Подкатегорија:
                   
324 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Casovi po piano klavir

Diplomiran muzicar so dolgogodisno iskustvo drzi casovi po piano (kla...


400 МКД
или предлог цена
Денес 01:31Давам часови - Excel

Давам часови: Excel - основно и напредно ниво!!! Инаку поседувам дип...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:13AutoCAD 2D, 3D SolidWORKS 3DstudioMAX Inzinjerska grafika

AutoCAD, SolidWORKS, 3DstudioMAX, СТАТИКА, ЈАКОСТ 1, МЕХАНИКА, ИНЖИЊЕ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:25Часови по италијански јазик

Професорка со искуство и повеќегодишен престој во Италија дава часови...


400 МКД
или предлог цена
27 мај 21:57Часови по Хармонија, Контрапункт и Форми

Професорка со диплома од италијански конзерваториум и долгогодишно ис...


500 МКД
или предлог цена
27 мај 21:57Часови по клавир

Професорка со диплома од италијански конзерваториум и долгогодишно ис...


500 МКД
или предлог цена
27 мај 21:56Часови по Солфеж и Теорија на музика

Професорка со диплома од италијански конзерваториум и долгогодишно ис...


500 МКД
или предлог цена
27 мај 21:56Casovi po gitara

Brzo i efikasno izucuvanje na gitara. Za ovaa skola karakteristicno e...


350 МКД
или предлог цена
27 мај 20:11ONLINE часови!!! МАТЕМАТИКА, ФИЗИКА, МАШИНСКИ предмети

ONLINE приватни часови по МАТЕМАТИКА, делови од ФИЗИКА, група МАШИНСК...


175 МКД
или предлог цена
27 мај 19:57Individualni casovi po GERMANSKI JAZIK

Diplomiran profesor po germanski jazik odrzhuva nastava/chasovi po ge...


По Договор
или предлог цена
26 мај 18:50Časovi angliski jazik

Profesor po angliski jazik so 25 godišno iskustvo vo državni i privat...


500 МКД
или предлог цена
25 мај 19:36Časovi angliski jazik

Časovi po angliski jazik za site vozrasi i po site nastavni programi ...


500 МКД
или предлог цена
25 мај 19:36Najpovolni casovi po Angliski jazik + Prevod ( превод )

Организирам и вршам часови по Англиски јазик за било која возраст. ...


250 МКД
или предлог цена
25 мај 13:06Casovi po francuski jazik

ONLINE CASOVI PO FRANCUSKI JAZIK ZA SITE VOZRASTI Biljana 07833...


По Договор
или предлог цена
23 мај 19:46Izrabotka na diplomski i seminarski raboti

Изработка на: - Дипломска работа - Семинарска - Проектни задачи -...


По Договор
или предлог цена
23 мај 19:10Часови и инструкции за музицирање

Приватни часови и инструкции по стручна практика на пијано за јуниори...


300 МКД
или предлог цена
23 мај 17:01Individualni casovi po GERMANSKI JAZIK

Diplomiran profesor po germanski jazik odrzhuva nastava/chasovi po ge...


По Договор
или предлог цена
23 мај 10:00Часови за пијано

Приватни часови за пијано (теорија на музика, солфеж и инструмент хар...


400 МКД
или предлог цена
23 мај 09:58PREVODI OD ANGLISKI NA MAKEDONSKI I OBRATNO

Prevodi od Angliski na Makedonski jazik i obratno. 150 denari strana....


150 МКД
или предлог цена
21 мај 21:19Часови по албански јазик

Држам часови по албански јазик за деца и возрасни, индивидуални и во ...


1 €
или предлог цена
20 мај 19:06Casovi po biologija i hemija

Casovi po biologija i hemija vo Vasiot dom, za osnovno i sredno obra...


500 МКД
или предлог цена
20 мај 10:07AutoCAD 2D, 3D SolidWORKS 3DstudioMAX Inzinjerska grafika

AutoCAD, 2D, 3D, SolidWORKS, 3DsMAX НАЈЕВТИНИ ЧАСОВИ И КУРСЕВИ. ИЗРАБ...


По Договор
или предлог цена
19 мај 17:55Statika Jakost 1 Mehanika

СТАТИКА, ЈАКОСТ 1, МЕХАНИКА,.ДИНАМИКА НА МАШИНИ МЕХАНИЗМИ AUTOCAD, SO...


По Договор
или предлог цена
19 мај 17:53ЧАСОВИ ПО МАКЕДОНСКИ ЈАЗИК

Дипломиран професор по македонски јазик. Држам часови по македонски ...


1 МКД
или предлог цена
18 мај 12:34Casovi Violina,solfez,peenje i teorija na muzika

Diplomiran muzicar drzi casovi po violina ,-klasika;starogadski;svet...


300 МКД
или предлог цена
18 мај 09:09Kurs za prodazba na Amazon Rabota od doma amazon

Драги идни продавачи на Амазон Ние ве учиме како успешно да ги про...


17 мај 10:32Albanski jazik

Casovi po albanski jazik, individualni ili vo grupa za site vozrasti....


По Договор
или предлог цена
17 мај 10:02Часови по пијано, солфеж и теорија на музика

Се давват приватни часови по пијано, солфеж и теорија на музика. За п...


250 МКД
или предлог цена
16 мај 14:13Online часови по хемија

Јас сум магистер по Хемија и држам часови по хемија за сите возрасти ...


1 €
или предлог цена
15 мај 10:35Информатика и математика часови

Информатика и математика часови, програмски јазици C++, C#, Java, SQL...


14 мај 23:17AutoCAD SolidWORKS 3DsMAX Statika Jakost1 Mehanika NAJEVTINO

AutoCAD, SolidWORKS, 3DstudioMAX, СТАТИКА, ЈАКОСТ 1, МЕХАНИКА, ИНЖИЊЕ...


По Договор
или предлог цена
14 мај 03:18Oddelenski nastavnik dava casovi

Oddelenski nasavnik dava casovi od 1 do 5 oddelenie po site predmeti ...


1 МКД
или предлог цена
09 мај 11:16Online часови за пијано, теорија на музика и солфеж

Приватни часови за пијано, теорија на музика и солфеж. Часовите тр...


500 МКД
или предлог цена
08 мај 19:49KURSE TE GJUHËS GJERMANE - NIVELI A1 (VIZA FAMILJARE)

- Ofrojme kurse intenzive te gjuhes gjermane 🇩🇪 ➡️ Niveli - A1 ✔ V...


По Договор
или предлог цена
04 мај 21:36Превод и обработка на податоци

Доколку Ви е потребна помош, ќе Ви помогнеме при: - изработка на к...


300 МКД
или предлог цена
04 мај 13:25ЕЛЕКТРОТЕХНИКА

ЕЛЕКТРОТЕХНИКА / ELEKTROTEHNIKA индивидуални часови 65 минути за ФЕИТ...


03 мај 14:49ELEKTROTEHNIKA

ЕЛЕКТРОТЕХНИКА индивидуални часови 65 минути за ФЕИТ, ФИНКИ и другите...


600 МКД
или предлог цена
03 мај 14:49СУДСКИ ПРЕВОДИ ГРЧКИ, АНГЛИСКИ И СРПСКИ

Судски преводи по ГРЧКИ, АНГЛИСКИ И СРПСКИ НА МАКЕДОНСКИ јазик и обра...


1 €
или предлог цена
02 мај 20:43Часови по математика

Часови по математика основно и средно одбрзование


500 МКД
или предлог цена
02 мај 18:12ПРИВАТНИ ЧАСОВИ ПО СОЛО - ПЕЕЊЕ, МУЗИЧКА ТЕОРИЈА И СОЛФЕЖ

Дипломиран музичар на одсек соло - пеење Давам приватни часови по: ...


500 МКД
или предлог цена
02 мај 15:00Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам