Скопје
Подкатегорија:
                   
608 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Dusek Duseci - EKSTRA CENI

Anti baktriski i anti alergicni po fabricni ceni Prodavame vis...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Душеци

11 мај 09:41Промовирано

Plakar spalna krevet

Plakar 170x200 Krevet so dusek 210x180 komplet cena 10.000den info n...


10.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 17:26  НОВ ОГЛАС

Se prodava barokna spalna nova

Se prodava barokna spalna plakari i dnevna soba masa so stolici vo st...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комоди

Денес 15:43Продавам плакар

Продавам плакар поради селидба, цена 3,000 денари со ваш транспорт


3.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Спална соба / Комоди

Денес 13:36  НОВ ОГЛАС

Spalna,krevet,trosed,dvosed,biro itn.

Rasprodazba na mebel do 25 maj lezaj,plakar,kauci,trosed,dvosed, masi...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 13:00Се продава скоро нов кревет со душек и латофлекс

Креветот е изработен од масивно дрво користен 1 година димензии 200х90


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 13:00Premium Double Перница

Premium Double Перница 🛌 🛌 Луксузна и богато наполнета, двострана ...


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Останато

Денес 11:27Aloe Soft Перница

Aloe Soft Перница 🛌 НОВИ НЕОТПАКУВАНИ! 🛌 Совршена понуда за секог...


450 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Останато

Денес 11:27kOMPLETNA SPALNA SOBA KAKO NOVA

Prodavam komplet spalna soba koristena 5-6god, bez nikakvi ostetuvanj...


500 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

Денес 09:28Плакар Лизгачки

Продвам лизгачки плакар не отпакуван купен од Мебел-Ви - Боја: Бела ...


14.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
15.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Останато

Денес 01:27KOMPLET SPALNA SOBA

Lezaj 160×200 Plakar 230×210 Element so fioki i ogledalo Natkasni ...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:59Spalna soba

Prodavam nekoristena spalna,bracen krevet,komoda so ogledalo,2mami ko...


400 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
600 €
Вчера 12:10DORMEO Aloe Vera dushek

DORMEO Aloe Vera dushek Dimenzii 160x190 koristen 4 i pol godini P...


12.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Душеци

Вчера 10:59Spalna soba

Prodavam koplet spalna soba vo odlicna sostojba. Ivica 076/456-641


1 €
или предлог цена
Вчера 08:36Polici/edinici za skladiranje

IKEA polici kocka za skladiranje so platneni kutii vo boja


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Илинден / Скопје

Спална соба / Комоди

Вчера 08:07PROEKTIRANJE I IZRABOTKA NA KOMPLET SPALNI SOBI

-PROEKTIRANJE I IZRABOTKA NA KOMPLET SPALNI SOBI (PLAKARI SO LIZGACKI...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

Вчера 07:33КРЕВЕТИ НА СПРАТ-НАМАЛЕНИ ЦЕНИ

ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ КУПУВАТЕ ДИРЕКТНО ОД ПРОИЗВОДИТЕЛО ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

22 мај 19:56Krevet na spushtanje 200x160

Prodavam krevet na spushtanje. Dimenzii: 200x160. Cena 999 den


999 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

22 мај 16:14Se prodava lezaj od spalna so dusek i dve natkasni

Sr prodava lezaj od spalna so dusek i dve natkasni. Dimenzija na duse...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Кревети

22 мај 13:26Plakar

Prodavam plakar so dimenzii: -visina 240cm. -sirina 200 cm. -dlabo...


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
Бутел / Скопје

Спална соба / Комоди

22 мај 10:19duseci dusheci душеци site dimenzii

Kvalitetni duseci anibakteriski i antialergiski po povolni ceni. Piše...


1.599 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Душеци

22 мај 08:50Продавам Симпо душек

Продавам одлично сочуван Симпо душек со диманзија 140х190см


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Душеци

21 мај 16:34krevet so kasa кревет со каса

креветот е со каса и е во МНОГУ ДОБРА СОСТОЈБА користен една год.


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

21 мај 11:49PROEKTIRANJE I IZRABOTKA NA KOMPLET SPALNI SOBI

-PROEKTIRANJE I IZRABOTKA NA KOMPLET SPALNI SOBI (PLAKARI SO LIZGACKI...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

21 мај 08:40Спална соба ХАРМОНИЈА

Се продава Спална соба ХАРМОНИЈА, малку користена, купена од Југоексп...


510 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

20 мај 21:31Брачен кревет

Се продава брачен кревет, многу малку користен


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

20 мај 15:22SPALNA SOBA / СПАЛНА СОБА

Се продава одлично сочувана спална соба купена од Југоекспорт: Кр...


21.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

20 мај 10:18Regal i ormar

Prodavam Extra sostojba Ivica 076/456-641


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

20 мај 08:06Dormeo dusek 190/90 cm

Prodavam koristen dormeo dusek so dimenzii 190/90 cm.


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Душеци

19 мај 15:06лежај во одлична состојба

Се продава француски лежај Еко кожа црна Со душек и сандак за скл...


6.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

19 мај 14:33Lezaj

Prodavam lezaj so dushek, vo odlicna sostojba, nekoristeni, vo cenata...


15.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Спална соба / Кревети

19 мај 09:25Izrabotka na lizgacki plakari

Izrabotka na lizgacki plakari od 80e m2


80 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Останато

18 мај 21:11Spalna

Koristen lezaj plakar i komoda kako novi. Barajte samo na ovoj broj 0...


700 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

18 мај 19:26Se prodava lezaj na rasklopuvanje

Se prodava lezaj so rasklopuvanje, so duseci-jogi


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

18 мај 13:00Брачен кревет - старински

Продавам брачен кревет изработен од висококвалитетно дрво, делив на д...


3.500 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
7.000 МКД
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

18 мај 11:52Nov nekoristen aloe vera dusek 200x180

Se prodava nov nekoristen dusek aloe vera 200x180


7.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Душеци

18 мај 10:21Spalna

Se prodava malce koristena spalna i po mnogu polovna cena za komplet....


1 МКД
или предлог цена
18 мај 10:14spalna krevet

krevet 168x210, so latoflex, vo ispravna sostojba, recisi nov, se pro...


12.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

18 мај 09:24''VERSACE LEON'', СЕТ ПОСТЕЛНИНА ЗА БРАЧЕН КРЕВЕТ

Се продава постелнина, неотпакувана, во оригинално пакување. Се с...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Останато

18 мај 00:15Spalna soba

Se prodava dobro socuvana spalna soba Cena 300€


15.000 МКД
или предлог цена
17 мај 17:14Шифоњер

Продавам користен шифоњер со следните димензии: ширина 110 см, висин...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Останато

17 мај 15:22Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам