901 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Aprilia Shiver 750 2016

Se prodava Aprilia Shiver 750cc kupena od dinamix. Registriran ce...


4.999 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

16 мај 13:56Промовирано

V-Stroam DL 650

Моторот е во одлична состојба. Направен е годишен сервис за престоечк...


4.750 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 13:00Промовирано

BMW R1250RT Novo 2021

Prodavam Nov Motor BMW R1250RT so Ful oprema, registriran, kasko, zel...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 13:00НОВ ОГЛАС
Промовирано

Honda cbr1000rr 2008

Регистрација (со впишана жолта боја на фолијата во сообраќајна) и зел...


6.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 16:41Mondial zs 180cc

Prvo citajte Mondial 180 cc ...


1.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 16:39Prodavam honda 071271940

Ne e registriran grugoto e tip top 071271940


3.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 15:33Honda CB650R 95ks 2021god

Prodavam Honda CB650R 95ks 2021god Nova boja za 2021 model Pearl Smo...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 15:29Se prodava Agusta Brutale 921

Se ropdava Agusta Brutale 921 limitirana serija registriran na mk...


7.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.200 €
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 14:31Baotijan 150 cc reg CELA godina

Kupen 2013 god reg CELA godina 150 cc motor dobar/ prevod odma


350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 13:50Kupuvam Regal Raptor SPT350

Baram da kupam Regal Raptor SPT350 vo vozna sostojba so dokumenti za ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 13:34GOLD WING 1800 TRIKE - UNIKATEN

Se prodava Gold wing 1800 trike, so pominati 60.000 km, 1800ccm, edin...


28.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 13:00V-Stroam DL 650

Моторот е во одлична состојба. Направен е годишен сервис за престоечк...


4.750 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 13:00SUZUKI GSX 1300 B-KING

Motorot e staklo i UNIKATEN prv sopstvenik kupen vo MK BEZ ZAMENI


8.600 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 13:00PEDA TEK 250 cc 1700 evra

Motorot e italjanski so pominati 2700 km registriran do 20-8-22 i ust...


1.700 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 13:00SE PRODAVA YAMAHA R1 2005

Se prodava yamaha r1 vo dobra sostojba spremen za sezona. ✅️Smento l...


4.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 13:00BMW R1250RT Novo 2021

Prodavam Nov Motor BMW R1250RT so Ful oprema, registriran, kasko, zel...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

Aprilia Scarabeo

Motor 250cc 23ks 17500km Napraven servis Super gumi Nov akumulator R...


2.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 12:51Maxxis Bighorn 2.0

Se prodavaat Maxxis Bighorn 2.0 gumi za atv so dimenzija 25x8x12 i 25...


650 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 12:42PIAGGIO X 7 250 ie EXTRA SKUTER

PIAGGIO X 7 250 ie 2008 g Skuterot e odlicno socuvan registriran i ko...


1.950 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 12:21Kymco Xciting 300 Ri 2009

Prv gazda, redovno servisirana, registrirana so zelen karton do 25.06...


2.100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 12:02Aprilia RS 125

Prodavam Aprilia RS 125 2t Alitalia Max Biaggi 2011 godina, registrir...


2.150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 12:01SE PRODAVA YAMAXA R-1 2003 godina

SE PRODAVA YAMAHA R-1 2003 godina dva kluca napraven komplet serv...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 11:55DERBI GP1 50CC

SE PRODAVA MOZE I ZAMENA ZA DRUG 50CC DERBI GP1 RACING 50CC 2TAKT GOD...


1.900 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 11:35Se prodava BMW K1200GT

Se prodava prekrasen primerok na BMW K1200GT 2009 god. Servisira...


8.900 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 10:39Piaggio Beverly 250i

Se prodava Piaggio Beverly 250ka ingekshan. Registrina do 5 mesec ...


2.300 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 10:16Aprilia Scarabeo 150cc

Aprilia Scarabeo 150 cc vodeno ladadenje rotax masina motorot e vo o...


1.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 09:28GILERA NEXUS 125

Odlicna sostojba max socuvana napraven servis i registriran


2.150 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.350 €
Гази Баба / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 09:22Vespa lx 125

Se prodava vespa lx 125 cc napraven servis pred 100 km registriran do...


1.550 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 09:14  НОВ ОГЛАС

PRODAVAM KAWASAKI 650 2013 GODINA NOV

PRODAVAM KAWASAKI PERFEKTEN 2013 GODINA SO POMINATI 5800 KILOMETRI ...


5.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 09:02Bmw S 1000 XR

2018 2020 kupen So oprema 5600 km Perfekten


14 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 08:49Piaggio fly 100

Motorceto e vo odlicna sostojba


1.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 08:48Skuter 125 k Zahara

Skuter 125 k Tell Zahara g 2013 km 8300 km uvezen od ch🇨🇭Plateni si...


980 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 07:55Mini motor itno evtino

Motorot e 4 tak. koristi cist benzin Pali na taster Kontakt na 076...


600 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 07:39Yamaha FZS600 Fazer

Yamaha FZ 600 Fazer Smeneto uje filtri, novi gumi, kufer, torba za...


4.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.380 €
Кисела Вода / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 07:31Keeway superlight 125

Се продава keeway superlight 125, во одлична состојба, со само 8760 к...


1.300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 06:51  НОВ ОГЛАС

GILERA NEXUS 125

Se prodava Vespa Gilera Nexus 2010 godina Odlicna sostojba max socuva...


3.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 06:46  НОВ ОГЛАС

Kawasaki ninja od prv gazda

Se prodava Kawasaki ninja zx6r 2010 God. Vo motorot ima mnogu trud i...


6.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 21:20Piaggio beverly cruiser 500cc so noviot motor

Se prodava piaggio beverly cruiser 2008 godina so 33000km so noviot m...


3.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 21:15Garelli xo150cc

Motorot e vo perfektna sostojba bez nikakva zabeleska Registriran cel...


1.199 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 18:15HONDA VFR-1200F *FABRIKA*

-ABS -Garaziran -Servis kompleten za sezona -Novi gumi -Registrir...


7.700 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 17:28Suzuki B-king 2008g

-Top Sostojba -Istecena registracija -Komplet servis napraven bez n...


5.400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 17:27PIAGGIO BEVERLY 300cc

Prodavam Piaggio Beverly 300cc. Motorot e vo odlicna sostojba maksima...


3.000 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 15:28Suzuki GSF Bandit ABS 2013 godina

Se prodava Suzuki gsf 650 bandit ABS vo odlicna sostojba donesen od C...


6.200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 14:46Страна 1 од 23

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам