Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
127 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM ANTIDEKUBITEN DUSEK

PRODAVAM ANTIDEKUBITEN DUSEK


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:16  НОВ ОГЛАС

Ortoza za ramo

Se prodava skoro nova ortoza za ramo, koristena dve nedeli. Kupena e...


1.800 МКД
или предлог цена
Денес 01:56C pap машина за апнеа Phillips

Автоматска машина за sleep apnea со навлажнувач на воздух и со нови н...


800 €
или предлог цена
Вчера 16:41  НОВ ОГЛАС

Се продава концетратор за кислород Phillips

Малку користен 5 литра


450 €
или предлог цена
Вчера 16:36  НОВ ОГЛАС

MASKI ZA ZAGADEN VOZDUH

MASKA ZA ZAGADEN VOZDUH STITI OD STETNITE PM2.5 CESTICI STITI OD VI...


450 МКД
или предлог цена
Вчера 14:43Koncetrator za kislorod

Koncetrator za kislorod vo ispravna sostojba mnogu malku ima raboteno...


30.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Elektricen Inhalator za deca i vozrasni Инхалатор

Prodavam kompresorski inhalator za aerosol terapija, se uklucuva vo s...


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
Вчера 13:00Magnetoplag - Против хемороиди

Opis Proizvoda Biološko dejstvo magnetnog polja se ispoljava na će...


2.490 МКД
или предлог цена
27 јун 13:46Имобилизатор за колено / Post op knee brace

Се продава Имобилизатор за колено со регулација на флексија и екстенз...


4.000 МКД
или предлог цена
26 јун 12:34PELENI ZA VOZRASNI VELICINI L, XL

Peleni za vozrasni vo zegin se 600 denari eden paket: 500 denari ...


500 МКД
или предлог цена
26 јун 11:02Medicinski/bolnicki krevet

Se prodava mehanicki bolnicki krevet koristen pomalku od mesec dena. ...


26 јун 09:49Кислородна боца / Kislorodna boca

Боцата не е користена комплет со си маска за дишејње Боцата е полна ...


29.000 МКД
или предлог цена
25 јун 16:28Merac na puls

Se prodavaat 2 novi meraci na puls i saturacija, 499 denari parce.


499 МКД
или предлог цена
25 јун 10:30Peleni za vozrasni

Peleni za vozrasni.Novi neotpakuvani.Dimenzii M. 150 den/pakovanje.


100 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
150 МКД
24 јун 13:38Ортопедска чизма

Продавам Подколен апарат со метална сандала и воздух


50 €
или предлог цена
23 јун 22:13Vetrinarni klesti

Vetrimarni klesti za krvno I bez krvno kastriranje


2 €
или предлог цена
23 јун 16:14MAGNETNI POJASI ZA POLOVINA, KOLENO, GRB, KICMA,VIBROMASAZER

450 денари (ДОЛГ магнетен појас) 490 денари (елек со пластики) 390 ...


390 МКД
или предлог цена
23 јун 10:42KSARELTO 20 mg. tableti

PRODAVAM NEISKORISTENI KSARELTO TABLETI OD 20 mg, POVOLNO


1.500 МКД
или предлог цена
23 јун 09:29PELENI ZA VOZRASNI 16 paketi

Prodavam 18 neotvoreni paketi peleni za vozrasni L 360 den paket Kar...


360 МКД
или предлог цена
22 јун 23:36APARAT ZA KISLOROD (OKSIGENATOR)Philips Respironics EverFlo

APARAT ZA KISLOROD (OKSIGENATOR)Philips Respironics EverFlo Prodava...


27.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
28.000 МКД
22 јун 11:39Dushek protiv dekubitis so kompresor (za lekuvanje rani)

Dushek so vozdusni celii koj sprecuva sozdavanje na rani / dekubitis ...


4.500 МКД
или предлог цена
21 јун 21:02Medicinski krevet

Medicinski krevet ,elektricen so daljinski upravuvac za podignuvanje ...


По Договор
или предлог цена
19 јун 19:49APARAT ZA KISLOROD (OKSIGENATOR)

Se iznajmuva aparat za kislorodna podrska.


1 МКД
или предлог цена
19 јун 11:52Masazer I prijatno zatopluvanje na vasite noze

Dve funkcii vo eden masazer I zatopluvac na nozete, Nov neupotrebuva...


1.600 МКД
или предлог цена
17 јун 13:37Изгореници и повреди

1. Стерилна лепенка за заздравување на изгореници (10cm x 10cm) 2. П...


800 МКД
или предлог цена
16 јун 12:41Invalidska kolicka

Podesuvacka cena 5600 den 072 555 302


5.600 МКД
или предлог цена
15 јун 07:41Ортоза

Недајбоже да му е на некој потребна Но ако веќе е потребна КОНТАКТИР...


По Договор
или предлог цена
11 јун 12:17ORTOZA

Postoperativna ortoza ,osobeno posle operacija na preden vkrsten liga...


3.500 МКД
или предлог цена
08 јун 23:23Problem so srasnati nokti!

Kompleten set za spravuvanje so problemot na srasnati nokti... Efekt...


600 МКД
или предлог цена
03 јун 11:57Antidekubitalen dusek - Антидекубитален medicinski dusek

Се продава малце користен антидекубитален медицински душек Podelen n...


5.500 МКД
или предлог цена
02 јун 13:13APARAT ZA KISLOROD

Prodavam aparat za kislorod na struja malku koristen so garancija koj...


500 €
или предлог цена
30 мај 21:21Кислороден концентратор / Kisloroden Koncentrator

Кислороден концентратор наменет за континуирана кислородна терапија з...


26.500 МКД
или предлог цена
29 мај 13:33Schumann resonance Шуманова резонанца Shumanova rezonanca

Шуманова резонанца 7,83Hz


50 €
или предлог цена
28 мај 01:43APARAT ZA KISLOROD

Prodavam aparat za kislorod na struja malku koristen so garancija koj...


500 €
или предлог цена
18 мај 14:55Bastumi - razni modeli

Наменет за лица кои имаат потреба од потпора при движење во и надвор ...


590 МКД
или предлог цена
16 мај 20:04Kisloroden Koncentrator De Vilbiss 525KS (5l)

Prodavam kisloroden koncentrator (Aparat za kislorod) De Vilbiss 525K...


30.000 МКД
или предлог цена
16 мај 09:42АПАРАТ ЗА КИСЛОРОД

Продавам апарат за кислород на струја малку користен со гаранција до ...


500 €
или предлог цена
14 мај 12:14Prodavam nasadni instrumenti

Prodavam nasadni instrumenti (kolenjak i nasadnik).


1 €
или предлог цена
11 мај 10:59Aparatce za merenje Sheker

Aparatceto e kako novo raboti super i tocno . So 50 lenti info tel....


1.500 МКД
или предлог цена
10 мај 22:24Дефибрилатор Defibrilator

Nov


666 €
или предлог цена
08 мај 07:42Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам