3150 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PLAC VO VIZBEGOVO PRED OBIKOLNICA 433M2 Mozna e zamena

Se prodava ubav ramen plac 433m2 pred obikolnica vo Vizbegovo vo pra...


45 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

07 јун 13:29Промовирано

PRODAVAM PLAC S. BARDOVCI

Prodavam Plac vo Gradezen Reon so Markica za Gradba na Stambeni Kuci...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

24 мај 11:43Промовирано

PLAC 2544 M² VO SUTO ORIZARI NAD OBIKOLNICA

Plac 2544m² nad obikolnica vo Sutka so mnogu ubav pogled . Posle ob...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

07 јун 13:29Промовирано

Плац во Љуботен

Се продава плац во Љуботен, Селманов рид, 1400 м2. Плацот има струја ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 19:09prodavam poveke parcelivo s govrlevo

prodavam poveke parceli vo s govrlevo doasvalten pat tel 076478089


15 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 17:31Plac vo Dobri Dol

Se prodava atraktiven plac 2q65m2 na dobra lokacija na pat so struja ...


68.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 17:02Plac sopiste

Sopiste vetrila na glaven pat ...za sonje...deliv...struja voda..


65 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 16:02SE IZDAVA I PRODAVA OVOSTARNIK

Se prodava i se izdava ovostarnik odlicno sreden,so objekt 50m2 ima s...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 16:02Sopiste pred gemidzii

Plac.500.m2..so site uslovi..za gradba


55 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 16:01Se prodava ovostarnik blizina nas.Ilinden

Placot se cnaoga pozadibbenzinskata na Makpetroln pred nas Ilinden.Po...


100 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 16:01Se prodava ovostarnik

Se vprodava i se izdava plac so ovostarnik.Sevnaoga pozadi be nzins...


100 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 15:57Plac vo s.Dolno Lisice

Hitno Se prodava plac vo s.Dolno Lisice,mesto vikano Catal.Placot im...


1 МКД
или предлог цена
Зелениково / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 15:22Plac vo Ilinden !

Продавам плац во нас.Илинден 2570м2, месност викана Барбарево (шамак)...


25 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 15:11Plac vo Pintija

Plac 3733/3 498 m2 vo n.Pintija transformiran vo gradezen reon Gradb...


65 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 15:05Plac Kucevicka bara Butel

Plac kucevicka bara butel pod opstina cucer sandevo na 3km od bute...


50 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 14:35Se prodava gradezna parcela

Se prodava gradezna parcela od 524 m2 , so sopstvenost na 20 m2 pat,...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:57NIVA 3500 M2 GORNO LISICE

NIVA/PLAC 3500 M2 GORNO LISICE, - Чист имотен лист без никаков то...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:55Plac vo Gorno Sonje

plac vo gorno sonje pozadi crkvata sv.nikola 1373 kvadrata cena 32 ...


32 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:48Se prodava niva vo n.Ilinden vo gradezen reon

Се продава нива во н.Илиден во градежен реон со површина од 8255м2. Н...


28 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:45PLAC, s.KADINO, Ilinden, Skopje

Се продава плац во с.Кадино, Скопје спроти ЗАВАР до сам асфалтиран па...


1 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:40PRODAVAM NIVA VO GOLIOVO

Нивата се наоѓа на патот кон чардак од лева страна и е во индустриска...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:40DRACEVO se prodava NIVA/PLAC

KP. STUDENICHANI KVADRATURA 2551м2. IMA PAT I BUNAR(VODA). SO CHIST...


23.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:39DRACEVO se prodava NIVA/PLAC

KP. DRACHEVO 2, KVADRATURA 4473м2 PO ELABORAT. DO GLAVEN PAT POSLE P...


180.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
190.000 €
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:39Plac vo ilinden

Se prodava plac vo ilinden od 1890m2 so celosna dokumentacija,do sam ...


30 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:03Se prodava 50 ha zemjiste za fotovoltaici solarni paneli

Zemjisteto se naoga vo Kr Palanka , na 1,5 km vozdusno do dalnovodot....


3 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:00АТРАКТИВНО ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ 10.849 М2

Се продава градежно земјиште на атрактивна локација во Општина Илинде...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:00SE PRODAVA PLAC VO STAJKOVCI 530 m2

Se prodava plac vo Stajkovci so povrsina od 530 m2, cist imoten list.


55 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Плац (1880 м2) - градежно земјиште во Долно Соње – се продав

Plac (1880m2) - gradezno zemjiste vo Dolno Sonje - se prodava Ко...


97.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:00SE PRODAVA PLAC/NIVA VO DRACEVO

Se prodava plac/niva na vlezot od Dracevo 1477 m2, so imoten list, 59...


40 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Ш.2790 СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО Ѓ.ПЕТРОВ

ШИФРА 2790 СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ ОД 332 СО СТАР ОБЈЕКТ ЗА...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 12:54NIVA IDRIZOVO

se prodava niva vo idrizovo preku nadvoznikot kaj novata benziska na ...


5 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 12:41Kupuvam NIVA vo DOLNO SONJE do 2000m2

Kupuvam niva vo Dolno Sonje od 500-2000m2. Javete se na 071-340-...


5 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 11:53Kupuvam niva ili stara vikendica vo GORNO SONJE

Kupuvam niva vo GORNO SONJE od 300-2000m2. Ispratete informacii na...


5 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 11:53PLAC DRACEVO PAT ZA KITKA

1400 M2


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 11:00Plac vo Pripor

Prodavam plac 3350m2 vo Pripor na ubava lokacija so pogled na Skopje....


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 10:50ПЛАЦ ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ СО ВЦРТАНИ МАРКИЦИ ЗА ГРАДБА

Се продава плац во ѓорче петров со вцртани маркици за градба со површ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 10:47Плац во Сопиште

Се продава плац на одлична локација, на улица 24 во Сопиште, плацот и...


50 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
55 €
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 10:43Plac vo lisice

430 m2 na ul gorgi kapcev..Dejan 077868814


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 10:33Plac na posledna 57 2319m2

Gradezen plac 2319m2. Na posledna 57 pokraj reka. Tel. 076 426 800.


30 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 10:13prodavam plac vo d Sonje

Одличен плац во д Соње на 300 м од главниот пат (има спореден пат)мож...


По Договор
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 10:05Katlanovsko Kozle EkoRAJ 1000 I 3000m2

Katlanovsko Kozle na 30 km od Skopje za tocno pola saat so kola doaga...


10.500 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 09:38Niva Brnjarci

СЕ ПРОДАВА НИВА МЕЃУ СТАЈКОВЦИ И БРЊАРЦИ НА МЕСТО ВИКАНО КРИВА КРУША,...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 09:29Placevi posle Ajvatovsko brdo.Ilinden

Se prodavaat dva placa vkupno 10000 m2 Placevite se izmegu dva asvalt...


15 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 09:07Страна 1 од 79

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам