Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
91 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Адаптер за WC шоља / Adapter za WC sholja

Продавам многу малку користен адаптер. Адаптерот е дезинфициран.


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

Денес 07:25ИЗНАЈМУВАМ АПАРАТ ЗА КИСЛОРОД (ОКСИГЕНАТОР)

Изнајмувам апарат за кислородна подршка (оксигенатор) Iznajmuvam apar...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Медицински материјали / Останато

Вчера 14:03APARAT ZA DISENJE PHILIPS

Masina za vestacko disenje (domasen ventilator) so site opcii za potp...


3.250 €
или предлог цена
Вчера 09:29Prodavam inhalator HappyNeb

Prodavam Happy Neb inhalator malku koristen. Pogoden za deca i vozras...


1 МКД
или предлог цена
26 сеп 15:06KOSMODISK

KOSMODISK SOCUVAN


11 МКД
или предлог цена
24 сеп 15:31Peleni za vozrasni

Se prodavaat peleni za vozrasni. Pine. Po 90 vo paket. Cena po dogovor


8 МКД
или предлог цена
22 сеп 10:32Lek za Hemoroidi лек за хемороиди

Prodavam odlicen lek 100 % izlekuvanje za vasite hemoroidi . Lekot ...


1.500 МКД
или предлог цена
19 сеп 21:46MEDICINSKI KREVETI

Se prodavaat medicinski kreveti podesuvanje elektricno i mehanicki.


По Договор
или предлог цена
18 сеп 13:00TENS Masazer, Fizikalna, so frekvencija so niska struja

TENS Masazer za nervi i muskuli so terapija so struja so niska frekve...


999 МКД
или предлог цена
14 сеп 12:12Masa za masaza

Se prodava 2m dolga se podesuva po visina voopsto ne koristena za s...


9.500 МКД
или предлог цена
12 сеп 20:51Ортопедско помагало

Се продава количка-помагало за движење. Контакт Кристина 079281892


20 €
или предлог цена
12 сеп 19:27Pomagalo protiv bolki vo grbot i polovinata - Kosmodisk

Помагало со кое ќе се ослободите од болките во рбетот и половината. ...


550 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

02 сеп 10:45Nova Dubalka,Paterici,Bastun,Corapi od Germanija

Многу малку користени (како нови) донесени од Германија: 1. Одалка-Д...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

01 сеп 09:51Душек против декубитус - Антидекубитален душек

Продавам пневматски душек со пумпа кој е лесен за одржување.


4.500 €
или предлог цена
26 авг 11:53Tens aparat nov

Tens aparat nov super


70 €
или предлог цена
21 авг 19:11Aparat za kislotod

Se prodava aparat za kislorod.Koristen i vo odlicna sostojba.


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Медицински материјали / Останато

18 авг 21:19Oximetar Pulsni - merac na SATURACIJA-zasitenost so KISLOROD

Pulsne Oximeter ja meri SATURACIJATA, t.e. zasitenosta so KISLOROD. ...


299 МКД
или предлог цена
18 авг 18:09Puls Oksimetar za merenje na saturacija na kislorod vo krvta

Aparat za merenje na Pulsot i na Kislorod vo krvta.. Ednostavno se s...


400 МКД
или предлог цена
15 авг 18:17Sterilizator za instrumenti i krpi

Malku koristen Sterilizator Telefon za kontakt 077523911


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Медицински материјали / Останато

15 авг 15:28КИСЛОРОДЕН КОНЦЕНТРАТОР

Се продава кислороден концентратор скоро нов. Користен многу краток ...


390 €
или предлог цена
13 авг 11:29stetoskop littmann NOV

*prodavam novi stetoskopi • littmann clasic III -170 evra Zavisno ...


По Договор
или предлог цена
12 авг 11:30Se prodavaat apcinja Vitaceptin

Se prodavaat apcinja Vitaceptin Novi kupeni od Zegin ostanati uste 7...


3.000 МКД
или предлог цена
10 авг 07:54дубак - одалка

прод. одалка - дубак TOPRO TROLA донесени од Норвешка со тркалца, коч...


1 €
или предлог цена
01 авг 19:30Се продаваат два стерилизатори

Стерилизатори се користени, очувани и во исправна состојба. Цена е по...


1.000 МКД
или предлог цена
01 авг 18:10Нов ОКСИМЕТАР за контрола на сатурација

Апарат за мерење кислород во крв, посебно корисен е за асматичари, а ...


500 МКД
или предлог цена
24 јул 18:49prodavam pomagala za dvizenje i bastumi

prodavam novi bastumi i 2 podlaktni paterici , edna 400 den kontakt a...


400 МКД
или предлог цена
21 јул 12:04Apart za plastichna hirurgija -ConMed Hyfrecator 2000

Aparatot e vo odlichna sostojba


650 €
или предлог цена
13 јул 08:49Svajcarski elektronski Bolnicki krevet

Se prodava bolnicki krevet-Svajcarski, vo odlicna sostojba, celosno a...


1 €
или предлог цена
07 јул 11:16Stegaci za koleno

Mnogu malku koristeni.Golemina 3XL. Cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
02 јул 18:29Kolor Printanje na Medical Inkjet Film X-ray Rendgen EHO

Prodavam Medical Inkjet Film na koj sto mozete da Printate vo Kolor i...


По Договор
или предлог цена
29 јун 11:58Aparat za KP,Laringoskop,Oftalmoskop,Otoskop i dr.

Prodavam skoro novi: Fiksen aparat za KP 90 Evra, Laringoskop 180 Evr...


1 €
или предлог цена
23 јун 22:03Sterilizator za sekakov vid na instrumenti

High Temperature sterilization 28*22*25cm 6kg Included: custom cle...


370 €
или предлог цена
22 јун 00:47Cardioline AR1200adv Interpretive ECG machine

Cardioline AR1200adv Interpretive ECG machine machines. 800-507-8244...


600 €
или предлог цена
12 јун 14:04OKSIMETAR oksimeter so rotiracki ekran i meni za podesuvanje

Pulse oximeter пулс оксиметар за брза проверка и мерење на ниво на са...


450 МКД
или предлог цена
06 јун 15:12POMAGALO ZA POVREDENA RAKA

POMAGALO ZA POVREDENA RAKA


11 МКД
или предлог цена
29 мај 14:17Medicinaki УВ стерилизатор / UV sterilizator

Medicinaki УВ стерилизатор / UV sterilizator Kontakt na Viber 071...


200 €
или предлог цена
Врапчиште / Гостивар

Медицински материјали / Останато

28 мај 10:47Pulse Oximeter puls oksimetar so rotiracki prikaz na displej

Pulse oximeter пулс оксиметар за брза проверка и мерење на ниво на са...


440 МКД
или предлог цена
23 мај 20:36Prodavam antidekubiten dusek

Dusekot e so branovi;so kompresor za duvanje,neupotreben,nov


6.000 МКД
или предлог цена
11 мај 11:27Душек За Неподвижни ( НОВ !!! )

Продавам Душек за неподвижни луѓе НОВ Неупотребен + Пумпа (Anti Dec...


По Договор
или предлог цена
18 апр 02:00Se prodava medicinski krevet

Se prodava poloven medicinski(bolnicki) krevet vo celosno ispravna so...


2.000 €
или предлог цена
31 мар 22:16Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам