vozacko sediste

Prodavam novo lumbalno pernice za vozacko sediste, lesno se postavuva...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

28 јан 17:49APARAT ZA DISENJE PHILIPS

Masina za vestacko disenje (domasen ventilator) so site opcii za potp...


3.250 €
или предлог цена
28 јан 12:46Адаптер за WC шоља / Adapter za WC sholja

Продавам многу малку користен адаптер. Адаптерот е дезинфициран.


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

28 јан 06:47BRAKO Bolnicki Ormar i kolicka

Se prodavaat bolnicki ormar i bolnicka masicka. Pogodni za sekakov v...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Медицински материјали / Останато

24 јан 01:15Lek za Hemoroidi лек за хемороиди

Prodavam odlicen lek 100 % izlekuvanje za vasite hemoroidi . Lekot ...


500 МКД
или предлог цена
23 јан 18:00Aparat za KP,Laringoskop,Oftalmoskop,Otoskop i dr.

Prodavam skoro novi: Fiksen aparat za KP 90 Evra, Laringoskop 180 Evr...


1 €
или предлог цена
12 јан 22:14Се продава апарат за интерферентни струи.

Апарат е исправен и се користи за електротерапија. Тел.071 349-130 Не...


1.997 МКД
или предлог цена
12 јан 19:16Се продава електростимулатор за електротерапија-TENS.

Апаратот е исправен и има осум излези. Тел.071 349-130 Ненад.


2.000 МКД
или предлог цена
12 јан 19:14Се продаваат апарат за пасивна гимнастика BODYSTAR.

Апарат е во исправна состојба и се користи во студија за козметика и ...


2.000 МКД
или предлог цена
12 јан 16:41Dusek za dekubitis

Se prodava dusek za dekubitis so kompresor, kupen od medikus Dusekot...


3.000 МКД
или предлог цена
10 јан 19:53KOSMODISK

KOSMODISK SOCUVAN


11 МКД
или предлог цена
07 јан 20:50Oximetar Pulsni - merac na SATURACIJA-zasitenost so KISLOROD

Pulsne Oximeter ja meri SATURACIJATA, t.e. zasitenosta so KISLOROD. ...


299 МКД
или предлог цена
03 јан 09:18MEDICINSKI KREVETI

Se prodavaat medicinski kreveti podesuvanje elektricno i mehanicki.


По Договор
или предлог цена
02 јан 23:01Nova Dubalka,Paterici,Bastun,Corapi od Germanija

Многу малку користени (како нови) донесени од Германија: 1. Одалка-Д...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

01 јан 21:44Ginekolosko eho-Гинеколошко ехо

Se prodava eho SONOACEX8,ispravno,servisirano i funkcionalno.Se rabot...


3.100 €
или предлог цена
30 дек 11:14Pedijatriska digitalna vaga za bebinja, (вага ваги )

Se prodava vaga za bebinja do 15 kg. Moze da se bazdari, nikogas ne e...


150 €
или предлог цена
25 дек 18:12ИЗНАЈМУВАМ АПАРАТ ЗА КИСЛОРОД (ОКСИГЕНАТОР)

Изнајмувам апарат за кислородна подршка (оксигенатор) Iznajmuvam apar...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Медицински материјали / Останато

17 дек 10:10Se prodava medicinski krevet

Se prodava poloven medicinski(bolnicki) krevet vo celosno ispravna so...


2.000 €
или предлог цена
17 дек 00:30Tri vakcini za prevencija na tumor vo besika

Prodavam tri vakcini za prevencija na tumor na besika, kupeni vo Grci...


150 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
200 €
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

12 дек 16:54Apart za plastichna hirurgija -ConMed Hyfrecator 2000

Aparatot e vo odlichna sostojba


650 €
или предлог цена
02 дек 15:36Boca za medicinski kislorod 10 L. polna

Boca za medicinski kislorod 10 L. polna, Atestirana, vnesena vo siste...


300 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Медицински материјали / Останато

30 ное 13:23elek za steganje na gradna koska pri operacija na srce

prodavam elek za postoperativno oporavuvanje pri operacija na srce ku...


6.000 МКД
или предлог цена
29 ное 13:09LAMBA ZA SINUSI

NOVA LAMBA ZA SINUSI I GRB ZA SITE ONIE KOI IMAAT PROBLEM SO SINUSI


1.500 МКД
или предлог цена
27 ное 10:32дубак - одалка

прод. одалка - дубак TOPRO TROLA донесени од Норвешка со тркалца, коч...


1 €
или предлог цена
19 ное 08:41Magnetna silikonska stipka protiv rcenje штипка против рчење

Избегнете го рчењето, рабудете се наспани и оставете ги и другите да ...


350 МКД
или предлог цена
12 ное 10:39stetoskop littmann NOV

*prodavam novi stetoskopi • littmann clasic III -170 evra Zavisno ...


По Договор
или предлог цена
09 ное 10:25Кислороден концентратор

Се продава кислороден концентратор Irene.


29.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

08 ное 18:05Pomagalo protiv bolki vo grbot i polovinata - Kosmodisk

Помагало со кое ќе се ослободите од болките во рбетот и половината. ...


550 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

04 ное 10:57Masa za masaza

Se prodava 2m dolga se podesuva po visina voopsto ne koristena za s...


9.500 МКД
или предлог цена
30 окт 10:22BOCI ZA KISLIROD 200 BARA

Poveke parcinja Novo


29 €
или предлог цена
21 окт 17:28Prodavam inhalator HappyNeb

Prodavam Happy Neb inhalator malku koristen. Pogoden za deca i vozras...


1 МКД
или предлог цена
26 сеп 15:06TENS Masazer, Fizikalna, so frekvencija so niska struja

TENS Masazer za nervi i muskuli so terapija so struja so niska frekve...


1.399 МКД
или предлог цена
14 сеп 12:12Душек против декубитус - Антидекубитален душек

Продавам пневматски душек со пумпа кој е лесен за одржување.


4.500 €
или предлог цена
26 авг 11:53Tens aparat nov

Tens aparat nov super


70 €
или предлог цена
21 авг 19:11Sterilizator za instrumenti i krpi

Malku koristen Sterilizator Telefon za kontakt 077523911


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Медицински материјали / Останато

15 авг 15:28prodavam pomagala za dvizenje i bastumi

prodavam novi bastumi i 2 podlaktni paterici , edna 400 den kontakt a...


400 МКД
или предлог цена
21 јул 12:04Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам