Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
83 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

APARAT ZA DISENJE PHILIPS

Apart za disenje Philips


3.250 €
или предлог цена
Вчера 12:59ИЗНАЈМУВАМ АПАРАТ ЗА КИСЛОРОД (ОКСИГЕНАТОР)

Изнајмувам апарат за кислородна подршка (оксигенатор) Iznajmuvam apar...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Медицински материјали / Останато

20 мај 13:52KOSMODISK

KOSMODISK SOCUVAN


11 МКД
или предлог цена
16 мај 18:43PELENI ZA VOZRASNI 16 paketi

Prodavam 18 neotvoreni paketi peleni za vozrasni L 360 den paket K...


1 €
или предлог цена
15 мај 21:46Prodavam antidekubiten dusek

Dusekot e so branovi;so kompresor za duvanje,neupotreben,nov


6.000 МКД
или предлог цена
11 мај 11:27Pomagalo protiv bolki vo grbot i polovinata - Kosmodisk

Помагало со кое ќе се ослободите од болките во рбетот и половината. ...


550 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

11 мај 09:07TENS Masazer, Fizikalna, so frekvencija so niska struja

TENS Masazer za nervi i muskuli so terapija so struja so niska frekve...


999 МКД
или предлог цена
09 мај 00:07КИСЛОРОДЕН КОНЦЕНТРАТОР

Се продава кислороден концентратор скоро нов. Користен многу краток ...


550 €
или предлог цена
07 мај 18:27POMAGALO ZA POVREDENA RAKA

POMAGALO ZA POVREDENA RAKA


11 МКД
или предлог цена
07 мај 17:09Oximetar Pulsni - merac na SATURACIJA-zasitenost so KISLOROD

Pulsne Oximeter ja meri SATURACIJATA, t.e. zasitenosta so KISLOROD. ...


299 МКД
или предлог цена
06 мај 18:59stetoskop littmann NOV

*prodavam novi stetoskopi • littmann clasic III -170 evra 3 boi na...


По Договор
или предлог цена
06 мај 15:24Apart za plastichna hirurgija -ConMed Hyfrecator 2000

Aparatot e vo odlichna sostojba


650 €
или предлог цена
03 мај 23:46Nova Dubalka,Paterici,Bastun,Corapi od Germanija

Многу малку користени (како нови) донесени од Германија: 1. Одалка-Д...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

01 мај 14:03OKSIMETAR oksimeter so rotiracki ekran i meni za podesuvanje

Pulse oximeter пулс оксиметар за брза проверка и мерење на ниво на са...


490 МКД
или предлог цена
23 апр 20:31Aparat za KP,Laringoskop,Oftalmoskop,Otoskop i dr.

Prodavam skoro novi: Fiksen aparat za KP 90 Evra, Laringoskop 180 Evr...


1 €
или предлог цена
20 апр 22:28Душек За Неподвижни ( НОВ !!! )

Продавам Душек за неподвижни луѓе НОВ Неупотребен + Пумпа (Anti Dec...


По Договор
или предлог цена
18 апр 02:00Stegaci za koleno

Mnogu malku koristeni.Golemina 3XL. Cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
17 апр 12:48Puls Oksimetar za merenje na saturacija na kislorod vo krvta

Aparat za merenje na Pulsot i na Kislorod vo krvta.. Ednostavno se s...


400 МКД
или предлог цена
16 апр 21:29Peleni za vozrasni

Se prodavaat peleni za vozrasni. Pine. Po 90 vo paket. Cena po dogovor


8 МКД
или предлог цена
05 апр 11:19дубак - одалка

прод. одалка - дубак TOPRO TROLA донесени од Норвешка со тркалца, коч...


1 €
или предлог цена
03 апр 12:42Sterilizator za instrumenti i krpi

Malku koristen Sterilizator Telefon za kontakt 077523911


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Медицински материјали / Останато

01 апр 09:53Se prodava medicinski krevet

Se prodava poloven medicinski(bolnicki) krevet vo celosno ispravna so...


2.000 €
или предлог цена
31 мар 22:16Nov Aparat za merenje pritisok-Germanski

Nov neotvoren Germanski Aparta za merenje pritisok Specifikacii...


1.500 МКД
или предлог цена
22 мар 08:52Се продава чизма за имобилизација на скочен зглоб

Се продава нова чизма за имобилизација на скочен зглоб.


3.800 МКД
или предлог цена
21 мар 19:13Imobilizator za fiksiranje ramo i nadlaktica

Imobilizatorot e nov, koristen nedela dena, odlicno si ja obavi funkc...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Медицински материјали / Останато

19 мар 08:39Esteem - затворена кеса (за колостома) , стома кеси

Се продаваат 2 кутии кеси за колостома. Цената е по кутија. ...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Медицински материјали / Останато

14 мар 21:27Ritello R2 and Purello уреди за прочистувањена воздухот

Здраво, да ве запознаеме со нашиот уред Ritello R2 кој дезинфицира, ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

09 мар 12:02Svajcarski elektronski Bolnicki krevet

Se prodava bolnicki krevet-Svajcarski, vo odlicna sostojba, celosno a...


1 €
или предлог цена
05 мар 12:40Se prodava spinomed

Nosen 6 meseci skoro nov.


5.000 МКД
или предлог цена
12 фев 08:28Vnimanie Oximetar besplatna isporaka

Дали сте изложени на дефицит од кислород Најбитен фактор кај КОВИД ...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

03 фев 08:48Prodavam inhalator HappyNeb

Prodavam Happy Neb inhalator malku koristen. Pogoden za deca i vozras...


1 МКД
или предлог цена
22 јан 12:02Продавам медицински уреди за амбуланта/ординација

1. Echo Siemens SL1 со абдоминална сонда. 2. Стерилизатор 3. Ласер ...


4.500 €
или предлог цена
18 јан 10:49PULS OKSIMETAR OXIMETER ОКСИМЕТЕР + FUTROLA

NOV Puls Oximetar + platnena futrola + baterii -meri saturacija/za...


599 МКД
или предлог цена
14 јан 14:48ПАМЕТЕН ПОЈАС – КОРЕКТОР ЗА ИСПРАВУВАЊЕ НА ГРБОТ СО СЕНЗОР

Овој иновативен дизајн на паметен појас на држење има вибрирачки потс...


799 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

06 јан 14:20МАГНЕТЕН ПОЈАС ЗА ‘РБЕТ И ГРБ (UNISEX)

Магнетен појас за 'рбет и грб, идеален за деца и возрасни кои сакаат ...


499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

04 јан 11:56ПОЈАС ЗА ПРАВИЛНО ДРЖЕЊЕ НА РАМЕНАТА, 'РБЕТОТ И ГРБОТ ЗА СИТ

Заборавете на погрешното држење на телото и болката во грбот! Со овој...


499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

04 јан 11:54ПОЈАС ЗА ИСПРАВУВАЊЕ НА ГРБ ЗА ДЕЦА ВО РАЗВОЈ

Нема повеќе погрешно држење на телото за грбот и рамената, ова е поја...


549 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

04 јан 11:53SE PRODAVAT TOPLOMERI

Seprodavat Toplomeri novi odlicni za merenje na telesna temperatura c...


1.000 МКД
или предлог цена
30 дек 10:36Kolor Printanje na Medical Inkjet Film X-ray Rendgen EHO

Prodavam Medical Inkjet Film na koj sto mozete da Printate vo Kolor i...


По Договор
или предлог цена
29 дек 16:44OXIMETAR ZA SATURACIJA

Oximetar za merenje saturacija na kislorod vo krvta, NOVI Tel 071 264...


600 МКД
или предлог цена
23 дек 00:52Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам