Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
9 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продавам ортопедска чизма

Продавам малку користена ортопедска чизма.Големина L


1.000 МКД
или предлог цена
01 фев 11:40Stegac za koleno

Novo


11.111 МКД
или предлог цена
26 јан 12:55Ortoza za koleno

Prodavam ortoza za koleno, koristena samo 2 nedeli. Kompletno nova i ...


3.000 МКД
или предлог цена
02 јан 13:27Имобилизатор за колено

Продавам 5 дена користен имобилизатор за повредено колено. Купен е по...


3.500 МКД
или предлог цена
04 дек 18:28ORTOPEDSKA CIZMA POMAGALO

ORTOPEDSKA CIZMA POMAGALO SLUZI KAKO GIPS ILI UCVRSTUVANJE NA NOGATA ...


11 МКД
или предлог цена
29 мај 14:15ORTOZA - IMobilizator ZA KOLENO

Se prodava kvaliteten skoro nov germanski Imobilizator ortoza za kol...


2.000 МКД
или предлог цена
19 фев 17:50Ortoza Proteza za koleno

Продавам ортоза/протеза за колено. За скинати лигаменти, стабилизациј...


11 ное 11:24Fiksator za skrsenica na desna nadlaktica

Povici od 10:00 - 20:00 Fiksatorot e mnogu malku koristen, odgovara ...


50 €
или предлог цена
05 окт 11:53Nova nekoristena proteza za rbet Терапевтска протеза за рбет

Prodavam, nova, nekoristena terapevtska proteza za relaksacija i kore...


5.000 МКД
или предлог цена
02 окт 13:14Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам