1684 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MacBook Pro 2017

Се продава MacBook Pro 2017 година, 15 инчен. Батерија и термална пас...


1.100 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
1.300 €
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

13 мај 13:00Промовирано

Apple MacBook Pro (Touchbar)

Macbook Pro (13-inch, 2019, Two Thunderbolt 3 ports) Processor 1.4 G...


750 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

25 мај 06:48Промовирано

Macbook pro late 2011, i7, 8GB,SSD

Macbook pro late 2011 Procesor Core i7 (I7-2675QM) 2.2GHz Ram 8gb d...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 23:27Novi baterii za Macbook air A1466 i A1369

Modelot na baterijata e A1405/A1496 kompatibilna so Macbook Air A1466...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 23:27Laptop HP ENVY dv6t, 16GB RAM, 768GB HDD, 128GB SSD, GeForce

Prodavam: HP ENVY dv6t-7300 CPU: i7-7300 (quad core) RAM: 16GB ...


19.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 21:34Mini laptop Lenovo Thinkpad Chromebook

Se prodava zacuvan Chromebook Lenovo zaedno so originalen polnac. Ope...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 17:54Hp elitebook 8570p

Laptopot e kako nov, mnogu socuvan


170 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 15:23DELL INSPIRION 5559 i7 SSD 500

Се продава Dell Inspirion 5559 Екран : 15,6" Процесор : Intel Core ...


16.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
17.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 13:00LENOVO YOGA laptop I tablet odlicen pod garancija

Mnogu malku koristen doaga vo fabricko pakovanje odlicen za crtanje I...


655 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 12:27Lenovo ideapad 330s-14 Core i5 8250. Mnogu jak

Se prodava malku koristen laptop Lenovo ideapad 330s-14 Intel cor...


13.900 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
18.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 12:19Nov Apple Macbook Air 13 Core i5 2015

Se prodava laptop Apple Macbook Air 13 A1466 malku koristen. Bespre...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 12:18neotpakuvan gejmer laptop acer i7 -7700HQ so geforce GTX1050

prodavam nov neotpakuvan so garancija 24 meseci gejmerski laptop acer...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 12:03gaming laptop 17inch Lenovo i5 -8ma gen. so geforce zamena

prodavam nov 17 incen laptop lenovo i5 -8ma generacija so graficka ge...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 12:03BUSINESS CLASS LAPTOPI

DEKA ELECTRONICS DOO Скопје е најголемиот центар во Македонија за пол...


8.900 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 11:56laptop DELL vostro i3 moze zamena so moja doplata

prodavam laptop dell Vostro so i3 processor moze zamena za laptop i5 ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 11:52gejmerski laptop DELL i5 -6ta gen so AMD 2GB graficka zamena

prodavam gejmerski laptop dell i5- 6ta generacija so 2 graficki intel...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 11:49Asus Core i7 6th gen FullHD 15.6

Asus X555u Core i7 6500u 8Gb ram 500GB hdd intel HD Graphics 520 ...


230 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 11:47Macbook pro 13 inch kako nov baterija 12 saati moze zamena

prodavam Macbook pro 13 inch kako nov baterijata trae 12 saati so edn...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 11:41Gamer laptop HP i7 so AMD 2GB graficka

Gamer laptop HP so i7 ptocesor i graficka AMD 2GB


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 11:40Laptop Asus so i7 cpu+graficka, crvena boja, prv sopstvenik

Se prodava laptop Asus od prv sopstvenik, zacuvan kako nov, model Asu...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 11:35Laptopce Samsung Q330- 13.3'' 3rd gen Intel® Core™ i3 cpu

Samsung Q330 , super laptopce 13.3'', lesen i lesnoprenosliv, baterij...


12.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 11:34Superslim UltraBook Asus K56 i5,128 ssd+hdd, nVidia 740m 2GB

Se prodava superslim,ultrabook, tenok,lesen laptop Asus so procesor I...


15.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 11:34Lenovo Thinkbook 13s

Prodavam Lenovo Thinkbook 13s vo odlicna sostojba. Prv gazda, kupen o...


21.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 11:34HP ProBook 470 G2 17.3 CORE I7 PRPDAVAM nk

Prodavam odlicno socuvan HP ProBook 470 G2 ,mnogu malku koristen ,bat...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 11:23Apple MacBook Air "Core i5" 1.8 13"(Mid-2012)r8g PRODAVAM nk

Prodavam Apple MacBook Air "Core i5" 1.8 13"(Mid-2012)r8g specifika...


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 11:16MacBook Air 2017 13inc, corI5 PRODAVAM

Prodavam Macbook air 2015 odlicno socuvan , bez nijedna grepka ili os...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 10:58Sony Vaio

Sony Vaio 4 generacija i5, 4gb ram, ssd 250 hd Instaliran so win 1...


6.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 10:19Toshiba L650

Toshiba L650 so i3 procesor na 2,5 ghz so 4 gb ram 500gb hdd so 15,6 ...


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 10:14Dell Latitude E5450 14" Core i5 PRODAVAM

Prodavam DELL LATITUDE e5450 sodocking station odlicno socuvan ..bat...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 09:57PRODAVAM MACBOOK PRO 16" 2019 ODLICNO SOCUVAN

Се продава Macbook Pro 16” 2019, купен mid 2020. Одлично сочуван, бе...


85.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
94.000 МКД
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 09:53DELL LATITUDE E6440 i5-4210/4 GEN 8GB/128GB SSD

MNOGU BRZ I IZDRZLIV KVALITETEN BREND LAPTOP OD SERIJATA LATITUDE E6...


8.990 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 08:01HP Pavilion 17 - G164NG

Se prodava HP Pavilion 17.3 vo dobra sostojba, koristen za rabota. ...


150 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
170 €
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 07:26Terra Mobile 1513A

Odlicen lap top so 15,6 momitor led slim so 8gb ram i 120gb ssd so o...


6.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 06:06Lenovo Asus Hp Gaming laptop. Laptopi. Najniski ceni vo mk

Se prodavaat gaming laptopi od markite na Asus Lenovo i Hp. Корист...


16.900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 02:51Acer Nitro 5 Gamer

Prodavam Laptop Acer Nitro 5 full hd 144hz gtx 1650 16gb ram 512 gb s...


550 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

27 мај 18:02Macbook pro late 2011

Prodavam MacBook pro late 2011 vo prilog sliki I info na slikite....


230 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
250 €
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

27 мај 17:25Samsung Ativ book 9 lite

Laptopot e koristen kako vtor laptop . The ATIV Book 9 Lite comes ...


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

27 мај 17:24Apple Macbook Air 13" Intel core i5

Intel core i5 1,7Ghz 4Gb RAM Intel HD graphic 3000 384Mb so origin...


290 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

27 мај 15:39Laptop HP pavilion dv6 so intel i3 4gb ram 15.6" led ekran

Prodavam odlicen laptop HP dv6, raboti mnogu dobro i e dosta brz, odl...


5.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

27 мај 14:58Laptop HP Pavilion DV7 AMD procesor 4gb ram 17.3" led ekran

Prodava Mnogu socuvan laptop HP pavilion DV7 2130, so golem 17,3 inci...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

27 мај 14:56EKRANI ZA LAPTOPI---15.6ccfl,15.6led,15.6 slim led,14.0led

Ekrani za laptopi---15.6ccfl,15.6led,15.6 slim led,14.0led,14.1slim l...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

27 мај 13:39HP 250 G5 PLOCA I3 5005U CPU

HP 250 G5 PLOCA SO I3 5005 CPU VO ODLICNA SOSTOJBA.


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

27 мај 13:39Страна 1 од 43

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам