Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
16 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NOV GERMANSKI MULTI DIGITALEN LASERSKI TERMOMETAR TOPLOMER

070/606-966 NOV GERMANSKI MULTIFUNKCIONALEN DIGITALEN LASERSKI TERMO...


999 МКД
или предлог цена
Вчера 11:11TERMOMETAR DIGITALEN TEMPERATURA DO 100 ST. UVO DECA proveri

PERFEKTNO SOCUVAN MICROLIFE IR 120 MERI OD 0 DO 100 STEPENI VO FAB...


20 €
или предлог цена
25 сеп 09:52Infrared Bezkontakten temometar toplometar termomer toplomer

Нови безконтактни термометри за мерење на телесна температура и за ме...


599 МКД
или предлог цена
14 сеп 11:58Telesen IR termometar

Se prodava temometar za telesno merenje na temperatura i na povrsina ...


1.100 МКД
или предлог цена
07 авг 07:56BEZKONTAKTEN DIGITALEN TOPLOMER/TERMOMETAR

Безконтактен дигитален инфраред топломер за мерење телесна температур...


799 МКД
или предлог цена
30 јул 08:20BEZKONTAKTEN DIGITALEN TOPLOMER/TERMOMETAR

Безконтактен дигитален инфраред топломер за мерење телесна температур...


799 МКД
или предлог цена
03 јун 11:56BEZKONTAKTEN DIGITALEN TOPLOMER/TERMOMETAR

Безконтактен дигитален инфраред топломер за мерење телесна температур...


799 МКД
или предлог цена
03 јун 11:56DIGITALEN TERMOMETAR/ДИГИТАЛЕН ТЕРМОМЕТАР

Дигитални инфраред термометри: -мери температура за 1 секунда -висок...


400 МКД
или предлог цена
06 апр 07:33DIGITALEN TOPLOMER / TERMOMETAR

Дигитален топломер за мерење телесна температура + батерија - едно...


350 МКД
или предлог цена
28 фев 12:43TOPLOMERI ZA EU PAZAR SUPER KVALITET!

Porvereno extra kvalitet za evropski pazar


24 фев 12:39DIGTIALEN TOMPLOMER MERI ZA 1 SEKUNDA

Odlichen i proveren kvalitet promotivno za 900 denara + dostava ZA P...


24 фев 12:21Digitalen toplomer termometar bezkontakten

Prodavam novi digitalni bezkontaktni toplomeri termometri


800 МКД
или предлог цена
08 фев 19:07Дигитален инфраред термометар - СУПЕР ЦЕНА

НАЈДОБРИ ЦЕНИ - ТОП ПОНУДА!!! Одличен избор на дигитални инфраред те...


749 МКД
или предлог цена
17 авг 13:07TERMOMETAR TOPLOMER ZA DECA I VOZRASNI

Termometar za merenje telesna temperatura preku chelo ili raka za dec...


100 МКД
или предлог цена
30 апр 11:53дигитален термометар

дигитален термометар 1. Висок прецизен инфрацрвен сензор обезбедува с...


900 МКД
или предлог цена
16 фев 20:56Digitalni toplomeri

Digitalni toplomeri mnogu efikasni so eden dopir ja dobivate temperat...


1.500 МКД
или предлог цена
31 јан 16:04Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам