Скопје
                           
31241 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Shitet Banese ne lagjen Gazi Babe - Stan nas. Gazi Baba

Shitet banese ne Shkup ne hyrje te lagjes Gazi Babe dhe ne afersi pre...


1.090 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

05 мај 20:35Промовирано

Се продава стан од 78м2 во Ново Лисиче

Се продава стан во Ново Лисиче на одлична локација со две спални и ко...


980 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Стан 57м2 со прекрасен поглед кон Скопје

Саник🏗️ https://sanik.com.mk/ Се продава стан бр. 23 на кат 3 во...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

17 мај 15:22Промовирано

Se izdava Nov namesten stan vo Kisela Voda - Rasadnik

Se izdava namesten stan vo Kisela Voda-Rasadnik , novogradba, 42m2 + ...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 02:01Se izdava garsonjera nad Mlecen Restoran 28m²

Se izdava garsonjera nad Mlecen Restoran 28m², namestena. Minimum 1 g...


12.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:41Се издава 3собен стан реновиран наместен Автокоманда 83м

Se izdava komplet ronoviran i opremen stan vo Avtokomanda pozadi Ohr...


300 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Станови

Вчера 21:02Se izdava kompletno opremen stsn

Se izdava kompletno opremen i renoviran stan na ulica dzon kenedi nas...


280 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 20:50KUPUVAM STAN

kupuvam stan vo karpos 4 vo crvenite kuli.


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:11Izdavam stan vo Skopje

Izdavam dvosoben namesten stan (moze i studenti) do zgradata na neoko...


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 19:58СЕ ПРОДАВА СТАН НАЈДОБРАТА ЛОКАЦИЈА ВО ГРАДОТ

Се продава одлично сочуван стан на најдобрата локација, во срцето на ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 19:55IZDAVAM NOV STAN VO CEVAHIR SKY CITY 35 kat

📌Izdavam nov namesten stan so 2 spalni vo Cevahir kula C na 35 kat. ...


500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 19:52ДАРМА ДОМА издава нова гарсоњера во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нова гарсоњера во Аеродром,...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 19:51Se izdava

Se izdava kuka vo kisela voda 11 Oktomvri. Ivan 075841839 0...


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 19:39Stan vo Nova Kolonija / Стан во Нова Колонија

Продавам стан во Нова Колонија од 45м2 празен со нов тоалет со туш, н...


29.900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Вчера 19:26Стан во Мичурин, веднаш до железничка станица

Се издава наместен стан во Мичурин, веднаш до железничка станица. Ста...


13.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 19:23Dvosoben stan iznajmuvanje

Se izdava dvosoben stan vo blizina na Ekonomskoto sredno uciliste vo ...


16.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 19:08SE IZDAVA NOV OPREMEN STAN 45m2 VO KOZLE NA 2 KAT

Se izdava stan od 39m2 + 7m2 terasa na vtor kat vo Kozle na glavnata...


210 €
или предлог цена
- 22 % Попуст
270 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 19:07PR0ODAZBA NOVI STANOVI OD 33m DO 86m2 VO NASELBA KERAMIDNICA

Станбено деловниот објект се наоѓа во населба Ќерамидница, Општина Га...


1.090 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Вчера 19:06Prodazba nov stan 112m2 cetvorosoben vo Butel 2

Станбената зграда се наоѓа во Општина Бутел, на бул.”Христијан Тодоро...


950 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Станови

Вчера 19:06PRODAZBA STAN 94m2 RENOVIRAN NASPROTI VLADA 6ti KAT

Se prodava stan vo Centar nasproti Vlada od 94m2 kompletno renoviran ...


140.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 19:04STAN VO CENTAR GRADSKI ZID 58m2 na 1 KAT do zeleno pazarce

Se prodava stan vo strog Centar vo gradski zid, vednas do zeleno paza...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 19:04PRODAZBA STAN 89m2 AERODROM POZADI BISER 6ti KAT

Se prodava stan vo Aerodrom pozadi trgovski Biser vo kulite, so vkupn...


95.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 19:03PRODAZBA STANOVI NA VARDAR KERAMIDNICA OD 40m2 do 90m2

КЕРАМИДНИЦА НА ВАРДАР ОБЈЕКТ AXIOS - 41 м2 влез 1, кат 2 - 1.20...


1.200 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Станови

Вчера 19:03PRODAZBA NA NOVI STANOVI NASPROTI UNIVERZITETOT FON

- ПРОДАЖБА НА СТАНОВИ ВО ГРАДБА СО КВАДРАТУРИ ОД 45м2 до 106м2 ЗГРАД...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 19:03Prodazba novi stanovi vo Madzari od 45 do 79m2

Prodazba na novi stanovi vo gradba na ul. Blagoja Stefkovski vo Madza...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Вчера 19:03PRODAZBA STAN 54m2 AERODROM KOSMOS - 5 KAT

Prodazba na dva stana vo KOSMOS od 53m2 i 54m2 so edna spalna. Zgrada...


1.150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 19:03STANOVI AERODROM VO PORTA SUPERIUM OD 40m2 do 90m2 VO GRADBA

Комплексот “PORTA SUPERIUM” е лоциран на бул. 3-та Македонска Бригата...


1.390 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 19:01Se izdava pot kira stanot vo cair blizu opstinata cair

Stanot e namesten so mebel samo seriozni luge kiriat treba da se plat...


200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 19:00Se prodava stan na Ruzveltova

Se prodava stan na ulica Ruzveltova 51 od 79m2 na prv spart i nov sta...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:54Se Iznajmuva Stan

Se iznajmuva namesten stan na ul 11 Okromvri vo Centar.Stanot e 85m2...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:44Се издава стан Кисела Вода(рампа)

Се издава стан Кисела Вода (рампа) ул.Балзакова 40м2 комлетно опремен...


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 18:44STANOVI AERODROM VO PORTA SUPERIUM OD 44m2 do 82m2 VO GRADBA

Комплексот “PORTA SUPERIUM” е лоциран на бул. 3-та Македонска Бригата...


1.390 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 18:37Се продава трособен стан во Топанско Поле

Се продава трособен стан од 66м2 со две спални соби, дневна, кујна со...


60.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 18:32  НОВ ОГЛАС

Iznajmuvam ednosoben stan vo TC Biser

Iznajmuvam ednosoben stan renoviran kompletno, polunamesten, atraktiv...


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 18:30Се издава комплетно наместен стан 60м2 во Капиштец

Се издава целосно реновиран и наместен двособен стан во Капиштец со п...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:26Се издава комплетно наместен стан на Водно

Се издава комплетно наместен двособен стан на мирна локација во подно...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:14KRATOK PRESTOJ/DNEVEN PRESTOJ/SHORT STAY

Iznajmuvam stan za kratok prestoj, vo Aerodrom kaj tobako 2. Nov ne v...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 18:11Nov prazen dvosoben 42m2 vo Kozle

sifra 23074 Se izdava nov prazen dvosoben stan 42m2 na prizemje vo...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:04  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA NOV STAN 86 m2-ZELEZARA-REMEDIKA

SE IZDAVA KOMPLET OPREMEN NOV STAN 86 m2 SO 2 SPALNI NA PRIZEMJE.STAN...


300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Вчера 18:00  НОВ ОГЛАС

ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Аеродром во Џевахир !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава луксузен стан во Аеродром в...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:59Издавам стан

Се издава стан во новоградба 36 м на 2 кат. Наместен и вселив од 01 с...


190 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 17:58Ostrovo 2-soben stan od 57m2

Ostrovo 2soben stan od 57m2 na 5kat so parno,lift so dobar raspored g...


68.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:58  НОВ ОГЛАС

Stan za izdavanje Kapistec, pozadi cveten pazar

Se izdava stan vo Kapistec, karsi cveten pazar na Naroden Front. 41m...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 17:56Страна 1 од 782

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам