Скопје
                   
1447 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OBD DIJAGNOSTICKI KABLI I ADAPTERI ZA KAMIONI

Kompleten set od 8 kabli (adapteri) Setot se sostoi od: -7 pin Kn...


80 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

Денес 17:31BURE ZA MAN TGA

Se prodava bure za MAN TGA


По Договор
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Камиони

Денес 16:03Prod.Merc.Atego.8.15.top kamion.

Top kamion.2002 god.registriran cela godina do 16.05.2023 God.


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

Денес 14:35  НОВ ОГЛАС

Man tga 2006 god

Man tga 2006 god so kiper sistem moze zamena za kiper poluprikolka te...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Денес 14:04  НОВ ОГЛАС

Miler Kiper Sanduci

Miler Kiper sanduci razni dimenzii ... 3.20/2.30 orginal za Mercedes...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 13:42Kamionski gumi

Kamionski gumi dimenzii: 385.65.22,5 295.60.22,5 435.50.19,5 315....


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 13:42Scania 2013 euro 6

Se prodava cela Scania moze i posebno, motor 2013 euro 6 tel za k...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Денес 13:00BOSCH PUMPA

Se prodava bosch pumpa nova ne upotrebena za kamioni ili gradezni mas...


350 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

Денес 12:32Ford tranzit 2.5d KAMIONCE

Ford tranzit 2.5d KAMIONCE Moze zamena za kola


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Камиони

Денес 12:19Delovi za MAN

Se prodavaat delovi za MAN 414


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

Денес 11:22Kamjon 8 14

Se prodava kamjon 8 14 91 godina Za poveke informacii javete se na t...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

Денес 09:52Kiper

Se prodava kiper za kamjon 3.85 na 2.35


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

Денес 09:52Sanduk

Se prodava sanduk za kamjon Dimenzii 3.60 na 2.20 Za poveke informa...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

Денес 09:52Atego 8 15

Se prodava atego 8 15 2006 godina Kamjonot e vo top sostojba za pov...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

Денес 09:52Barum 315/60/22.5 kamionski Odlicni!!!

2 gumi barum kamionski vozeni 1 godina ,ne se krivi ne se lepeni,so d...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

Денес 09:05KAISHI ZA ZATEGNUVANJE (SPANERI) NOVI I POLOVNI

Kaishi za zategnuvanje NOVI I POLOVNI.Cenata za novite kaishi e 500 d...


500 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Камиони

Денес 09:04MAN TGX 18.440 Euro 5

MAN TGX 18.440 Euro 5, 2008/2009 godina, 1.037.000 km Gumi 90%, Inje...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

Денес 08:21MAN TGA 18.440 Euro 5

MAN TGA 18.440 Euro 5, 2006 (2007 godina e prva registracija), 1.148...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

Денес 08:21Mercedes917 godin 97

Se prodava kamjon mercedes 917 godin 97 reg 1 godin 6 brzin


6.200 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

Денес 07:52  НОВ ОГЛАС

Volvo 2003 godina euro3

Volvo euro3 ispravno automatik pali vozi se prodava za izvoz ili celo...


6 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Камиони

Денес 01:47Daf xf 410

Daf xf 105-410 euro 5 2007 godina Gumi %80, diskovi i plocki % 70, ka...


9.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.900 €
Скопје Центар / Скопје

Камиони

Денес 00:09transport na shut pesok tampon 077622991

transport so kiper 077622991 077622991


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

Вчера 21:30prevoz so kamion kiper 077622991

prevoz na shut pesok tampon 077622991


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

Вчера 21:30volvo sasija solo nosivost 10t

NOSIVOST 10.500 kg VKUPNA MASA 18 t 2007 240 KS manuel 6+R 450...


13 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Камиони

Вчера 21:24Volvo Solo Furgon

furgon 7,6 m nosivost 8.500 kg vkupna masa 16 t 2007 240 ks man...


15 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Камиони

Вчера 21:24MAN TGA XXL 460 Tandem Euro 3 top sostojba

Se prodava Man TGA XXL 460 tandem vo odlicna sostojba so odlicni gumi...


12.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
13.000 €
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

Вчера 20:44Actros 1845 Mega

Actros 1845 Mega Godina na Proizvodstvo :2014 Pominati :830.000 km R...


20 €
или предлог цена
Скопје

Камиони

Вчера 19:27Actros 1845 Mega

Actros 1845 Mega Godina na proizvodstvo 2015 Pominati :580.000 km Gu...


35 €
или предлог цена
Скопје

Камиони

Вчера 19:24MAN DELOVI 153 163 220

MAN DELOVI FEDERI BANDASI I DRUGI DELOVI 0️⃣7️⃣8️⃣4️⃣6️⃣1️⃣8️⃣7...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 18:18Man

Man tga na delovi 075 38 32 38


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

Вчера 16:51Kamionet DFM 2012 g.

KAMIONET DFM 1100 CM3 TOVARNO, IMA POMINATO 49.000 KM REGISTRIRANO ...


3.200 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

Вчера 15:20IVECO EUROKARGO 75 15 kiper

Registriran do maj 2023 god. dobri gumi 150 ks 6 klipa so bospum...


10.800 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Вчера 15:03Skania

Se prodavaat skania Euro 4 2007 god Euro 3 2001 god


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Камиони

Вчера 14:56Prod.furgon so rampa.

I rampa I furgon se top.


1.600 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

Вчера 14:54Slep 814

Se prodava slep 1984 god Registriran do 11.2022 Dolzina na platform...


5.800 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
6.500 €
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Вчера 14:01Mercedes kamjon 2009

Mercedes 18.44 Godina 2009 Za poveje informaci javete se na :0705...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 13:24Iveco Eurocargo100E17 ladilnik

Iveco Euro cargo 100e17 2006 460 000km Motor. 125kw tector Nosivo...


8.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

Вчера 13:18Mercedes 2538 godin 95

Mercedes 2538 godin 95 so prateqe 7.20 dolz


12 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

Вчера 12:44Tga

Ladnjak za man tga E5 075 38 32 38


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

Вчера 12:30MAN TGL 12.240

Man TGL 12.240 2008 godina Motorna kocnica Roletna Webasto Klima...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Камиони

Вчера 12:22Страна 1 од 37

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам